Waporyzatory stacjonarne są profesjonalnymi inhalatorami konopi. Waporyzacja z wykorzystaniem tych urządzeń różni się pod względem sposobu inhalowania kannabinoidów. Przyjrzyjmy się najbardziej popularnym rozwiązaniom stosowanym w desktopowych vaporizerach przeznaczonych do użytku domowego, aby wybrać najlepszą dla siebie metodę wdychania oparów.

Jeżeli postanawiamy przerzucić się z palenia marihuany na waporyzację suszu konopnego, na pewno zależy nam na wyjątkowych doznaniach podczas sesji oraz zachowania autentyczności oparów. Wydajność urządzenia również powinna być kluczowa. Dlatego, aby zapewnić sobie najlepsze doznania podczas inhalowania CBD, THC i pozostałych kannabinoidów, powinniśmy poświęcić uwagę vaporizerom zasilanym z gniazda elektrycznego. Waporyzatory stacjonarne są inhalatorami suszu konopnego i koncentratów, charakteryzującymi się obfitą produkcją jakościowych oparów. Urządzenia różnią się od siebie pod względem sposobu dostarczania konopnej chmury.

Stacjonarne waporyzatory do inhalacji przez balon

Waporyzacja przez balon jest wyjątkowym doświadczeniem. Do waporyzatora podpina się specjalną torebkę, która wypełniana jest wytwarzanymi oparami. Wapor produkowany jest przy jednostajnym przepływie gorącego powietrza, dzięki czemu zachowuje doskonały smak (z suszu konopnego uwalniana jest większość terpenów). Balon jest dość pojemny, aby szybko i skutecznie schładzać parę. Po napełnieniu balonu, mamy około 10 minut, zanim mgiełka zacznie tracić na jakości. Możemy zaciągać cię przyjemnie schłodzoną, gładką chmurą o wybornym smaku. Balon zapewnia sporo swobody. Po odłączeniu go od stacjonarnego waporyzatora, możemy przeprowadzać inhalacje w dowolnym miejscu.

Jedynym ograniczeniem waporyzacji przez balon jest pojemność torebki. Nie trzeba jednak ograniczać się do jednego balona! Stacjonarny waporyzator Volcano Classic posiada w zestawie aż cztery balony. Nic nie stoi na drodze, aby wypełnić kilka torebek i inhalować jeden balon po drugim. Należy jednak zachować ostrożność. Vaporizery Volcano znane są z wysokiej wydajności, dlatego jeden balon spokojnie pozwoli osiągnąć pożądane efekty terapeutyczne.

Zaciąganie się przez silikonowy wąż podłączony do vaporizera stacjonarnego

Waporyzacja z vaporizerów umożliwiających zaciąganie się przez silikonowy przewód przypomina palenie shishy Pomimo, że metoda ta wymaga pozostanie w bliskim kontakcie ze stacjonarnym waporyzatorem,  daje pewną swobodę. Można się ułożyć w wygodnej pozycji na sofie i cieszyć się przyjemnym rytuałem. Waporyzowanie przez gumowy wąż daje użytkownikowi kontrolę nad intensywnością oparów. Spokojne, powolne wdechy dostarczą gęste chmury, a szybkie, bardziej swobodne zaciągnięcia będą skutkowały delikatniejszymi oparami. Przy szybkich wdechach należy zachować ostrożność. Stacjonarne vaporizery to potężne inhalatory, dlatego zbyt szybkie inhalowanie może dostarczyć parę o nieprzyjemnie wysokiej temperaturze. Waporyzacja z wężyka jest bardzo przyjemnym i naturalnym doświadczeniem. Użytkownik ma pełną kontrolę nad ilością zaciąganej mgiełki. Po osiągnięciu odczuwalnych efektów działania kannabinoidów można przerwać sesję bez obawy utraty oparów, jak miałoby to miejsce w przypadku waporyzowania przez balon.

