Wyświetlanie 1–9 z 25 wyników

Menu boczne
Zamknij

AirVape Legacy waporyzator

899,00  brutto
Elegancki waporyzator konwekcyjny do suszu, koncentratów i olejków konopnych oraz aromaterapii ziołowej.
Promocja
Zamknij

Arizer Extreme Q 6.0 waporyzator stacjonarny

850,00  699,00  brutto
Stacjonarny vaporizer od ArizerTech to wydajne i wszechstronne urządzenie do inhalacji. Umożliwia waporyzację poprzez balon, lub silikonowy przewód. Obsługa urządzenia przy użyciu zdalnego pilota niewątpliwie podnosi komfort użytkowania.
Promocja
Zamknij

Arizer V-Tower vaporizer stacjonarny

699,00  589,00  brutto
Urządzenie stacjonarne uznanego producenta waporyzatorów ArizerTech to wydajny i wszechstronny sprzęt do inhalacji. Wdechy wykonuje się za pośrednictwem elastycznego przewodu. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
Promocja
Zamknij

Boundless CFV waporyzator konwekcyjny

850,00  739,00  brutto
Wydajny vaporizer do ziół i suszu. Izolowana ścieżka strumienia powietrza zapewnia bezpieczeństwo podczas inhalacji. Wytwarza wysokiej jakości mgiełkę o naturalnym smaku i zadowalającej gładkości
Waporyzator Boundless Tera
Zamknij

Boundless Tera

799,00  brutto
Główne zalety waporyzatora Boundless Tera
 • intensywna produkcja pary
 • ogromna wydajność
 • doskonały smak oparów
 • pojemna komora
 • do suszu koncentratów konopi
 • do aromaterapii ziołowej
 • wymienna bateria
Zamknij

FENiX 2.0 waporyzator konwekcyjny

545,00  brutto
Fenix 2.0 jest lepszym i bardziej zaawansowanym waporyzatorem od swojego poprzednika pod każdym względem. Jest on definiowany przez innowacje, takie jak wydajna, opatentowana technologia AIR HEATING®, czytelny wyświetlacz i dowolnie wybierana funkcja timera.
Promocja
Zamknij

Fenix MINI Waporyzator do suszu konopnego (kolory)

399,00  319,00  brutto
GŁÓWNE ZALETY FENIX MINI
 • Produkcja widocznej pary pary
 • Oszczędność suszu
 • Dyskrecja
 • Wygodna obsługa
 • Korzystna cena
Flowermate CAP PRO
Zamknij

Flowermate CAP PRO

329,00  brutto
Główne zalety:
 • Dyskrecja
 • Łatwa obsługa
 • Odporny na uszkodzenia
 • Wytrzymała bateria
 • Intensywny smak vaporu
 • Niska cena
Promocja
Waporyzator Flowermate UNO
Zamknij

Flowermate UNO waporyzator

699,00  599,00  brutto
Wydajny, przenośny vaporizer konwekcyjny do waporowania suszu konopi, koncentratów konopnych i wszelkich ziół leczniczych

Czym są waporyzatory on-demand?

W tej kategorii znajdziesz wydajny sprzęt do vapowania suszu i koncentratów konopi. Urządzeniami, które gwarantują wysoką efektywność w dostarczaniu kannabinoidów są waporyzatory on-demand. Wyróżniają się nie tylko skutecznością, która pozwala oszczędnie zużywać ewaporowany materiał, ale również wysoką jakością i doskonałym smakiem produkowanych oparów.

Co sprawia, że nasi klienci najczęściej postanawiają kupić on-demand vaporizer? Oprócz wymienionych wyżej zalet urządzenia tego typu jako jedyne oferują możliwość zużycia zapełnionej komory w kilku podejściach. To doskonała opcja dla osób, które czasem wolą stosować mniejsze porcje. Jeśli nie lubisz marnować ulubionego zioła, ten sprzęt jest dla Ciebie. Raz napełniony wapek możesz włączyć, wykonać kilka zaciągnięć i pozostawić resztę mieszanki na później bez utraty jakości stosowanego materiału. Inaczej, niż w pozostałych waporyzatorach, vapowana substancja ogrzewana jest tylko i wyłącznie podczas nabierania wdechu. Pozwala to lepiej wykorzystać znajdujące się w materiale składniki aktywne. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o waporyzatorach on-demand sklep VaporRoom.pl jest miejscem, gdzie dowiesz się wszystkiego o działaniu tych urządzeń.

Dlaczego waporyzator on-demand warto kupić?

Ponieważ konopie do waporyzacji nie są tanimi produktami, pewnie zależy Ci, aby wykorzystać je możliwie najlepiej. Decydując się na waporyzator on-demand kupujesz urządzenie, które Ci to zapewni. Koniec z marnowaniem cennych substancji. Możesz wykorzystać cały leczniczy potencjał stosowanych mieszanek.

Lubisz relaksować się w podróży, czy na spacerze? Nie chcesz wykonywać kilkunastu głębokich wdechów pod rząd? Nie masz czasu na kilkuminutową inhalację? Żaden problem! Vaporizery on-demand nie marnują załadowanego suszu, ponieważ nie ogrzewają go pomiędzy wdechami. Wykonujesz jedno lub kilka zaciągnięć i zachowujesz resztę na później. To najlepsza metoda, aby rozsądnie wykorzystać rapowane zioło.

Czasem każdy z nas lubi "ściągnąć kilka buchów", które dostarczą odpowiednie odprężenie, jednak nie zetną z nóg. Wapki charakteryzują się wysoką wydajnością, dlatego inhalowanie całej zawartości komory potrafi przynieść naprawdę mocne efekty. Aby urządzenie uwalniało widoczną parę, konieczne jest zapełnienie większej części komory. Nie zawsze jednak mamy ochotę na tak silne doznania. Niekiedy wolimy wykonać krótką sesję dla relaksu. Jeśli chcesz mieć możliwość waporowania na raty, waporyzator on-demand kupić warto!

Jak działa waporyzator on-demand?

Aby sprzęt zaliczał się do tej kategorii, musi być waporyzatorem konwekcyjnym. Źródło ciepła musi być oddalone od komory, aby nagrzewane było tylko zaciągane powietrze, które uwolni kannabinoidy, kiedy będzie przepływać przez wypełnioną komorę. Taki sposób ekstrahowania roślinnego materiału zapewnia najwyższą skuteczność procesu oraz najwyższą czystość pary, co również przekłada się na bezpieczeństwo całego procesu. Jeżeli oczekujesz gwarantującego najwyższą jakość chmurek vaporizera on-demand sklep oferuje wiele urządzeń, które zaspokoją Twoje potrzeby.

Jaki model vaporizera on-demand kupić?

Wydajne wapki z możliwością rozłożenia sesji znajdziesz w ofercie wielu producentów. Jakość urządzeń i niektóre parametry mogą się różnić. Jeśli dopiero wkraczasz w wapo-świat i nie masz pojęcia jaki vaporizer on-demand kupić, chętnie podpowiemy. Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Jesteśmy pewni, że znajdziemy odpowiedni dla Ciebie sprzęt.

Nie wahaj się. Jeśli zależy Ci na jakości, a wydajność ma dla Ciebie duże znaczenie, znajdujesz się we właściwym miejscu. Możliwość waporyzacji w kilku podejściach daje oszczędność i wygodę. Jeśli zdecydujesz się na zakup dowolnego z oferowanych modeli waporyzatorów on-demand sklep wyśle Ci sprzęt błyskawicznie, a obsługa odpowie na wszystkie pytania, aby rozwiać ewentualne wątpliwości co do działania urządzenia.