Choć społeczna akceptacja konopi rośnie, są sytuacje, w których wolimy zachować dyskrecję. Ponieważ aromat cannabis jest bardzo charakterystyczny, łatwo jest wyczuć, kto przed chwilą palił marihuanę. Spośród wielu metod maskowania zapachu zioła, najbardziej rozsądną jest używanie vaporizera do suszu. Sprzęt do waporyzacji to najlepszy sposób na uniemożliwienie innym wyczucia konopnej woni.

Czy rodzice zauważą, że vapowałeś cannabis?

Bez względu na to, czy wciąż mieszkasz w rodzinnym domu, czy odwiedzasz mamusię okazjonalnie, rodzice zawsze będą chcieli mieć wgląd w Twoje życie prywatne. Pomimo, że jesteś osobą dorosłą i podejmujesz samodzielne decyzje, nie wszystkie wybory spotkają się z ich akceptacją. Szczególnie, jeśli należą do pokolenia osób wychowanych w czasach, gdy marihuana uważana była za groźny narkotyk. Dlatego, w niektórych przypadkach, lepiej nie prowokować napięć.

Rodzice nie wyczuwają zapachu po waporyzacji

Czy mama wyczuje cannabis po użyciu vaporizera?

Wchodzisz do domu i witasz się z rodzicami. Przytulasz mamusię i zastanawiasz się, czy czuje woń cannabis. Jeżeli używasz vaporizeramożesz być pewien, że Twoje ubrania nie będą pachnieć konopiami. Opary ziołowe, choć wiernie oddają naturalny smak suszu, błyskawicznie się ulatniają. Nawet, jeśli vapujesz w zamkniętym pomieszczeniu, wystarczy kilkuminutowy spacer na świeżym powietrzu, aby uwolnić z tkanin charakterystyczny zapach.

Czy partner wyczuje konopie po korzystaniu z vaporizera?

Ukrywanie zapachu cannabis przed partnerem to już wyższa szkoła jazdy. Zanim zaczniesz zatajać swoje zamiłowania przed bliską osobą zastanów się dlaczego to robisz. Czasem lepiej po prostu porozmawiać, wyedukować dziewczynę/chłopaka w kwestiach konopnych, przedstawić naukowe fakty i argumenty świadczące na korzyść zioła. Jeżeli to nic nie da, a Ty nie chcesz rezygnować ze swoich zamiłowań, masz twardy orzech do zgryzienia. Z ukochaną osobą kontakt jest dużo bardziej intymny, niż z rodzicami. Przytulacie się i całujecie. Czy waporyzacja rozwiąże Twój problem?

Vaporizer ukryje zapach zioła

Czy dziewczyna pozna, że konsumowałeś marihuanę?

Aby zachować w tajemnicy zamiłowanie do ziółka należy zadbać, aby aromat konopi nie był wyczuwalny nie tylko na elementach garderoby, ale i na Twoim ciele. Dym powstający podczas palenia marihuany jest bardzo intensywny – wnika we włosy, skórę, można go wyczuć w oddechu. Inaczej jest w przypadku konopnej pary wytwarzanej przez vaporizery. Powstający podczas waporyzacji zapach szybko zanika. Woń wietrzeje z włosów, skóra nie nie śmierdzi dymem, a świeżość oddechu wraca po kilku minutach nawet bez wspomagania się miętową gumą do żucia.

Czy po użyciu vaporizera pokój pachnie ziołem?

Zapach po paleniu zioła wewnątrz pomieszczeń naprawdę trudno ukryć. Wnika głęboko we wszystkie tkaniny. Fotel, wykładzina, firany – wszystko przesiąknięte jest wonią konopi zmieszaną z drażniącym, ciężkim zapachem dymu. Stosowanie odświeżaczy powietrza, kadzideł, czy otwarcie wszystkich okien nie daje natychmiastowych rezultatów. Znacznie łatwiej pozbędziesz się aromatu marihuany po użyciu vaporizera.

Czy vapor długo utrzymuje się wewnątrz pomieszczeń?

Opary cannabis na szczęście łatwo się ulatniają. Vapor jest lekki i łagodny, dlatego możesz pozbyć się aromatu w kilka chwil. Wystarczy krótkie wietrzenie pokoju, aby skutecznie uniemożliwić wyczucie zioła po waporyzacji. Żadne odświeżacze nie będą Ci potrzebne, a osoby wchodzące do twojego pokoju nie będą miały pojęcia, co działo się w nim dziesięć minut wcześniej.

