Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Vong Titanium

799,00  brutto
 • Oszczędna waporyzacja
 • Dokładne zużycie konopi
 • Autentyczny smak
 • Dobra produkcja pary
 • Wytrzymałość
Wysyłka do:   24h           |           Dostawa:   PLN o,oo    Przesyłka ubezpieczona

VapCap M 2021 waporyzator manualny DYNAVAP

359,00  brutto
 • Great savings in dried herbs
 • Strong effects from small portions
 • Intensive evaporation of active substances
 • World bestseller
  Shipping within:    24 hours        |       Insured shipment 

OmniVap Titanium 2021

999,00  brutto
 • Electric-free vaporizer
 • Titanium construction
 • Slower mouthpiece heating
 • Saving herbs
 • Durability
  Shipping within:    48h            |           Delivery:    PLN  o,oo    Insured shipment

NonaVong waporyzator butanowy

419,00 499,00  brutto
Oszałamiająco wydajny vaporizer o tytanowej konstrukcji stylowo zamkniętej w gatunkowym drewnie. Prosty w obsłudze i niezawodny. Uwalnia opary o wspaniałym smaku i prawidłowej gęstości. Możliwość podłączenia do fajki wodnej.

HydraVong manualny vaporizer nieelektryczny VapCap

419,00 799,00  brutto
Kontynuacja kultowego już modelu DynaVap NanoVong. Niesamowicie wydajny waporyzator ogrzewany płomieniem lub indukcyjnie. Poprawiono przepływ powietrza dla większej swobody zaciągania. Unowocześniona obudowa ze szlachetnego drewna skrywa tytanową komorę o skróconym czasie nagrzewania. Możliwość bezpośredniego podpięcia pod filtrację wodną. Wyjątkowy sprzęt dla konesera.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Dynavap. W tej kategorii sklepu kupisz solidne i skuteczne urządzenia bez baterii ani elektroniki, które wykorzystują dowolne źródło ciepła z zewnątrz. Zapalniczka w zupełności wystarczy, aby ogrzać susz do odpowiedniej temperatury.

Firma DYNAVAP

DYNAVAP jest producentem bezelektrycznych podgrzewaczy suszu roślinnego, czyli manualnych urządzeń do waporyzacji konopi. Siedziba firmy oraz linii produkcyjnej zlokalizowane są w Wisconsin, USA. Firma produkuje analogowe urządzenia do ekstrakcji cieplnej aktywnych składników roślinnych. Manualny sprzęt wydobywa aromatyczną parę bez pomocy elektroniki. W niewielkich urządzeniach kryje się ogromny potencjał. Dzięki małym komorom grzewczym wymagają niewielkich porcji surowca. Konsumenci mają okazję inhalować wartościowe opary i przy okazji oszczędnie dysponować terapeutycznym materiałem.

Proste i wydajne urządzenia marki DYNAVAP w sklepie VaporRoom

Sprzęt marki DYNAVAP to nieduże podgrzewacze o metalowej konstrukcji. Do ich produkcji wykorzystuje się głównie stal nierdzewną, a w niektórych przypadkach także tytan. Niektóre modele posiadają drewnianą rękojeść. Do ogrzania surowca roślinnego wykorzystują ciepło z zewnątrz. Najbardziej popularnym sposobem jest przystawienie żaru palnika gazowego. Można do tego celu stosować także grzałki indukcyjne. Ciepło skierowane na pokrywę manualnego podgrzewacza pozwala podnieść temperaturę stosowanej substancji i skutecznie uwalniać najcenniejsze związki chemiczne pod postacią najwyższej jakości oparów zawierających CBD i inne kannabinoidy oraz terpeny i flawonoidy.

Sekret sukcesu produktów DYNAVAP

Za ogromną popularnością sprzętu do bezdymnego odparowywania stoi wysoka wydajność. Umożliwia uzyskiwanie terapeutycznych efektów z minimalnych porcji suszu. Wydajne modele zapewniają prawidłowe nasycenie pary substancją czynną, co przekłada się na odpowiednią gęstość i wyraźny smak. Najbardziej popularnym produktem amerykańskiej firmy jest manualny waporyzator VapCap M, który cieszy się dużą popularnością także w Polsce, między innymi ze względu na atrakcyjną cenę.

Renomowany producent waporyzatorów DYNAVAP

Producentowi Dynavap z każdym rokiem udaje się wykonać skuteczne urządzenia do inhalacji cannabis. Oferta firmy opiewa w ciekawe opcje – butanowe waporyzatory Dynavap dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarach, z szeroką gamą części zamiennych. Najbardziej popularne modele są dyskretne i praktyczne – zapewniają oszczędne zużycie konopi. Z nimi możesz mieć pewność, że nie zmarnujesz leczniczego potencjału i terapeutycznego działania marihuany medycznej. Jeżeli szukasz wydajnego urządzenia Dynavap to firma, której można zaufać. Zalożyciele brandu to zespół oddanych inżynierów i entuzjastów konopi, którzy postanowili inwestować swój czas i wiedzę o technologii grzania suszu bez użycia elektroniki. Ich naczelny technolog z dumą projektuje manualny sprzęt przeznaczony dla fanów waporyzacji. Na naszej liście produktów znalazły się najlepsze dostępne przenośne vaporizery Dynavap.