Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

PAX 2 vaporizer

599,00  brutto
 • Doskonały smak
 • Gęste chmurki
 • Widoczna para przy krótkich wdechach
 • Inteligentne grzanie
 • Jakościowe wykonanie
 • Korzystna cena

PAX 3 waporyzator przenośny

799,00 999,00  brutto
 • Duże ilości pary
 • Widoczny vapor przy krótkich wdechach
 • Intensywny smak konopi
 • Inteligentne tryby grzania
 • Wygodny sprzęt
 • 10 lat gwarancji

Nowoczesne waporyzatory PAX

Jeżeli lubisz mieć waporyzator zawsze pod ręką i w dowolnym wybranym przez siebie momencie pragniesz oddać się przyjemności inhalacji, to wybierz dostępne w naszym sklepie przenośne waporyzatory PAX – posiadamy różne modele, które bez problemu dopasujesz do swoich oczekiwań, zarówno pod względem specyfikacji, jak i walorów estetycznych.

Marka vaporizerów PAX to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy doceniają nowoczesny minimalizm połączony z najwyższą jakością wykonania. Firma nie idzie na żadne kompromisy, dostarczając miłośnikom waporyzacji produkty z najwyższej półki przystępnej cenie. Jeżeli przyjrzeć się temu, co mówią o swoich urządzeniach użytkownicy modelu PAX 2 oraz PAX 3 opinie są zgodne – oba waporyzatory cieszą się ogromnym uznaniem i są wybierane zarówno przez koneserów, jak i początkujących adeptów sztuki inhalacji. Na naszej stronie znajdziesz dokładną specyfikację obu waporyzatorów oraz wysokiej jakości zdjęcia, dzięki czemu szybko porównasz i wybierzesz odpowiadający Twoim potrzebom model

Waporyzator PAX 2 – elegancja dla wymagających

Dostępny w naszym sklepie PAX waporyzator drugiej generacji to model przenośny, odznaczający się nowoczesnym, smukłym designem. Przez użytkowników uważany jest za jedno z najładniejszych urządzeń do inhalacji na rynku. Jeżeli chodzi o model PAX 2 opinie pojawiające się w internecie doceniają jego kieszonkowe rozmiary, dzięki czemu można go zawsze mieć przy sobie. Urządzenie należy do gatunku sesyjnych, to znaczy, że w trakcie pojedynczej sesji zużywa ono wszystko, co znajduje się w komorze.

Solidna obudowa zapewnia dobrą wytrzymałość, a precyzyjna konstrukcja gwarantuje niezawodne funkcjonowanie przez długi czas. Producent stale ulepsza swoje urządzenia i słucha uwag zgłaszanych przez użytkowników – dlatego też PAX 2 został znacznie usprawniony względem pierwszej generacji. Jak wszystkie dostępne w naszej ofercie sprzęty, wersja oznaczona numerem 2 posiada dobrą baterię, która starczy nawet na 90 minut ciągłego użycia. Urządzenie wyposażono w czytelne diody LED, nieprzypadkowo układające się w logo marki, które przekazują użytkownikowi informacje na temat ustawień najważniejszych parametrów, takich jak temperatura, gotowość do inhalacji czy poziom naładowania baterii. Dostępne na forach internetowych dotyczące modelu PAX 2 opinie są zdecydowanie pozytywne, jeżeli chodzi o jakość jego pracy, która oceniana jest bardzo wysoko.

Waporyzator PAX 2 został wyposażony w szereg rozwiązań technologicznych, które podnoszą całkowity komfort użytkowania. Posiada m.in. czujnik, który wykrywa czy usta użytkownika znajdują się w pobliżu urządzenia. Jeżeli są oddalone, komora samoczynnie się schładza, co bezpośrednio wpływa na długość działania waporyzatora. Dodatkowo producent zdecydował się na montaż żyroskopu, który pomaga oszczędzić energię, kiedy urządzenie nie jest używane i np. leży na stole. Ten przenośny wapek posiada także technologię ładowania indukcyjnego.

Waporyzator PAX 3 – mistrz w swojej klasie

Jeżeli PAX 2 był spełnieniem marzeń wielu miłośników inhalacji i szybko stał się bestsellerem, to PAX 3 vaporizer stawia poprzeczkę jeszcze wyżej. Ten nieco droższy model jest obecnie jednym z najlepiej sprzedających się waporyzatorów w Europie i w Stanach Zjenoczonych. To produkt klasy premium, przeznaczony dla najbardziej wymagających koneserów.

W naszym sklepie kupisz go w 4 wersjach kolorystycznych, od czerni, poprzez srebro, turkus aż do stylowe rose gold. Dodatkowo, ten udany vaporizer występuje w zestawach Basic kit oraz Complete kit. Szczegółowe informacje na temat wymienionych kompletów znajdują się na karcie produktu. Dostępne w internecie na temat modelu PAX 3 opinie są w przeważającej większości pozytywne – użytkownicy chwalą jego wytrzymałą baterię, solidną konstrukcję oraz zaawansowane funkcje dla wymagających.

Podobnie jak model 2, trzecia edycja vaporizera PAX posiada ułożone w logo marki 4 diody LED, przekazujące informacje o istotnych ustawieniach urządzenia. Trójka doczekała się także nowoczesnej aplikacji, gdzie znajdziesz bardzo dokładne dane na temat parametrów waporyzatora. Producent dopracował ten model w każdym calu, dzięki temu mamy możliwość kupna waporyzatora skrojonego pod nasze potrzeby. Wysoka jakość potwierdzona została dziesięcioletnią gwarancją.

Urządzenie posiada znane z poprzedniej generacji rozwiązania zwiększające wydajność, a dodatkowo rozgrzewa się znacznie szybciej, co jeszcze bardziej poprawia jakość pracy. Dostępne w zestawie Complete kit wieczko Half-Pack pozwala nabić waporyzator jedynie do połowy, jeżeli użytkownik przewiduje jednoosobową sesję. Dodano także specjalną wkładkę umożliwiającą  waporyzację koncentratów.

Eleganckie przenośne vaporizery PAX

Urządzenia tej marki to bardzo stylowe, kieszonkowe wapki. Charakteryzują się smukłą, elegancką obudową i minimalistycznym dizajnem. Dostępne w ofercie waporyzatory PAX to urządzenia najwyższej klasy, posiadające wszystkie najnowsze rozwiązania technologiczne dające pełną satysfakcję z waporyzacji. Korzystanie z nich to prawdziwa uczta. Producent zadbał, aby korzystanie ze sprzętu było naturalne, przyjemne i nie sprawiało użytkownikowi najmniejszych problemów. Oferowane modele obsługuje się z łatwością, a vapowanie daje wiele satysfakcji. Jeżeli nie jesteś pewien, który model będzie odpowiedni do Twoich potrzeb, skontaktuj się z naszymi pracownikami, chętnie doradzimy i opowiemy o nich więcej. Serdecznie zapraszamy.