Wyświetlanie 1–9 z 17 wyników

Menu boczne
Zamknij

AirVape Legacy waporyzator

899,00  brutto
Elegancki waporyzator konwekcyjny do suszu, koncentratów i olejków konopnych oraz aromaterapii ziołowej.
Promocja
Zamknij

Arizer Extreme Q 6.0 waporyzator stacjonarny

850,00  699,00  brutto
Stacjonarny vaporizer od ArizerTech to wydajne i wszechstronne urządzenie do inhalacji. Umożliwia waporyzację poprzez balon, lub silikonowy przewód. Obsługa urządzenia przy użyciu zdalnego pilota niewątpliwie podnosi komfort użytkowania.
Promocja
Zamknij

Arizer V-Tower vaporizer stacjonarny

699,00  589,00  brutto
Urządzenie stacjonarne uznanego producenta waporyzatorów ArizerTech to wydajny i wszechstronny sprzęt do inhalacji. Wdechy wykonuje się za pośrednictwem elastycznego przewodu. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
Promocja
Zamknij

Boundless CFV waporyzator konwekcyjny

850,00  739,00  brutto
Wydajny vaporizer do ziół i suszu. Izolowana ścieżka strumienia powietrza zapewnia bezpieczeństwo podczas inhalacji. Wytwarza wysokiej jakości mgiełkę o naturalnym smaku i zadowalającej gładkości
Waporyzator Boundless Tera
Zamknij

Boundless Tera

799,00  brutto
Główne zalety waporyzatora Boundless Tera
 • intensywna produkcja pary
 • ogromna wydajność
 • doskonały smak oparów
 • pojemna komora
 • do suszu koncentratów konopi
 • do aromaterapii ziołowej
 • wymienna bateria
Zamknij

FENiX 2.0 waporyzator konwekcyjny

545,00  brutto
Fenix 2.0 jest lepszym i bardziej zaawansowanym waporyzatorem od swojego poprzednika pod każdym względem. Jest on definiowany przez innowacje, takie jak wydajna, opatentowana technologia AIR HEATING®, czytelny wyświetlacz i dowolnie wybierana funkcja timera.
Promocja
Zamknij

Fenix MINI Waporyzator do suszu konopnego (kolory)

399,00  319,00  brutto
GŁÓWNE ZALETY FENIX MINI
 • Produkcja widocznej pary pary
 • Oszczędność suszu
 • Dyskrecja
 • Wygodna obsługa
 • Korzystna cena
Promocja
Waporyzator Flowermate UNO
Zamknij

Flowermate UNO waporyzator

699,00  599,00  brutto
Wydajny, przenośny vaporizer konwekcyjny do waporowania suszu konopi, koncentratów konopnych i wszelkich ziół leczniczych
Promocja
Zamknij

FURY 2 Waporyzator do suszu i haszu

699,00  649,00  brutto
Dyskretny waporyzator konwekcyjny. Bardzo wydajny. Obfita produkcja pary.

Waporyzatory konwekcyjne w sklepie VaporRoom

Jeśli właśnie jesteś w trakcie poszukiwania nowego waporyzatora i zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej technologii, koniecznie poświęć uwagę vaporizerom konwekcyjnym, które posiadają wiele zalet. To zaawansowane urządzenia do uwalniania cennych substancji z konopi i mieszanek ziołowych. Umożliwiają wdychanie aktywnych składników roślinnych w postaci aromatycznych oparów, czyli tak zwanego vaporu.

Powszechnie uważane są za wyjątkowo bezpieczny sprzęt do ulatniania kannabinoidów. Posiadają wiele zalet, a spośród urządzeń do waporyzacji szczególnie wyróżnia je możliwość zaciągania się "na zawołanie", czyli wykonania kilku wdechów i pozostawienia suszu na później. Oznacza to, że sprzęt zaliczamy do typu vaporizerów on-demand. Bezpieczne i wydajne waporyzatory konwekcyjne kupić można w różnych cenach, dlatego zachęcamy zapoznać się z ofertą.

Jak działają waporyzatory konwekcyjne?

Na samym początku musimy podkreślić, że waporyzatory konwekcyjne stanowią swego rodzaju przeciwieństwo urządzeń kondukcyjnych. Sposób ich działania można przyrównać chociażby do urządzeń znanych z codziennego życia. Działają analogicznie do sprzętu wyposażonego w technologię obiegu ciepłego powietrza. W przypadku vaporizerów konwekcyjnych działa to dokładnie tak samo. Bowiem za podgrzewanie znajdującego się w nich suszu odpowiada wcześniej nagrzane i równomiernie unoszące się ciepłe powietrze.