Najbardziej uznanym reprezentantem urządzeń dostarczających parę przez przewód jest stacjonarny waporyzator Volcano Hybrid. Wyrób uznanego producenta vaporizerów do marihuany medycznej Storz&Bickel wytwarza opary na najwyższym poziomie. Oferuje skuteczną i jakościową waporyzację nie tylko przez przewód ale i przez balon. Jest doskonałą opcją dla amatorów konopi pragnących cieszyć się obiema metodami waporowania.

Waporyzator stacjonarny z filtracją wodną

Szklany bubbler jest akcesorium umożliwiającym filtrację wodną. Stacjonarne waporyzatory kompatybilne z bubblerami dostarczają należycie schłodzone opary, które nie podrażniają przełyku nawet podczas szybkich, głębokich zaciągnięć. Wytwarzana para charakteryzuje się niebywałą jakością. Tak, jak w przypadki inhalowania przez wąż, zachowujemy kontrolę nad stopniem intensywności mgiełki, a waporyzację można przerwać w dowolnym momencie bez ryzyka utraty suszu i wytwarzanej chmurki.

Pewnym ograniczeniem jest konieczność bliskiego kontaktu z waporyzatorem podczas inhalowania, co w pewnym stopniu ogranicza swobodę. Najlepszym przykładem sprzętu kompatybilnego z filtracją wodną bez wątpienia jest stacjonarny waporyzator VapeXhale Cloud Evo. Desktopowy vaporizer Cloud Evo sprzedawany jest w zestawach zawierających bubblery i fajki wodne bezpośrednio nakładane na wylot ciepłego powietrza, co jest wygodnym rozwiązaniem. Waporyzator VapeXhale można wziąć do ręki i zaciągaż się jak z popularnego “bongo”. Wytwarzane przez niego opary są pierwszoligowe, a pod względem gęstości chmury pozostawia konkurencję daleko w tyle.

Stacjonarne Vaporizery

Promocja
Zamknij

Arizer V-Tower vaporizer stacjonarny

699,00  589,00  brutto
Urządzenie stacjonarne uznanego producenta waporyzatorów ArizerTech to wydajny i wszechstronny sprzęt do inhalacji. Wdechy wykonuje się za pośrednictwem elastycznego przewodu. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
Zamknij

VapeXhale Cloud Evo waporyzator Helio Kit

2099,00  brutto
Stacjonarny waporyzator wytwarzający największe chmury. Najwyższy poziom waporyzacji konopi. Profesjonalny vaporizer do suszu konopnego i koncentratów.
Promocja
Zamknij

Volcano Classic. Waporyzator na balon Easy Valve

1499,00  1369,00  brutto
Legendarny waporyzator Volcano o szerokim zastosowaniu. Prawdziwie wydajne urządzenie do inhalacji medycznej marihuany, koncentratów i wosków z konopi, a także ziół stosowanych z powodzeniem od lat w fitoterapii.
Promocja
Zamknij

Volcano Hybrid waporyzator stacjonarny

2499,00  1999,00  brutto
Nowa, ulepszona wersja bezapelacyjnie najdoskonalszego na świecie waporyzatora stacjonarnego Volcano. Niezrównana jakość pary i niespotykana wydajność w wydobywaniu substancji aktywnych to tylko nektóre atuty modelu Hybrid. Niemiecki producent Storz&Bickel jak zwykle stanął na wysokości zadania, dostarczając zaawansowany technologicznie sprzęt do waporyzacji.
Promocja
Zamknij

Volcano MEDIC 2 waporyzator medyczny

2899,00  2499,00  brutto
Waporyzator z atestem - urządzenie medyczne. Najwyższej klasy materiały. Bezpieczeństwo inhalacji. Do użutku prywatnego oraz w placówkach medycznych.  
Promocja
Zamknij

Volcano Plenty Vaporizer stacjonarny

1299,00  1089,00  brutto
Plenty to stacjonarny waporyzator do suszu i koncentratów o niestandardowym wyglądzie. Produkuje ogromne ilości pary i dostarcza ją w przyswajalnej, idealnie schłodzonej postaci. Pomimo przynależności do grupy urządzeń desktopowych, korzysta się z niego jak z vaporizerów przenośnych, trzymając go w dłoni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *