Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

DAVINCI IQ2 vaporizer

1149,00  brutto
 • Doskonały smak
 • Wysoka jakość
 • Bezpieczeństwo
 • Regulacja przepływu powietrza
 • Inteligentne rozwiązania

DAVINCI MIQRO waporyzator on-demand do suszu

499,00  brutto
 • autentyczny aromat 
 • intensywny smak 
 • bardzo dyskretny
 • lekki vaporizer
 • dobre chłodzenie oparów
 • jakościowe wykonanie

Waporyzatory DAVINCI - oferta sklepu

Jeśli pragniesz oddać się głębokiej przyjemności, jaką gwarantuje waporyzacja, koniecznie sprawdź oferowane przez nasz sklep DAVINCI. W sprzedaży posiadamy zarówno klasyczne waporyzatory do suszu roślinnego, jak i modele przeznaczone dla koncentratów. Bez względu na to, czy świat konopi był Ci do tej pory całkowicie obcy, czy doskonale znasz i cenisz walory tej formy rekreacji, u nas znajdziesz wszystko to, co niezbędne, by cieszyć się bogactwem dobrodziejstw, które daje natura. Jeśli masz zamiar inhalować zdrowy vapor za pomocą wydajnego urządzenia, jakimi są waporyzatory DAVINCI sklep VaporRoom z radością dostarczy Ci oryginalny sprzęt z gwarancją.

Markowe waporyzatory DAVINCI on-line

Jeśli tematyka waporyzacji nie stanowi dla Ciebie tajemnicy, prawdopodobnie słyszałeś już o vaporizerach DAVINCI. Ten amerykański producent akcesoriów do inhalacji bez wytwarzania dymu cieszy się doskonałą renomą i od wielu lat dostarcza na rynek urządzenia dedykowane konsumentom stosującym susz oraz koncentraty. Każdy kupiony DAVINCI vaporizer to produkt, który łączy w sobie najwyższą jakość, intuicyjną obsługę oraz dyskretny, elegancki design. Artykuły tej marki od lat zdobywają prestiżowe nagrody przyznawane przez znakomite grona ekspertów z branży. W parze z najwyższą jakością, oferowaną przez dowolny, wyprodukowany przez DAVINCI waporyzator przenośny, zawsze idzie również nowoczesna technologia, dzięki której sprzęt tej firmy użytkuje się naprawdę komfortowo.

Czym jest waporyzator Da Vinci i jak działa?

Zastanawiasz się, czym są waporyzatory przenośne i na jakiej zasadzie funkcjonują te urządzenia? Wiele osób, porównuje waporyzatory z popularnymi elektronicznymi papierosami. Warto jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że waporyzacja nie ma nic wspólnego z paleniem. Nazwa ta odnosi się do procesu powstawania pary, będącej efektem podgrzewania suszu roślinnego lub koncentratu. Istotą waporyzacji nie jest więc wdychanie dymu (ani jego produkcja), ale inhalowanie się czystą, w pełni naturalną esencją parującego materiału, bez wszystkich szkodliwych konsekwencji, jakie powoduje wciąganie do płuc dymu tytoniowego.

Urządzeniem, które umożliwia podgrzanie materiału do inhalacji jest właśnie oferowany w sprzedaży DAVINCI vaporizer. W zależności od wybranego modelu możesz zastosować zarówno susz roślinny, mieszanki ziołowe czy różnego rodzaju woski konopne.

Dostępne na rynku waporyzatory przenośne wykonywane są z różnych tworzyw. „Sercem” każdego takiego urządzenia jest oczywiście komora grzewcza, w której zachodzi proces podgrzewania materiału do odpowiedniej temperatury, umożliwiającej parowanie. Temperatura ta jest znacznie niższa niż w procesie spalania. Dostępny w sklepie DAVINCI waporyzator przenośny wytwarza chmurę wolną od związków węgla, siarki oraz wielu innych, śmiertelnie niebezpiecznych substancji, które trafiają do płuc wraz dymem.

Jakie korzyści daje zakup DAVINCI vaporizer?

Istnieje wiele powodów, dla których fani vapowania kupują DAVINCI. Vaporizery cieszą się tak ogromną popularnością na całym świecie. Najważniejsze zalety oferowanego sprzętu:

 • zaawansowany technologicznie sprzęt
 • możliwość wydobycia pełnego spektrum pożądanych składników z materiału roślinnego,
 • efektywniejsze niż w przypadku palenia uwalnianie kannabinoidów,
 • brak substancji smolistych charakterystycznych dla dymu,
 • wysoka wydajność vapowanych produktów,
 • intensywniejszy, energetyzujący efekt,
 • subtelny, przyjemny aromat,
 • dyskretny wygląd, jakim charakteryzują się waporyzatory DAVINCI.

Jakość a cena DAVINCI Vaporizer

W naszym internetowym sklepie kupisz DAVINCI w cenach bardzo konkurencyjnych. Urządzenia są wydajne i wykonane z bezpiecznych materiałów o wysokiej jakości. Precyzja wykonania zaskakuje w takim samym stopniu, jak innowacyjność. Inteligentne tryby grzania suszu Smart Paths, czy możliwość kontroli procesu z poziomu aplikacji mobilnej pomagają wyróżnić te urządzenia z oferty. Te i inne atuty sprawiają, że w przypadku waporyzatorów DAVINCI cena idzie w parze z jakością. Jeśli nie wiesz, jak wybrać odpowiedni sprzęt lub chcesz poznać opinie bardziej doświadczonych użytkowników, zapoznaj się z naszą obszerną bazą wiedzy oraz poradnikami dedykowanymi zarówno zaawansowanym koneserom waporyzowania, jak i wszystkim tym, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z inhalacją. Jeżeli pragniesz dowiedzieć się więcej na temat wybranego modelu spośród vaporizerów DAVINCI sklep VaporRoom.pl i jego obsługa są do Twojej dyspozycji.