Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Menu boczne
Zamknij

ARIA waporyzator Xvape

339,00  brutto
Mały waporyzator do suszu i koncentratu. Dyskretne urządzenie o solidnej budowie. Wytwarza parę dobrej jakości.
Zamknij

Xmax ACE waporyzator

559,00  brutto
Wydajny i bardzo wygodny vaporizer do suszu i koncentratów. Dyskretny i elegancki. Innowacyjny system opróżniania komory.

Kieszonkowe modele waporyzatorów cechują się wieloma zaletami. Najważniejszą z nich jest możliwość skorzystania z ich funkcjonalności w dosłownie każdej sytuacji. Poza tym wyróżniają się bardzo przystępną ceną. Jednym z zaufanych producentów przenośnych waporyzatorów jest XVape. To marka o bardzo silnej pozycji w branży. Ich innowacyjne rozwiązania sprawiają, że na waporyzatory przenośne XVape może pozwolić sobie niemal każdy.

Posiadamy wiele urządzeń pochodzących od tego producenta. Różnią się pomiędzy sobą mocą, wydajnością, sposobem eksploatacji i ceną. Dzięki temu z całą pewnością znajdziesz tutaj coś, co sprosta Twoim oczekiwaniom.

Waporyzatory przenośne XVape dla wymagających

XVape to firma, która zdobyła zaufanie swoich klientów poprzez ciągłe udoskonalanie produktów. Już premierowy waporyzator cieszył się ogromną popularnością ze względu na wytrzymałość oraz długą – jak na standardy mobilnych urządzeń – żywotnością baterii. Wraz z czasem waporyzatory przenośne XVape stawały się jeszcze lepsze. Obecnie są niemal bezkonkurencyjne. Wyróżniają się:

  • bardzo szybkim nagrzewaniem (np. do 20 sekund w przypadku modelu Aria),
  • możliwością ustawienia wielu poziomów temperatury (wersja Fog posiada ich aż 5, od 180 do 220ºC),
  • prostą i intuicyjną obsługą dzięki dobrym wyświetlaczom,
  • długim czasem pracy (nawet do 60 minut w zależności od produktu),
  • wysoką jakością pary i niemałą mocą.

Wszystkie wymienione zalety sprawiły, że w swoim przedziale cenowym XVape zdecydowanie znajduje się w ścisłej czołówce.

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, waporyzatory tej marki dają naprawdę dużo pary o świetnym smaku. Wystarczy zaledwie 0,15 g suszu w przypadku XVape Fog, aby wydobyć maksimum chmury. Jeśli chodzi o waporyzatory przenośne XVape opinie nie pozostawiają żadnych wątpliwości – to najoszczędniejsze urządzenia. Nie potrzebują wiele materiału roślinnego, aby poprawnie działać. Dla użytkownika oznacza to, że może trochę zaoszczędzić na zakupie suszu. Nawet parę gramów wystarczy na naprawdę długie cieszenie się wyśmienitym smakiem.

Producent przykłada dużą uwagę do wytrzymałości baterii. To od niej w końcu zależy – w dużym stopniu – komfort użytkowania urządzenia. Dlatego waporyzatory przenośne XVape wyposażone są w doskonałe akumulatory marki Samsung. Jego moc doskonale widać w modelu Fog. Pozwala on na pełną godzinę nieprzerwanej pracy. Na dodatek jest to bateria 18650, którą można dostać w niemal każdym sklepie za kilka złotych. Dokupienie kilku akumulatorów pozwoli na znaczne wydłużenie przyjemności płynącej z wapowania.

Waporyzatory przenośne XVape  – opinie użytkowników

Marka XVape cieszy się ogromną popularnością. To jeden z najchętniej wybieranych producentów na całym świecie. Jeśli chodzi o waporyzatory przenośne XVape opinie w internecie wskazują, że smak pary i łatwość obsługi to dwa największe atuty marki. Na to też najczęściej zwracają uwagę osoby, które chcą zainwestować w profesjonalny vaporizer. Ponadto XVape oferuje w swoich produktach funkcje, których trudno doszukać się w urządzeniach za podobną cenę  – to kolejny aspekt, który przemawia za ich rozwiązaniami.

Waporyzatory przenośne XVape  – cena godna uwagi

Dostępne w naszym sklepie urządzenia są wyjątkowo tanie. Za zdecydowaną większość z nich nie przyjdzie zapłacić więcej, niż 500 zł. To zresztą cecha wielu przenośnych vaporizerów. Marka XVape, jako jedna z nielicznych, jest w stanie zagwarantować naprawdę wysoką jakość w wymienionym przedziale cenowym. W kwestii takiej, jak waporyzatory przenośne XVape cena z całą pewnością zwróci uwagę osób, które chcą zacząć wapować. Urządzenia tej marki są bez wątpienia najlepszym produktem na start, ale  przypadną do gustu też bardziej zaawansowanym waperom. XVape zostawia daleko w tyle wszystkich innych wytwórców, którzy też chcą przyciągnąć klientów atrakcyjnymi cenami.

Jeśli chodzi o waporyzatory przenośne XVape cena proponowana przez nas powinna być satysfakcjonująca. W razie pytań dotyczących produktów, sposobu płatności czy wysyłki prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Podczas rozmowy doradzimy też wybór modelu najlepiej odpowiadającego twoim wymaganiom.