Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Menu boczne
Promocja
Zamknij

DAVINCI IQ2 vaporizer do suszu i koncentratów

1250,00  1149,00  brutto
Rewolucyjny waporyzator przenośny z najwyższej półki. Innowacyjne urządzenie amerykańskiego producenta o wyjątkowym designie i obudowie ze szczotkowanego aluminium. Pełna kontrola nad parametrami waporyzacji i wgląd w raporty inhalacji. Kondycyjny waporyzator on-demand.
Zamknij

DAVINCI MIQRO waporyzator on-demand do suszu

499,00  brutto
DAVINCI MIQRO to mały, elegancki waporyzator typu on-demand klasy PREMIUM. Model MIQRO znany jest z produkcji jakościowej pary i precyzji w ogrzewaniu suszu. Idealny wybór dla amatorów konopi ceniących dyskrecję oraz naturalny smak medycznej marihuany i pozostałych produktów konopnych.

Waporyzatory przenośne DaVinci

Jeśli pragniesz oddać się głębokiej przyjemności, jaką gwarantuje waporyzacja, sprawdź oferowaną przez nasz sklep internetowy kolekcję produktów z serii Da Vinci vaporizer. W sprzedaży posiadamy zarówno klasyczne waporyzatory do suszu roślinnego, jak i modele przeznaczone także do koncentratów. Bez względu na to, czy świat waporyzacji był Ci do tej pory całkowicie obcy, czy doskonale znasz i cenisz walory tej formy rekreacji, u nas znajdziesz wszystko to, co niezbędne, by cieszyć się bogactwem dobrodziejstw, które daje natura.

Jeśli tematyka waporyzacji nie stanowi dla Ciebie tajemnicy, prawdopodobnie słyszałeś już o firmie DaVinci. Ten amerykański producent akcesoriów do inhalacji bez wytwarzania dymu, cieszy się doskonałą renomą i od wielu lat dostarcza na rynek urządzenia dedykowane konsumentom stosującym susz oraz liquidy. Każdy waporyzator Da Vinci to produkt, łączący w sobie najwyższą jakość, intuicyjną obsługę oraz dyskretny, elegancki design. Artykuły tej marki od lat zdobywają prestiżowe nagrody przyznawane przez znakomite grona ekspertów z branży. W parze z najwyższą jakością, oferowaną przez dowolny, wyprodukowany przez Da Vinci waporyzator przenośny, zawsze idzie również nowoczesna technologia, dzięki której sprzęt tej firmy użytkuje się naprawdę komfortowo.

Czym jest waporyzator Da Vinci i jak działa?

Zastanawiasz się, czym są waporyzatory przenośne i na jakiej zasadzie funkcjonują te urządzenia? Wiele osób, porównuje waporyzatory z popularnymi elektronicznymi papierosami. Warto jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że waporyzacja nie ma nic wspólnego z paleniem. Nazwa ta odnosi się do procesu powstawania pary, będącej efektem podgrzewania suszu roślinnego lub koncentratu. Istotą waporyzacji nie jest więc wdychanie dymu (ani jego produkcja), ale inhalowanie się czystą, w pełni naturalną esencją parującego materiału, bez wszystkich szkodliwych konsekwencji, jakie powoduje wciąganie do płuc dymu tytoniowego.

Urządzeniem, które umożliwia podgrzanie materiału do inhalacji jest właśnie oferowany w tej kategorii waporyzator Da Vinci. W zależności od wybranego modelu możesz zastosować zarówno susz roślinny, tytoń, mieszanki ziołowe czy różnego rodzaju olejki eteryczne o dowolnym smaku i aromacie.

Dostępne na rynku waporyzatory przenośne wykonywane są z różnych tworzyw. „Sercem” każdego takiego urządzenia jest oczywiście komora grzewcza, w której zachodzi proces podgrzewania materiału do odpowiedniej temperatury, umożliwiającej parowanie. Temperatura ta jest znacznie niższa niż w procesie spalania. Produkowany przez Da Vinci waporyzator przenośny wytwarza chmurę wolną od związków węgla, siarki oraz wielu innych, śmiertelnie niebezpiecznych substancji, które trafiają do płuc wraz z papierosowym dymem.

Jakie korzyści daje waporyzacja?

Istnieje wiele powodów, dla których seria produktów Da Vinci vaporizer cieszy się tak ogromną popularnością na całym świecie. Najważniejsze zalety waporyzacji, takie jak:

  • możliwość wydobycia pełnego spektrum pożądanych składników z materiału roślinnego,
  • efektywniejsze niż w przypadku palenia uwalnianie kannabinoidów,
  • brak substancji smolistych charakterystycznych dla dymu,
  • wysoka wydajność vapowanych produktów,
  • intensywniejszy, energetyzujący efekt,
  • subtelny, przyjemny aromat,
  • dyskretny wygląd, jakim charakteryzuje się dowolny waporyzator przenośny,

czynią tę formę relaksu optymalną i pożądaną przez miłośników naturalnych bogactw roślinnych na całym świecie.

Da Vinci waporyzator przenośny

W naszym internetowym sklepie znajdziesz szeroki wybór przenośnych artykułów do waporyzacji suszu roślinnego, CBD, konopi oraz olejków konopnych różnego rodzaju. Jeśli nie zamierasz rezygnować z przyjemności, jaką daje konsumpcja tego rodzaju dobrodaziejstw, ale jednocześnie chcesz uchronić się przed zgubnym skutkami tradycyjnego palenia, produkty z linii Da Vinci vaporizer są właśnie dla Ciebie. Jeśli nie wiesz, jak wybrać odpowiedni waporyzator lub chcesz poznać opinie bardziej doświadczonych użytkowników, zapoznaj się z naszą obszerną bazą wiedzy oraz poradnikami dedykowanymi zarówno zaawansowanym koneserom waporyzacji, jak i wszystkim tym, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z inhalacją.