Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

AirVape Legacy waporyzator

899,00  brutto
ZALETY WAPORYZATORA LEGACY
 • Ogromna wydajność
 • Pokaźne chmury
 • Autentyczne doznania smakowe
 • Wysokiej klasy sprzęt
 • Szybka gotowość do pracy

AirVape XS GO waporyzator

299,00  brutto
 • Wydajny
 • Dyskretny
 • Bezpieczny
 • Krótki czas nagrzewania
 • Dobry smak pary
 • Prosty w obsłudze

Historia waporyzatorów AirVape marki Apollo Vaporizers

AirVape jest linią waporyzatorów przenośnych, stworzoną przez amerykańską firmę Apollo Vaporizers. Początki działalności Apollo Vaporizers sięgają 2013 roku, kiedy to zespół doświadczonych i obeznanych w branży konopnej specjalistów postanowił stworzyć wyjątkową linię produktów do waporyzacji marihuany rekreacyjnej i medycznej. Twórcom Apollo Vaporizers od początku przyświecał ambitny cel – stworzenie profesjonalnego waporyzatora w kompaktowej formie. Tak powstał ich pierwszy kieszonkowy waporyzator AirVape X.

Wyjątkowa linia waporyzatorów AirVape

Przenośny vaporizer AirVape X szybko zjednał sobie rzesze fanów.  Debiutancki produkt AirVape sławę zyskał jako najcieńszy na świecie przenośny waporyzator kieszonkowy, oferujący wydajną i przyjemną waporyzację suszu konopi. Kolejnym udanym urządzeniem spod logo Apollo Vaporizers jest mały waporyzator przenośny AirVape XS GO. Niewielki, solidnie wykonany vaporizer kieszonkowy z ceramiczną komorą na susz konopny cieszy swoich wielbicieli doskonałymi walorami smakowymi podczas waporyzowania, nowoczesnym designem oraz solidnym wykonaniem. Najnowszym sprzętem Apollo Vaporizers udowadnia, że jest poważnym graczem na w świecie cannabis. Przenośny waporyzator AirVape Legacy sklep VaporRoom poleca szczególnie. urządzenie jest innowacyjnym, konwekcyjnym vaporizerem z najwyższej półki, który zapewnia najlepsze efekty z niewielkich porcji suszu, czy koncentratów.

Historia Apollo Vaporizers wydaje się być ciągiem sukcesów. Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych edycji waporyzatorów AirVape i jesteśmy przekonani, że Apollo Team jeszcze nieraz nas pozytywnie zaskoczy wprowadzając innowacje w waporyzacji konopi.

Co zyskasz kupując AirVape?

Produkty Apollo Vaporizers są wydajnymi inhalatorami o solidnej konstrukcji, zbudowanymi z bezpiecznych materiałów. Zamawiając AirVape kupujesz skuteczne i wydajne wapki. Zyskujesz pewność, że będziesz inhalować pozbawione toksyn opary o wyrazistym smaku i bogatym składzie. Dzięki wysokiej efektywności w ekstrakcji kannabinoidów z suszu konopi masz szansę sporo zaoszczędzić na stosowanym ziółku. Ponieważ waporyzacja jest aż o 40% bardziej wydajna od tradycyjnej metody palenia, możesz rozsądniej wykorzystać materiał roślinny.

Jesteś koneserem i zależy Ci na autentycznych doznaniach smakowych podczas vapowania? Chcesz zaciągać się dużymi chmurkami o sporej gęstości? Pragniesz optymalnie wykorzystać konopie i przyjmować kannabinoidy bez narażania zdrowia i kondycji układu oddechowego? Jeżeli odpowiadasz twierdząco, znajdujesz się we właściwym miejscu. Zastanawiasz się, czy warto kupić AirVape? Zamawiając sprzęt tej marki, staniesz się posiadaczem dobrego waporyzatora, który nigdy Cię nie zawiedzie!