Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

FENiX 2.0 waporyzator konwekcyjny

545,00  brutto
 • Wysoka wydajność
 • Duże ilości pary
 • Czysty smak vaporu
 • Solidne wykonanie
 • Potężna bateria

Fenix MINI Waporyzator do suszu

319,00  brutto
GŁÓWNE ZALETY FENIX MINI
 • Produkcja widocznej pary pary
 • Oszczędność suszu
 • Dyskrecja
 • Wygodna obsługa
 • Korzystna cena

Fenix PRO Vaporizer

599,00  brutto
 • Wydajna waporyzacja
 • Swobodne wdechy
 • Duże ilości pary
 • Łatwa obsługa
 • Solidna konstrukcja

RUSH Vaporizer

549,00  brutto
 • Wysoka wydajność
 • Duża produkcja pary
 • Wyraźny smak ziół
 • Wygodna obsługa
 • Wysoki poziom dyskrecji
 • Solidne wykonanie

Waporyzator Fenix w sklepie VaporRoom.pl

Zdecydowanie najczęściej wybieranym wariantem vaporizerów są obecnie modele przenośne. Nie jest to szczególnie zaskakująca informacja, biorąc pod uwagę wygodę, z jaką wiąże się ich użytkowanie. Jako przykład potwierdzający tę tezę warto przyjrzeć się możliwościom oferowanym przez waporyzator Fenix MINI lub dowolny z innych przenośnych waporyzatorów Fenix.

Wraz ze wzrostem popularności vapowania suszu oferta urządzeń do waporyzowanie poszerza się z każdym rokiem. Zwolennicy zdrowej metody przyjmowania kannabinoidów zazwyczaj szukają sprzętu, który zapewni skuteczność i nie zrujnuje budżetu. Oferowane vaporizery Fenix sklep VaporRoom szczególnie poleca osobom szukającym łatwych w obsłudze urządzeń wytwarzających spore ilości pary z konopi.

Vaporizery Fenix do waporyzacji w każdym miejscu

Linia przenośnych vaporizerów Fenix to urządzenia, z którymi możesz swobodnie przemieszczać się po mieszkaniu czy dowolnej innej przestrzeni. Podczas korzystania z nich nie ogranicza Cię także długość kabli czy konieczność podłączania ich do prądu. Z uwagi na relatywnie niewielki rozmiar z łatwością schowasz je również do plecaka, torby czy kieszeni, więc nie będą stanowić dla Ciebie żadnego utrudnienia w wykonywaniu codziennych czynności poza domem. Czynniki te sprawiają, że waporizery Fenix stosować można dosłownie wszędzie i to z zachowaniem o wiele większej dyskrecji, niż byłoby to możliwe w przypadku tradycyjnego palenia. W praktyce jednak wymienione cechy odnieść można do przenośnych urządzeń tego rodzaju dowolnych producentów. Z czego zatem wynika duża popularność akurat waporyzatorów Fenix?

Waporyzatory Fenix dobre dla każdego

W ramach niniejszej kategorii asortymentowej proponujemy Ci wyłącznie zaawansowane technicznie oraz powszechnie doceniane na rynku waporyzatory Fenix. Opinie, którymi cieszą się one wśród konsumentów, same w sobie stanowią doskonałe potwierdzenie ich wysokiej jakości. Doceniane są one nie tylko za opisaną ogromną wygodę użytkowania, ale również za niezawodność i bezpieczeństwo działania, wysoką precyzję wykonania z dobrych gatunkowo materiałów oraz ponadprzeciętną wytrzymałość na codzienną eksploatację i regularne oddziaływanie wysokich temperatur.

Ponadto waporyzatory Fenix zawierają w sobie wiele z najnowszych w branży rozwiązań optymalizujących zarówno proces obsługi, jak i produkcji pary. Spośród najistotniejszych z nich wymienić można innowacyjny system konwekcyjnego ogrzewania powietrznego, pozwalający uwalniać czyste, aromatyczne i widoczne opary. Każdy z waporyzatorów Fenix dobrze dostosowuje się do nastawionej temperatury i oferuje pozytywne wrażenia zmysłowe w trakcie przeprowadzanych inhalacji. Warto jednocześnie zaznaczyć, że przy wszystkich wypisanych atutach, dostępne w korzystnej cenie Fenix'y zapewniają doskonały stosunek jakości do koniecznych do poniesienia kosztów.

Oferta waporyzatorów Fenix on-line

W ofercie Fenix odnaleźć można urządzenia dostępne w korzystnej cenie, przeznaczone dla użytkowników o niejednolitych potrzebach. Jednym z najczęściej wybieranych wariantów jest wspomniany vaporizer Fenix MINI, czyli kompaktowy waporyzator konwekcyjny. To bardzo mały, relatywnie tani, niezwykle wydajny jak na swoje rozmiary waporyzator, a jednocześnie generuje wysokiej jakości parę o dużym stopniu skoncentrowania aromatu oraz smaku. To świetny model na początek przygody z wapowaniem, który sprosta wymaganiom także doświadczonych zwolenników waporyzowania konopi.

Propozycją dla bardziej zaawansowanych użytkowników może być z kolei waporyzator Fenix 2.0, którego innowacje obejmują m.in. wyświetlacze, dowolnie konfigurowany timer oraz opatentowaną i unikalną w skali rynku technologię odparowywania AIR HEATING System zapewniającą gładką, gęstą i niesamowicie aromatyczną parę na wszystkich poziomach temperatury.

Najbardziej wprawionym w boju amatorom suszu natomiast z pewnością przypadnie do gustu waporyzator Fenix Pro zapewniający maksymalną wydajność przy zachowaniu kieszonkowego formatu. Żaden inny z dostępnych obecnie na rynku waporyzatorów przenośnych nie posiada tak doskonałego stosunku rozmiaru do swojej mocy ani nie jest oferowany w tak korzystnej cenie w stosunku do jakości sprzętu.

Waporyzatory Fenix kupisz w naszym sklepie

Bez względu na konkretny model urządzenia, jeśli chodzi o waporyzatory Fenix sklep wysyła nowy i oryginalny sprzęt. Urządzenia tej marki zapewniają przyjemne doznania, a korzystanie z nich nie wymaga wprawy. Brak wyraźnego oporu wciąganego powietrza sprawia, że zaciągnięcia są naturalne, a inhalacja niekłopotliwa. Jeśli planujesz kupić Fenix'a wiedz, że urządzenie posłuży Ci przez bardzo długi czas. Jest solidnie zbudowane i mało wadliwe. Opinie klientów są zgodne – profesjonalne, wydajne, proste w obsłudze, a przy tym dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach Fenix Vaporizer są godnymi uwagi urządzeniami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami proponowanego przez nas asortymentu.