Wyświetlanie 1–9 z 15 wyników

Menu boczne
Zamknij

ARIA waporyzator Xvape

339,00  brutto
Mały waporyzator do suszu i koncentratu. Dyskretne urządzenie o solidnej budowie. Wytwarza parę dobrej jakości.
Zamknij

Boundless CFC 2.0 kondukcyjny waporyzer kieszonkowy

349,00  brutto
Kompaktowy vaporizer o zwiększonym przepływie powietrza produkuje parę o świetnym smaku. Doskonały wybór dla amatorów konopi ceniących dyskrecję. Idealny kompan wszelkich podróży, przez swoje podobieństwo do e-papierosa nie przyciąga uwagi osób postronnych.
Boundless CFC Lite
Zamknij

Boundless CFC Lite

299,00  brutto
 • Dyskretny
 • Uwalnia autentyczny aromat suszu
 • Intensywny smak pary
 • Prosta obsługa
 • Wykonany z bezpiecznych materiałów
 • Przystępna cena
Promocja
Zamknij

DAVINCI IQ2 vaporizer

1250,00  1149,00  brutto
Rewolucyjny waporyzator przenośny z najwyższej półki. Innowacyjne urządzenie amerykańskiego producenta o wyjątkowym designie i obudowie ze szczotkowanego aluminium. Pełna kontrola nad parametrami waporyzacji i wgląd w raporty inhalacji. Kondycyjny waporyzator on-demand.
Zamknij

DAVINCI MIQRO waporyzator on-demand do suszu

499,00  brutto
DAVINCI MIQRO to mały, elegancki waporyzator typu on-demand klasy PREMIUM. Model MIQRO znany jest z produkcji jakościowej pary i precyzji w ogrzewaniu suszu. Idealny wybór dla amatorów konopi ceniących dyskrecję oraz naturalny smak medycznej marihuany i pozostałych produktów konopnych.
Promocja
Zamknij

Firefly 2+ waporyzator konwekcyjny

1349,00  1249,00  brutto
Przenośny waporyzator konwekcyjny on-demand dla koneserów. Wydajne urządzenie, zorientowane na maksymalizację wrażeń smakowych podczas inhalacji. Firefly 2+ zyskał uznanie ze względu na autentyczność smaku zarówno suszu konopnego, jak i koncentratów. Udoskonalona wersja poprzedniego modelu, który szturmem podbijał światowy rynek waporyzatorów.  
Flowermate CAP PRO
Zamknij

Flowermate CAP PRO

329,00  brutto
Główne zalety:
 • Dyskrecja
 • Łatwa obsługa
 • Odporny na uszkodzenia
 • Wytrzymała bateria
 • Intensywny smak vaporu
 • Niska cena
Promocja
Zamknij

Flowermate Slick vaporizer

350,00  299,00  brutto
Kondukcyjny waporyzator z ceramiczną komorą na susz. Świetny smak oparów. Przeznaczony do wapowania ziół, suszu i koncentratów. Dyskretny i wydajny. Wymienna bateria o dużej pojemności.
Zamknij

Flowermate V5 NANO – waporyzator kondukcyjny

539,00  brutto
Profesjonalny, kompaktowy, dyskretny vaporizer kondukcyjny. Ceramiczna komora na susz. Doskonały smak pary. Do waporyzacji suszu oraz koncentratów konopi. Wytrzymała bateria.

Waporyzatory kondukcyjne: wady, zalety i opis działania

Jeżeli właśnie w tym momencie poszukujesz nowego waporyzatora kondukcyjnego, który dołączy do Twojej kolekcji lub jesteś na etapie wyboru pierwszego vaporizera - sprawdź ten wpis!

Z myślą o Tobie opracowaliśmy poradnik, w którym znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o vaporizerach kondukcyjnych. Sprawdź, czym są te urządzenia, jak działają, a także poznaj ich wszystkie wady i zalety.

Jak działają vaporizery kondukcyjne?

Jak już udało nam się wspomnieć w artykule na temat waporyzatorów konwekcyjnych – ich przeciwieństwem są właśnie waporyzatory kondukcyjne.

