Szukasz waporyzatora który szybko podgrzewa susz? Jeśli jesteś osobą niecierpliwą i nie lubisz długo czekać na rozpoczęcie sesji, mamy dla Ciebie propozycje podgrzewaczy suszu z krótkim czasem nagrzewania komory.

Szybkie nagrzewanie suszu do waporyzacji

Czas potrzebny do nagrzania ziół w komorze grzewczej vaporizera może być uzależniony od mocy grzałki, jakości podzespołów, pojemności baterii i temperatury otoczenia. Okres podgrzewania suszu jest różny dla poszczególnych modeli podgrzewaczy. Zdarza się, że najlepsze waporyzatory, jak Mighty Plus, potrzebują więcej niż minutę, by doprowadzić surowiec roślinny do nastawionej temperatury. Istnieją też parowniki, które grzeją komorę w kilka sekund. Jeśli potrzebujesz dobrego sprzętu do szybkiej waporyzacji, tutaj możesz kupić waporyzator spełniający Twoje wymogi.

Najszybszy podgrzewacz ziół

Firefly 2+ to najszybszy vaporizer przenośny, jaki widział świat. Jest absolutnym rekordzistą w wyścigu nagrzewania suszu. Producent chwali się doskonałym wynikiem 3 sekund. Z naszych doświadczeń wynika, że okres ten jest nieco dłuższy. Udało nam się uzyskać pożądaną temperaturę w 5 sekund. Znaczy to, że można przystąpić do waporyzowania niemal od razu. To idealny wybór dla wiecznie zabieganych vaperów. To najprawdziwszy sprzęt do waporyzacji on-demand, czyli wapowania na żądanie. Nowoczesny, intuicyjny i niezawodny.

Potężna grzałka gotowa do działania w kilka sekund

Tinymight 2 błyskawicznie podgrzeje zioło umieszczone w komorze. Konwekcyjne urządzenie wygląda niepozornie, lecz niech nie zwiodą Cię jego niewielkie wymiary. To ultraszybki parownik suszu o potężnej mocy grzałki, który ogrzewa komorę w około 8 sekund. Nie tylko szybko działa, ale również gwarantuje szybką ekstrakcję aktywnych składników. Wystarczy kilka głębokich wdechów, aby dokładnie zużyć materiał roślinny. Krótki czas grzania i szybka sesja – to rozwiązanie dla ludzi żyjących w pośpiechu. Wprost idealny dla zabieganych miłośników ziół.

Krótki czas ogrzewania palnikiem

VapCap M to manualny waporyzator ogrzewany płomieniem palnika butanowego lub zapalniczki żarowej. Wystarczy skierować płomień na jest nasadkę, aby nagrzać zawartość w 8 sekund. Jego zaletą jest brak elektroniki – nie musisz kłopotać się ładowaniem baterii, które zwykle trwa ponad godzinę. Ten dyskretny sprzęt zabierzesz ze sobą nawet w najdalszą podróż. Vaporizer marki Dynavap zapewni Ci przyjemną sesję w krótkim czasie i w każdych warunkach. Najlepszy wybór dla zwolenników tradycyjnych rozwiązań, którzy nigdy nie mają na nic czasu.

Waporyzator grzejący błyskawicznie

Pax Plus to kondukcyjny waporyzator, który osiąga temperaturę waporyzacji nawet w 15 sekund. Gdy wypróbowaliśmy ten sprzęt, czas nagrzewu wyniósł 20 sekund – to nadal doskonały wynik. Szczególnie zważywszy na to, że ma bardzo pojemną komorę na susz. Ten naszpikowany elektroniką, nowoczesny parownik ziół dopasuje się do Twojego stylu inhalacji, a czujniki ust i żyroskop pozwolą wydajnie zużywać energię z baterii. Świetna opcja dla entuzjastów gadżetów, którzy lubią zabłysnąć w towarzystwie.

Waporyzacja w krótkim czasie po uruchomieniu parownika

Weecke Rush powinien nagrzać się w 15 sekund, ale podczas prób osiągną nastawiony poziom ciepła w 22 sekundy. Nie jesteśmy zawiedzeni. To wciąż niewiele – w sam raz, aby wykonać głęboki wdech przygotowujący płuca do sesji inhalacji. Czas potrzebny do osiągnięcia wybranej temperatury można było zmierzyć timerem na jego wyświetlaczu. Jest nieskomplikowanym parownikiem, więc nie musisz tracić czasu na wgłębianie się w parametry waporyzacji. Prędkość i prostota to dobre połączenie.

Niedrogi vaporizer do szybkiego podgrzewania suszu

Xmax V3 Pro potrafi nagrzewać zioła w czasie krótszym, niż 30 sekund. Robi to na tyle dobrze, że już pierwszy wdech zapewnia smaczną  satysfakcjonującą parę. Jest idealnym waporyzatorem dla początkujących. Nadaje się nawet na vaporizer dla osoby starszej! Przejrzysty interfejs użytkownika i banalnie prosta obsługa, a do tego skuteczne uwalnianie substancji czynnej, to jego mocne strony, Największą zaletą jest niska cena – naszym zdaniem to najlepszy wybór na początek przygody z wapowaniem. Jeśli zastanawiasz się który waporyzator do medycznej marihuany jest dobry i niedrogi, nie musisz dłużej szukać.

Powyższe propozycje to najszybsze waporyzatory na świecie. Miej na uwadze, że krótki czas nagrzewania to niejedyny parametr, który jest istotny podczas wapowania. Liczy się bezpieczeństwo i wydajność vaporizera, czyli skuteczność w pobieraniu aktywnych substancji. Pamiętaj, aby kierować się zdrowym rozsądkiem podczas zakupu wymarzonego sprzętu do wapowania suszu.

O autorze

Michał Wachowiak

Założyciel i główny autor bloga vaporroom.pl. Entuzjasta terapeutycznych zastosowań roślin i amator waporyzacji suszu. Zawodowy technik dentystyczny, który zgłębiał wiedzę o zdrowiu w Katedrze Biomateriałów na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Żywo zainteresowany leczniczym wykorzystaniem konopi i wpływem kannabinoidów na organizm. Miłośnik przyrody, sportu i podróży. Spełniony ojciec dwójki dzieci. Zwolennik zdrowego odżywiania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.