Już pierwsze oznaki wiosny zachęcają do korzystania z uroków natury. Po długiej zimie dobrze jest zrzucić ciężkie, zimowe kurtki i wyjść na dwór, aby zaciągnąć się świeżym powietrzem. Nie tylko powietrzem lubimy się zaciągać w pierwsze, ciepłe dni. Dobra pogoda sprzyja wszystkim wielbicielom cannabis. Nie ma nic bardziej przyjemnego, niż relaks na łonie natury. Waporyzacja, jako najzdrowsza metoda inhalowania konopi, najlepiej pasuje do wyjścia w wiosenny plener.

Waporyzacja outdoor smakuje najlepiej

Siedzisz wygodnie na ławeczce pośród drzew, a słońce delikatnie ogrzewa skórę na Twoim karku. Wdychasz głęboko wiosenne powietrze i czujesz zapach budzącego się po zimowym letargu lasu. Słyszysz radosny śpiew ptaków i cichy szum wody płynącej pobliskim strumykiem. To idealny moment, aby się odprężyć. Wyciągasz przenośny waporyzator, którego komora już jest napełniona ulubionym suszem konopi. Zaciągasz się powoli i spokojnie. Rozpoznajesz naturalne, konopne aromaty. Cytrusowoziemiste, głębokie akcenty są dobrze wyczuwalne i niezakłócone zapachem dymu. Wypuszczasz mgiełkę, a na Twojej twarzy pojawia się uśmiech…

 

Korzystanie z waporyzatora n dworze

Czyż nie jest cudownie przeprowadzać waporyzację na świeżym powietrzu, gdy pogoda sprzyja? To doskonały przepis na wiosenny chill poza domem. Jedyne, czego Ci trzeba, to ulubione ziółko i odpowiedni waporyzator. Przyjrzyjmy się zatem urządzeniom, które dobrze sprawdzą się podczas wiosennych wypadów za miasto.

Cechy waporyzatora dobrego na wiosenne wypady

Wiosną ubieramy się lekko. Zabieramy z domu bluzy i lekkie kurtki. Dysponujemy więc sporymi kieszeniami i nie jesteśmy mocno ograniczeni wielkością vaporizera. To dobrze, ponieważ systemy grzejące susz, stosowane w najmniejszych wapkach, zazwyczaj nie są tak mocne, jak w średniej wielkości waporyzatorach przenośnych. Większa moc zapewnia obfite opary i bardziej intensywne doznania.

Gdy temperatury nie są jeszcze na tyle wysokie, aby spędzać całe dnie poza domem, nie potrzebujemy potężnej baterii. Podczas kilkugodzinnych wypadów w plener zdążymy wykonać tylko kilka sesji. Jeżeli akumulator vaporizera umożliwi wykonanie siedmiu pełnych cykli na jednym ładowaniu, to, naszym zdaniem, w zupełności wystarczy, aby określić go mianem “wapka dobrego na wiosnę”.

Sprzęt do waporyzacji outdoor powinien być też wygodny w obsłudze. Dobrze, jeśli można z łatwością napełnić komorę. Prostota sprzyja dyskrecji, a zwracanie na siebie uwagi nie jest wskazane nawet, gdy nosisz ze sobą receptę na medyczną marihuanę. Kontrole nigdy nie są przyjemne.

Jakie vaporizery najlepiej nadają się na wiosenny plener?

Jeśli interesuje Cię wiosenna, outdoorowa waporyzacja sklep VaporRoom ma dla Ciebie kilka propozycji przenośnych urządzeń, które spełniają powyższe kryteria, a użytkownikom dostarczają jakościową i bezpieczną konopną parę. Według naszej oceny te vaporizery najlepiej sprawdzą się podczas wiosennych wypadów na łono natury.

Waporyzacja gęstych oparów na świeżym powietrzu

Jeżeli lubisz zaciągać się sporymi chmurkami, warto postawić na sprzęt działający w oparciu o konwekcję. Urządzenie, które doskonale nadaje się do vapowania na dworze jest vaporizer Smono 5 który pozwoli Ci dokładnie wykorzystać drzemiącą w konopiach moc. Wysoce wydajny wapek dostarczy Ci pokaźne ilości aromatycznej mgiełki o naturalnym smaku. Jest banalnie prosty w obsłudze. Jedyne, czego od Ciebie wymaga, to rozkoszowanie się inhalacją.