W pierwszych, susz ogrzewany jest za pomocą znajdującego się w ciągłym obiegu - ciepłego powietrza. W drugich, czynnikiem podgrzewającym zawartość jest specjalna powierzchnia (w tym przypadku ciepło unosi się “z dołu do góry”).

Szczegóły wraz z przykładami “z życia wziętymi” znajdziesz w ostatnim artykule pt.: Waporyzatory konwekcyjne – wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Najlepsze waporyzatory kondukcyjne, czyli jakie?

Już wiesz, jak działają waporyzatory kondukcyjne, dlatego pozwól, że nie będziemy trzymali Cię dłużej w niepewności. Pora przejść do najważniejszych punktów, czyli zalet i wad tego typu urządzeń.

Zalety waporyzatorów kondukcyjnych – co sprawia, że warto je kupić?

Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że pozytywne strony kondukcji przemawiają na niekorzyść technologii konwekcyjnej (i na odwrót). Idąc tym tropem, do zalety waporyzatorów kondukcyjnych zaliczamy:

 • Niższa cena – ze względu na znacznie prostszą budowę (w tym zastosowanie mniej zaawansowanej technologii), zakup waporyzatorów kondukcyjnych wiąże się z mniejszymi wydatkami.
 • Prosta inhalacja – z uwagi na fakt, że kondukcja to technologia spotykana najczęściej w urządzeniach przenośnych - tego rodzaju vaporizery są też dużo łatwiejsze w obsłudze.
 • Oszczędność energii – co również wiąże się z powyższym punktem – ten sprzęt zużywa także znacznie mniej prądu.

Wady waporyzatorów kondukcyjnych - co wymaga Twojej szczególnej uwagi?

W przypadku argumentów “przeciw” - stanowią one przeciwieństwo zalet technologii konwekcyjnych. Zalicza się do nich:

 • Niższa jakość - nie brakuje bowiem opinii, że waporyzatory kondukcyjne oferują zauważalnie gorszy smak, jak i aromat ogrzewanego suszu.
 • Większe zużycie - ponieważ urządzenia te pracują cały czas (nie tylko w trakcie zaciągania), konsumpcja suszu jest znacznie większa, niż ma to miejsce w przypadku ich konwekcyjnych odpowiedników.
 • Szybkość działania – podgrzewanie suszu odbywa się stosunkowo szybko, dlatego wystarczy kilka chwil, aby cieszyć się smakiem swoich ulubionych ziół 😊.

Waporyzatory kondukcyjne – zasięgnij opinii na ich temat.

Nawet najlepsze opisy i najbardziej wyczerpujące informacje nie zastąpią zwykłej poczciwej praktyki w użytkowaniu danego sprzętu. Dlatego, jeśli chcesz mieć pewność, że kupujesz waporyzator, który spełni Twoje oczekiwania - zweryfikuj, co na jego temat mają do powiedzenia inni. Wyjątkowo dobrymi opiniami może pochwalić się vaporizer przenośny PAX 3.

Sprawdź opinie związane z waporyzatorami kondukcyjnymi dostępne w Internecie. Zapytaj również swoich znajomych. Recenzja osób, które już skorzystały z wybranych rozwiązań będzie dla Ciebie tak samo cenna, jak “suche” informacje techniczne.

Vaporizery kondukcyjne – zamów je online w zaufanym e-sklepie.

A jeśli chcesz mieć pewność, że kupujesz wysokiej klasy sprzęt, który posłuży Ci przez długi czas i zapewni wszystko, czego potrzebujesz – koniecznie rzuć okiem na naszą ofertę. Nie zapomnij przeczytać o jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie waporyzatorze DAVINCI IQ2, obsługiwanym również z poziomu aplikacji mobilnej.

W naszym sklepie online znajdziesz bogaty wybór najlepszych waporyzatorów kondukcyjnych. Zajrzyj do kategorii, a jeśli w Twojej głowie zrodzą się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości - po prostu zapytaj. Jesteśmy tu po to, aby przekazać Ci wszystkie informacje i pomóc w zakupie idealnego waporyzatora kondukcyjnego. Zapraszamy 😊!