Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Menu boczne
Zamknij

AirVape Legacy waporyzator

999,00  brutto
Elegancki waporyzator konwekcyjny do suszu, koncentratów i olejków konopnych oraz aromaterapii ziołowej.
Promocja
Zamknij

Arizer Extreme Q 6.0 waporyzator stacjonarny

850,00  699,00  brutto
Stacjonarny vaporizer od ArizerTech to wydajne i wszechstronne urządzenie do inhalacji. Umożliwia waporyzację poprzez balon, lub silikonowy przewód. Obsługa urządzenia przy użyciu zdalnego pilota niewątpliwie podnosi komfort użytkowania.
Promocja
Zamknij

Arizer V-Tower vaporizer stacjonarny

699,00  589,00  brutto
Urządzenie stacjonarne uznanego producenta waporyzatorów ArizerTech to wydajny i wszechstronny sprzęt do inhalacji. Wdechy wykonuje się za pośrednictwem elastycznego przewodu. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
Promocja
Zamknij

Boundless CFV waporyzator konwekcyjny

850,00  739,00  brutto
Wydajny vaporizer do ziół i suszu. Izolowana ścieżka strumienia powietrza zapewnia bezpieczeństwo podczas inhalacji. Wytwarza wysokiej jakości mgiełkę o naturalnym smaku i zadowalającej gładkości
Promocja
Zamknij

Boundless Tera konwekcyjny vaporizer

999,00  799,00  brutto
Doskonały smak pary. Ekstremalnie wydajny vaporizer. Wszechstronne urządzenie do inhalacji suszu, koncentratów, wosków oraz mieszanek ziół stosowanych w fitoterapii. Waporyzator klasy PREMIUM - sprzęt dla koneserów
Zamknij

FENiX 2.0 waporyzator konwekcyjny

545,00  brutto
Fenix 2.0 jest lepszym i bardziej zaawansowanym waporyzatorem od swojego poprzednika pod każdym względem. Jest on definiowany przez innowacje, takie jak wydajna, opatentowana technologia AIR HEATING®, czytelny wyświetlacz i dowolnie wybierana funkcja timera.
Promocja
Zamknij

Fenix MINI Waporyzator do suszu konopnego (kolory)

399,00  319,00  brutto
Fenix Mini to niewielkich rozmiarów waporyzator hybrydowy z przewagą konwekcji. Susz lub koncentrat ogrzewany jest ciepłym powietrzem o izolowanej ścieżce strumienia. Pozwala to zmaksymalizować wydajność procesu waporyzacji. Równocześnie komora przechowująca susz ma niezależnie podnoszoną temperaturę, aby wydobyć pełnię smaku i aromatów
Promocja
Zamknij

FURY 2 Waporyzator do suszu i haszu

699,00  649,00  brutto
Dyskretny waporyzator konwekcyjny. Bardzo wydajny. Obfita produkcja pary.
Zamknij

FURY EDGE waporyzator

719,00  brutto
Konwekcyjny vaporizer przenośny wytwarzający potężne i aromatyczne chmury. Bardzo wydajny i dyskretny waporyzator do suszu konopi, wosków i haszyszu CBD.

GHOST MV1 waporyzator do suszu i koncentratów

1149,00  1049,00  brutto
Najbardziej udany debiut w historii waporyzacji. Doskonała jakość pary i innowacyjne rozwiązania wraz z zaawansowanym systemem podgrzewania konopi kategoryzują ten vaporizer w klasie PREMIUM. Waporyzator  firmy GHOST VAPES powstało we współpracy z najbardziej wpływowym recenzentem waporyzacji w USA. Zaowocowało to spektakularną jakością oparów i idealnie schłodzonej temperaturze na wyjściu z ustnika.
Promocja
Zamknij

LINX EDEN waporyzator do suszu i koncentratów konopnych

639,00  549,00  brutto
Stylowy i trwały przenośny vaporizer konwekcyjny. Niesamowicie wydajne urządzenie zapewniające autentyczność aromatu inhalowanej substancji. Dyskretny sprzęt z możliwością łatwego podłączenia pod filtrację wodną.
Promocja
Zamknij

LINX Gaia przenośny vaporizer do suszu

750,00  599,00  brutto
Wydajny waporyzator konwekcyjny do suszu knopnego. Starannie wykończone urządzenie o kwarcowej komorze dba o naturalność smaku pary. Gaia błyskawicznie się nagrzewa i pozwala na inhalację także podczas ładowania baterii.

Waporyzatory konwekcyjne: zalety, wady i sposób działania

Jeśli właśnie jesteś w trakcie poszukiwania nowego waporyzatora i zastanawiasz się, czy wybór technologii konwekcyjnej jest właściwy - koniecznie sprawdź ten artykuł!

W tym wpisie przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksowy poradnik na temat vaporizerów konwekcyjnych. Dowiedz się, czym są, jak działają, a przede wszystkim poznaj ich “za” i “przeciw”.

Jak działają waporyzatory konwekcyjne?