Skoro omówienie zasad funkcjonowania tych urządzeń za nami – pora przejść do punktów, które z pewnością najbardziej Cię interesują 😊.

Zalety konwekcyjnego waporyzatora, czyli dlaczego warto na nie postawić?

Wskazując trzy najważniejsze elementy stojące za tym rozwiązaniem, bez zawahania wskazujemy: jakość, oszczędność oraz wygodę.

 • Wydajność - konwekcyjne grzanie suszu zapewnia wysoką zawartość CBD i THC w oparach.
 • Wyższa jakość pary - w porównaniu do urządzeń wykorzystujących odmienną technologię waporyzatory konwekcyjne dostarczają zarówno lepszy smak, jak i zapach podgrzewanego suszu.
 • Widoczna oszczędność vapowanego suszu  - urządzenia wykorzystujące tę technologię podgrzewają zioło tylko w momencie faktycznego zaciągania. To oznacza, że zużywają mniej suszu, który dzięki nim starcza na znacznie dłużej.
 • Niekwestionowana wygoda – aby wydobyć cały smak i aromat suszu, wcale nie trzeba go aż tak dokładnie mielić i “upychać” w komorze waporyzatora.

Wady waporyzatorów konwekcyjnych, czyli na co musisz zwrócić uwagę?

Żeby nie było tak kolorowo, wybór tego sprzętu wiąże się również z koniecznością pogodzenia się z pewnymi rzeczami. Do argumentów “przeciw” możemy zaliczyć: konieczność wykonywania głębokich wdechów oraz pobór mocy.

 • Długie, powolne buchy – co tu dużo mówić 😊. Delektowanie się suszem podawanym przez waporyzator konwekcyjny wymaga posiadania nieco większej wprawy, niż ma to miejsce chociażby w przypadku zastosowania technologii kondukcji. Najbardziej wymagającym urządzeniem w tej kwestii jest vaporizer Firefly jednak można to wybaczyć producentowi ze względu na parę, jaką produkuje. Zaciągać się trzeba powoli i długo, aby strumień ciepłego powietrza zdołał wydobyć vapor odpowiedniej gęstości.
 • Większe zużycie energii – vaporizery konwekcyjne są oszczędne w odniesieniu do suszu. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o zużyciu energii. Bateria wymaga regularnego ładowania urządzenia, jednak spokojnie wystarcza na wykonanie kilku inhalacji.

Ile kosztują konwekcyjne waporyzatory?

Wybór urządzeń jest szeroki. W przypadku waporyzatora konwekcyjnego cena zależy od możliwości sprzętu i poziomu innowacyjności. W ofercie znajdziesz niedrogie konwekcyjne wapki popularnej marki Fenix. W sprzedaży są też modele nieco bardziej zaawansowane, które dostarczą ogromne ilości waporu, jak choćby wybrane urządzenia Boundless, których cena, choć dwukrotnie wyższa, adekwatna jest do wydajności sprzętu. Więcej wydajnych wapków konwekcyjnych znajdziesz wśród produktów marek takich, jak Flowermate, AirVape, Smono, Xvape oraz Healthy Rips.

Zobacz opinie na temat dostępnych w sklepie konwekcyjnych waporyzatorów.

Przed zakupem wybranego modelu, sprawdź jego dokładne parametry, zapoznaj się ze specyfikacją techniczną czy opisami udostępnionymi przez samych producentów.

Pamiętaj jednak, że nic nie zastąpi recenzji jego dotychczasowych użytkowników. Opinie dotyczące waporyzatorów konwekcyjnych znajdziesz w Internecie. Nie zapomnij zasięgnąć porady u swoich znajomych lub po prostu zapytaj nas o poradę. Jeśli chcesz wybrać odpowiedni waporyzator konwekcyjny sklep służy Ci pomocą!

Najlepsze konwekcyjne waporyzatory to takie...

...które spełniają wszystkie Twoje oczekiwania. Jeśli podczas wapowania liczy się dla Ciebie szybkość działania, pełne wykorzystanie posiadanego suszu, a przede wszystkim doskonały smak vaporu i naturalny, zapach konopi - postaw na vaporizery konwekcyjne.

Wydajne vaporizery konwekcyjne kupuj u sprawdzonego dostawcy.

W naszym sklepie online czeka na Ciebie bogaty wybór tego typu urządzeń. W tej kategorii kategorii  znajdziesz je wszystkie. Jeśli w trakcie poszukiwań pojawią się jakiekolwiek pytania – napisz lub zadzwoń do nas. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać odpowiedni model gwarantujący satysfakcję z zakupionego konwekcyjnego waporyzatora!