SMONO 5 waporyzator

699,00  brutto
 • Obfita produkcja pary
 • Czysty, jakościowy vapor
 • Wysoka wydajność
 • Prosta obsługa
 • Autentyczny smak oparów
 • Szybkie nagrzewanie

Smono 5 stworzony został do waporyzacji cannabis – przedział temperaturowy, w którym waporyzator pracuje (170-210°C) idealnie radzi sobie z suszem konopnym. Ten wapek wydobędzie dla Ciebie całe dobrodziejstwo zawarte w ziółku.

Vapowanie suszu i koncentratów na dworze

Pragniesz waporyzować nie tylko susz, ale i koncentraty konopi? Jeśli chcesz skutecznie wapować i topy, i ekstrakty typu hasz, warto kupić Crafty+ vaporizer. Jest urządzeniem z hybrydowym systemem grzania. Takie rozwiązanie utrzymuje żywicę konopną w wysokiej temperaturze podczas całej sesji, dzięki czemu strumień ciepłego powietrza efektywniej uwalnia kannabinoidy. Crafty+ wydobywa pełnię smaku z koncentratów i mieszanek ziołowych, a Ty możesz delektować się doskonałym i autentycznym, intensywnym aromatem ulubionego stuffu.

CRAFTY+ waporyzator hybrydowy do suszu i koncentratów

1250,00  999,00  brutto
ZALETY CRAFTY+ VAPORIZER
 • Najwyższa jakość oparów
 • Bezpieczeństwo
 • Wydajne wykorzystanie konopi
 • Łatwa obsługa
 • Duże ilości widocznej pary
 • Świetny smak vaporu
 • Trwałość

Komora jest pojemna, a jej obrzeże wyprofilowane w taki sposób, aby ułatwić wygodne napełnianie. Obsługa urządzenia nie jest skomplikowana. Warto wspomnieć też o bezpieczeństwie. Crafty+, jako sprzęt produkcji Storz&Bickel, wykonany jest z materiałów klasy medycznej, dlatego można być spokojnym o jakość wdychanych oparów. Czysta inhalacja na świeżym powietrzu – samo zdrowie!

Duże buchy z krótkich machów

Wymieniając urządzenia do wapowania w plenerze nie wolno pominąć vaporizera PAX3 który udowadnia, że kondukcyjne wapki mogą oferować niesamowite rezultaty. Producent wziął sobie za cel uproszczenie waporyzacji, aby proces był możliwie najbardziej naturalny. Wystarczy wybrać jeden z czterech domyślnych poziomów ciepła i po 15 sekundach można się zaciągać. To właśnie technika zaciągania się jest największą zaletą sprzętu. Nawet przy krótkich wdechach inhalujesz gęstą mgiełkę. Żaden inny waporyzator nie robi tego lepiej.

PAX 3 waporyzator przenośny

899,00 1099,00  brutto
Wydajny vaporizer kondukcyjny. Gwarantuje niewalający smak i zaskakująca gęstość pary. Szereg zaawansowanych technologicznie dodatków sprawiają, że PAX 3 jest jednym z najchętniej kupowanych waporyzatorów klasy PREMIUM. Stylowy wygląd i solidne wykonanie.

Waporyzator PAX3 jest zaawansowanym urządzeniem, które zrobi wszystko za Ciebie – podkręci temperaturę, gdy zbliżysz ustnik do swoich warg, uśpi system grzania komory, kiedy odłożysz sprzęt i coś odwróci Twoją uwagę, a o gotowości do pracy poinformuje Cię subtelną wibracją. Ty masz za zadanie czerpać przyjemność z waporyzacji i rozkoszować się urokami otaczającej przyrody. Do szczęścia nic więcej nie potrzeba!

Sklep z waporyzatorami VaporRoom.pl nie zachęca do łamania prawa, ani konsumpcji substancji zakazanych ustawą. Swoje wpisy blogowe kieruje do osób legalnie kupujących konopie w aptekach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *