Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Menu boczne
Zamknij

FENiX 2.0 waporyzator konwekcyjny

545,00  brutto
Fenix 2.0 jest lepszym i bardziej zaawansowanym waporyzatorem od swojego poprzednika pod każdym względem. Jest on definiowany przez innowacje, takie jak wydajna, opatentowana technologia AIR HEATING®, czytelny wyświetlacz i dowolnie wybierana funkcja timera.
Promocja
Zamknij

Fenix MINI Waporyzator do suszu konopnego (kolory)

399,00  319,00  brutto
Fenix Mini to niewielkich rozmiarów waporyzator hybrydowy z przewagą konwekcji. Susz lub koncentrat ogrzewany jest ciepłym powietrzem o izolowanej ścieżce strumienia. Pozwala to zmaksymalizować wydajność procesu waporyzacji. Równocześnie komora przechowująca susz ma niezależnie podnoszoną temperaturę, aby wydobyć pełnię smaku i aromatów
Zamknij

Fenix PRO Vaporizer

599,00  brutto
FENiX Pro - konwekcyjny waporyzator produkujący gęste chmury oparów. Wydajna waporyzacja na wysokim poziomie.

Waporizery przenośnie Fenix w ofercie sklepu VaporRoom

Zdecydowanie najczęściej wybieranym wariantem vaporizerów są obecnie modele przenośne. Nie jest to szczególnie zaskakująca informacja, biorąc pod uwagę wygodę, z jaką wiąże się ich użytkowanie. Jako przykład potwierdzający tę tezę warto przyjrzeć się możliwościom oferowanym przez waporyzator Fenix MINI lub dowolny z innych vaporizerów przenośnych wspomnianej niemieckiej marki.

Z urządzeniami tymi możesz swobodnie przemieszczać się po mieszkaniu czy dowolnej innej przestrzeni. Podczas korzystania z nich nie ogranicza Cię także długość kabli czy konieczność podłączania ich do prądu. Z uwagi na relatywnie niewielki rozmiar z łatwością schowasz je również do plecaka, torby czy kieszeni, więc nie będą stanowić dla Ciebie żadnego utrudnienia w wykonywaniu codziennych czynności poza domem. Czynniki te sprawiają, że waporizery przenośnie Fenix stosować można dosłownie wszędzie i to z zachowaniem o wiele większej dyskrecji, niż byłoby to możliwe w przypadku tradycyjnego palenia. W praktyce jednak wymienione cechy odnieść można do przenośnych urządzeń tego rodzaju dowolnych producentów. Z czego zatem wynika duża popularność akurat waporyzatorów Fenix?

Waporyzatory Fenix opinie i najważniejsze zalety

W ramach niniejszej kategorii asortymentowej proponujemy Ci wyłącznie zaawansowane technicznie oraz powszechnie doceniane na rynku waporyzatory Fenix. Opinie, którymi cieszą się one wśród konsumentów, same w sobie stanowią doskonałe potwierdzenie ich wysokiej jakości. Doceniane są one nie tylko za opisaną ogromną wygodę użytkowania, ale również za niezawodność i bezpieczeństwo działania, wysoką precyzję wykonania z dobrych gatunkowo materiałów oraz ponadprzeciętną wytrzymałość na codzienną eksploatację i regularne oddziaływanie wysokich temperatur.

Ponadto waporizery przenośnie Fenix zawierają w sobie wiele z najnowszych w branży rozwiązań optymalizujących zarówno proces obsługi, jak i produkcji pary. Spośród najistotniejszych z nich wymienić można np. opcję umożliwiającą inteligentne rozpoznawanie zaciągnięć czy też innowacyjny system ogrzewania powietrznego, pozwalający uzyskać odparowywanie czyste, aromatyczne i miękkie. Każdy waporyzator Fenix wyposażony jest także w różne tryby pracy, oferujące niejednolite wrażenia zmysłowe w trakcie przeprowadzanych inhalacji. Warto jednocześnie zaznaczyć, że przy wszystkich wypisanych atutach, urządzenia te pozostają jednocześnie konkurencyjne pod względem cen, zapewniając doskonały stosunek jakości do koniecznych do poniesienia kosztów.

Waporizery przenośnie Fenix – cechy poszczególnych modeli

W ofercie firmy Fenix odnaleźć można urządzenia z różnych półek cenowych, przeznaczone dla użytkowników o niejednolitych potrzebach. Jednym z najczęściej wybieranych wariantów jest wspomniany model MINI, czyli kompaktowy vaporizer hybrydowy z przewagą konwekcji. To bardzo mały, relatywnie tani, niezwykle wydajny jak na swoje rozmiary waporyzator, a jednocześnie generuje wysokiej jakości parę o dużym stopniu skoncentrowania aromatu oraz smaku. To świetny model na początek przygody z wapowaniem.

Propozycją dla bardziej zaawansowanych użytkowników może być z kolei waporyzator Fenix 2.0, którego innowacje obejmują m.in. 4 wyświetlacze, dowolnie konfigurowany timer oraz opatentowaną i unikalną w skali rynku technologię odparowywania AIR HEATING System, zapewniającą gładką, gęstą i niesamowicie aromatyczną parę na wszystkich poziomach temperatury.

Najbardziej wprawionym w boju amatorom suszu natomiast z pewnością przypadnie do gustu model Pro – maksymalna wydajność przy zachowaniu kieszonkowego formatu. Żaden inny z dostępnych obecnie na rynku waporyzatorów przenośnych nie posiada tak doskonałego stosunku rozmiaru do swojej mocy.

Bez względu na konkretny model urządzenia, jeśli chodzi o waporyzatory Fenix opinie klientów są zgodne – to sprzęt profesjonalny, wydajny, prosty w obsłudze, a przy tym dostępny w bardzo atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami proponowanego przez nas asortymentu.