Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Chewy 2 Grinder Elektryczny

349,00  brutto
Młynek elektryczny do suszu i ziół. Doskonale rozdrabnia i nie zapycha się. Najbardziej ceniony grynder elektryczny na świecie.  

Grinder GR8TR V2 Kannastör Profesjonalny Młynek

349,00  brutto
Doskonały grinder. Wieloczęściowy młynek do konopi. Wybór poziomu zmielenia.  

Metalowy Grinder do suszu

89,00  brutto
  • Skuteczne szatkowanie ziół
  • 3 komory
  • Separacja pyłków
  • Magnetyczna pokrywa
  • Solidna konstrukcja
  • SZYBKA DOSTAWA!
 

VaporRoom.pl oferuje klientom waporyzatory mobilne i stacjonarne, produkty z konopi siewnej (CBD) oraz akcesoria niezbędne do użytkowania suszu. To także sklep z grinderami, czyli młynkami do suszu konopnego. Możecie u nas kupić wszelkiego rodzaju asortyment do rozdrabniania substancji ziołowych, począwszy od tarek przez młynki ręczne (tzw. kraszery), a skończywszy na wariantach elektrycznych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz zakupu odpowiedniego dla siebie młynka.

Młynki do suszu – niezbędny dla fanów

Dostępne w naszym sklepie grindery cieszą się dużym powodzeniem wśród miłośników waporyzacji. Fani artykułów z konopi siewnej chętnie posługują się młynkami do mielenia kwiatostanów na drobną konsystencję. Takie przygotowanie suszu konopnego jest o wiele wygodniejsze, a przede wszystkim szybsze i dokładniejsze niż kruszenie ziół w palcach.

Bez względu na to, czy sproszkowaną formę suszu chcecie wykorzystać do wykonania naparu, czy do palenia, młynek do marihuany okaże się bardzo przydatnym akcesorium. Przyrządzony z takich ziół napar będzie bardziej aromatyczny i bogatszy. Zmielenie kwiatów w młynku umożliwia skuteczniejsze wydobycie substancji aktywnych z ziół, a to znacznie poprawia jakość samej inhalacji.

Młynki do suszu konopnego – cena

Amatorzy produktów na bazie konopi siewnej mają możliwość nabycia jednego z kilku rodzajów młynków. Od materiału, z którego został wykonany, zależy jego cena, jak również trwałość, jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Jako tworzywo w produkcji stosuje się m.in. plastik, aluminium, drewno oraz stal nierdzewną. Na początek przygody z suszem konopnym polecamy młynki plastikowe. Nie należą do najbardziej wytrzymałych, więc osoba, która chciałaby kontynuować inhalacje albo picie naparu z ziół, prędzej czy później będzie potrzebować drugiego, trwalszego grindera. W razie gdyby jednak artykuły z suszu nie przypadły jej do gustu, zakup plastikowego młynka będzie najkorzystniejszy ze względów ekonomicznych.

Nasza kolejna propozycja to młynki do suszu z drewna. Mocniejsze od plastikowych, dobrze radzą sobie z mieleniem ziół. Do ich minusów zalicza się nieco problematyczne czyszczenie zabrudzeń, ze szczególnym uwzględnieniem żywicy. Przy tym rodzaju kraszerów nie można używać alkoholu izopropylowego – skutecznego odtłuszczacza, likwidującego zżywiczałe smary czy oleje. Osobom zainteresowanym drewnianym grinderem polecamy nowoczesne wersje z tarczą mielącą ze stali nierdzewnej, które są bardzo łatwe w czyszczeniu.

Metalowe młynki do ziół – najpopularniejszy typ kraszerów

Rosnącym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się kraszery z aluminium, czyli lekkiego metalu. Można je kupić w wielu wersjach różniących się ceną, stopniem wytrzymałości i wygodą użytkowania. Grindery metalowe różnią się także typami tworzywa, począwszy od najtańszego, a skończywszy na stopach najwyższej trwałości. Oprócz tego zęby aluminiowych grinderów mają różny kształt, ale najczęściej wycina się je w technologii CNC.

Jeżeli planujecie kupić młynek do marihuany z tego materiału, przed pierwszym zastosowaniem trzeba go dokładnie wyczyścić, a następnie zmielić w nim kawałki papieru. Później należy go ponownie oczyścić, wykorzystując w tym celu alkohol izopropylowy. Dzięki przeprowadzeniu takiej procedury właściciel młynka uzyska pewność, że w jego wnętrzu nie ma opiłków aluminium.

Kilkuczęściowe grindery metalowe

W naszym sklepie znajdziecie kraszery do suszu konopnego wykonane z metalu, złożone z kilku części. Najprostsze konstrukcje składają się z dwóch elementów (każdy z nich ma zęby mielące susz), z kolei najbardziej złożone posiadają więcej niż cztery. Dwuelementowe młynki polecamy szczególnie posiadaczom waporyzatorów kondukcyjnych. Grindery z czterema częściami wyposażono w dodatkową komorę z dnem w postaci drobnego sitka. Odgrywa ono rolę separatora pyłku roślinnego, który oddziela się od suszu podczas mielenia. Ów pyłek wyróżnia się doskonałym smakiem, bardzo docenianym przez wielbicieli waporyzacji. Sitko sprawia, że czteroczęściowy młynek to najpopularniejszy i najczęstszy wybór naszych klientów.

Amatorzy nowości sięgają po kraszery do suszu konopnego w wersji premium, czyli posiadające więcej niż cztery elementy. Poza dwiema częściami mielącymi oraz komorami na zmielony susz i pyłek wyposażono je w dodatkowe elementy, takie jak wymienne tarcze mielące bądź zasobnik na susz. Kilkuczęściowe młynki do ziół to nasze propozycje dla osób poszukujących wielofunkcyjnych kraszerów.

Renomowany sklep z grinderami

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia pełnego asortymentu. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu – chętnie udzielimy wszelkich wyjaśnień na temat naszych produktów. Lubimy dzielić się wiedzą i 10-letnim doświadczeniem, a przy okazji zarażać klientów swoją pasją do konopi oraz jej potencjału. Z przyjemnością pomożemy też w wyborze odpowiedniego grindera w razie problemów z podjęciem decyzji. Gwarantujemy, że będziecie zadowoleni ze złożenia zamówienia w naszym sklepie, podobnie jak prawie 14 tysięcy klientów VaporRoom.pl.