Na samym początku musimy podkreślić, że waporyzatory konwekcyjne stanowią swego rodzaju przeciwieństwo waporyzatorów kondukcyjnych. Tym drugim poświęcimy osobny artykuł, który niedługo również ukaże się na naszym blogu (nie zapomnij regularnie go odwiedzać 😊!).

Sposób ich działania można przyrównać chociażby do urządzeń znanych z każdej kuchni. Z pewnością kojarzysz płyty indukcyjne wykorzystywane do smażenia czy gotowania? Przy waporyzatorach kondukcyjnych jest podobnie. Mianowicie, znajdujący się w nich susz jest podgrzewany przy pomocy specjalnej powierzchni, która po osiągnięciu odpowiedniej temperatury zaczyna podgrzewać także susz. W tym przypadku ciepło w naturalny sposób unosi się “z dołu do góry”.

Podobną analogię możemy zastosować do waporyzatorów konwekcyjnych. Kojarzysz kuchenki gazowe lub elektryczne wyposażone w technologię obiegu ciepłego powietrza? W przypadku vaporizerów działa to dokładnie tak samo. Bowiem za podgrzewanie znajdującego się w nich suszu odpowiada wcześniej nagrzane i równomiernie unoszące się ciepłe powietrze.

Skoro omówienie zasad funkcjonowania tych urządzeń za nami – pora przejść do punktów, które z pewnością najbardziej Cię interesują 😊.

Zalety waporyzatorów konwekcyjnych, czyli dlaczego warto na nie postawić?

Wskazując trzy najważniejsze elementy stojące “za” tym rozwiązaniem, bez zawahania wskazujemy: jakość, oszczędność oraz wygodę.

  • Wyższa jakość - w porównaniu do urządzeń wykorzystujących technologię kondukcji, waporyzatory konwekcyjne dostarczają zarówno lepszy smak, jak i zapach podgrzewanego suszu.
  • Widoczna oszczędność - urządzenia wykorzystujące tę technologię podgrzewają się tylko w momencie faktycznego zaciągania. To oznacza, że zużywają mniej suszu, który dzięki nim starcza na znacznie dłużej.
  • Niekwestionowana wygoda – aby wydobyć cały smak i aromat suszu, wcale nie trzeba go aż tak dokładnie mielić i “upychać” w komorze waporyzatora.

Wady waporyzatorów konwekcyjnych, czyli na co musisz zwrócić uwagę?

Żeby nie było tak kolorowo, wybór tego sprzętu wiąże się również z koniecznością pogodzenia się z pewnymi rzeczami. Do argumentów “przeciw” możemy zaliczyć: cenę, sposób obsługi oraz pobór mocy.

  • Wyższa cena – bardziej zaawansowana technologia niesie za sobą wyższe koszty. Jeśli postawisz właśnie na to rozwiązanie - musisz się pogodzić z koniecznością sięgnięcia do portfela “nieco głębiej”.
  • Bardziej skomplikowany proces inhalacji – co tu dużo mówić 😊. Delektowanie się suszem podawanym przez waporyzator konwekcyjny wymaga posiadania większej wprawy, niż ma to miejsce chociażby w przypadku zastosowania technologii kondukcji. Najbardziej wymagającym urządzeniem w tej kwestii jest vaporizer Firefly jednak można to wybaczyć producentowi ze względu na parę, jaką produkuje.
  • Duże zużycie energii – vaporizery konwekcyjne są oszczędne w odniesieniu do suszu. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o rachunkach za prąd. Ograniczona pojemność baterii stanowi dodatkowe utrudnienie - wymagające regularnego ładowania urządzenia.

Waporyzator konwekcyjny – zanim kupisz, sprawdź opinie na jego temat.

Przed zakupem wybranego modelu, sprawdź jego dokładne parametry, zapoznaj się ze specyfikacją techniczną czy opisami udostępnionymi przez samych producentów.

Pamiętaj jednak, że nic nie zastąpi recenzji jego dotychczasowych użytkowników. Opinie dotyczące waporyzatorów konwekcyjnych znajdziesz w Internecie. Nie zapomnij zasięgnąć porady u swoich znajomych. Może okazać się, że mają Ci do polecenia całkiem dobry sprzęt 😊. Bardzo ciekawym urządzeniem o doskonałej opinii jest na przykład vaporizer Ghost MV1.

Najlepsze waporyzatory konwekcyjne to takie...

...które spełniają wszystkie Twoje oczekiwania. Jeśli podczas wapowania liczy się dla Ciebie szybkość działania, pełne wykorzystanie posiadanego suszu, a przede wszystkim doskonały smak oraz zapach - postaw na vaporizery konwekcyjne.

Vaporizery konwekcyjne – kup je u sprawdzonego dostawcy.

W naszym sklepie online czeka na Ciebie bogaty wybór tego typu urządzeń. Przejdź do kategorii, gdzie znajdziesz je wszystkie. Jeśli w trakcie poszukiwań pojawią się jakiekolwiek pytania – napisz lub zadzwoń do nas. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać najlepszy waporyzator konwekcyjny!