Czy sąsiedzi wyczują zioło z vaporizera?

Masz wścibskich sąsiadów, którzy chętnie wciskają nos w nie swoje sprawy? Za ścianą mieszka społecznik, który lubi donosić i rozpowiadać osiedlowe newsy? Lepiej miej się na baczności. Obecność ciekawskich współmieszkańców za ścianą jest sygnałem, że powinieneś rozważyć zakup vaporizera.

Czy aromat z vaporizera jest wyczuwalny z odległości?

Waporyzacja jest doskonałym sposobem, który uchroni Cię przed podejrzliwymi spojrzeniami sąsiadów. Vapor trudno wyczuć z odległości kilku metrów. Bez znaczenia czy mieszkasz w domku jednorodzinnym, czy w bloku, przerzucenie się z palenia na vapowanie marihuany pozwoli Ci pozostać niezauważonym i nie będzie wzbudzać podejrzliwości osób mieszkających w okolicy.

Waporyzacja a zapach cannabis w samochodzie

Kierowanie pod wpływem środków odurzających nigdy nie jest dobrym pomysłem. Czasem zdarza się jednak, że pogoda nie sprzyja konsumowaniu konopi na zewnątrz i zmuszony jesteś palić w zaparkowanym samochodzie. Pozbycie się zapachu cannabis z auta jest karkołomnym zadaniem. W ograniczonej przestrzeni woń staje się bardzo intensywna. Nie tylko tapicerka, ale i Ty jesteś mocno przesiąknięty aromatem ganji.

Waporyzacja w samochodzie

Łatwo pozbędziesz się zapachu zioła po waporyzacji w aucie

Vaporizery sprawdzają się świetnie w miejscach o ograniczonej kubaturze. Lekka, konopna mgiełka nie spowoduje, że wnętrze auta będzie pachniało ziołem przez długi czas. Wystarczy, że na chwilę otworzysz drzwi samochodu, a cały aromat uleci i po konopnej woni nie pozostanie śladu. Jeśli więc nie chcesz wzbudzać podejrzeń, waporyzacja jest dla Ciebie!

Które vaporizery wytwarzają dyskretne opary?

Szukając sprzętu do vapowania, który pozwoli Ci nie zwracać na siebie uwagi, warto postawić na vaporizery konwekcyjne. To urządzenia, które, w przeciwieństwie do kondukcyjnych vapków, nie prażą suszu poprzez kontakt zioła z gorącymi ściankami komory, a ogrzewają susz strumieniem ciepłego powietrza. Nie występuje tu ryzyko przegrzania materiału roślinnego i nie ma obawy przed pojawieniem się najmniejszych ilości dymu. Choć z reguły urządzenia działające w oparciu o konwekcję produkują większe chmurki, a smak pozostaje bardzo autentyczny, zapach jest mniej intensywny i łatwo się go pozbyć.

Gdzie znajdę odpowiedni sprzęt do dyskretnej waporyzacji?

Aby ułatwić Ci zadanie, stworzyliśmy odrębną kategorię poświęconą urządzeniom, które wytwarzają delikatny vapor, a swoim rozmiarem nie ściągają uwagi. Jeżeli chcesz zachować dla siebie fakt, że lubisz ziółko, zobacz dyskretne wapki dostępne w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że oferowane urządzenia pomogą Ci utrzymać swoje zamiłowanie w tajemnicy.

Zainteresowała Cię tematyka waporyzacji? Zamierzasz zakupić odpowiedni sprzęt, ale nie wiesz, jaki rodzaj urządzenia będzie najlepszy dla Ciebie? Poznaj różnice między vaporizerami kondukcyjnymi a konwekcyjnymi waporyzatorami. Jeśli jesteś osobą, która dba o dyskrecję, zrobiliśmy listę niepozornych urządzeń o małych wymiarach. Niepozorny sprzęt do waporyzacji potrafi dostarczać bardzo zadowalające efekty, a do tego możesz zabrać go ze sobą praktycznie w każde miejsce. Zobacz zestawienie niedużych vaporizerów.

Artykuły publikowane na łamach naszego bloga kierowane są do pacjentów medycznej marihuany oraz osób konsumujących cannabis w krajach, gdzie jest to legalne. Autor nie zachęca do łamania ustawy o środkach zakazanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *