Bierzemy pod lupę jeden z najmniejszych dostępnych w naszym sklepie waporyzatorów elektrycznych. Często dochodzą nas słuchy, że ten leciutki wapek świetnie radzi sobie z produkcją vaporu, a producent kładzie duży nacisk na doznania smakowe podczas waporyzacji. Na takie informacje zawsze reagujemy entuzjazmem, dlatego dziś, pełni nadziei testujemy przenośny vaporizer AirVape XS GO.

Pierwszy kontakt z urządzeniem

Wyjmujemy vaporizer AirVape XS GO z pudełka i nasuwa się pytanie: czy ten malutki wapek sprosta naszym oczekiwaniom? Jest niepozornym urządzeniem o małym rozmiarze i ultralekkiej wadze, a my lubimy gęste chmurki. Ale do testowania przejdziemy później.

Mały vaporizer AirVape XS GO

 

Design waporyzatora przypadł nam do gustu. Wygląda futurystycznie i dobrze leży w dłoni. Na odwrocie znajdują się rowki poprawiające retencję podczas trzymania, które wzorem nawiązują do “sacred geometry”. Urządzenie prezentuje się całkiem dobrze.

Pierwsze wrażenie 8/10

Co znajdziemy w pudełku?

Ponieważ koszty związane z zakupem AirVape XS GO są niskie, nie spodziewamy się wielu dodatków. W opakowaniu znajdziemy następujące wyposażenie:

  • Kabel USB-C do ładowania baterii (1200mAh)
  • Zapasowe sitka
  • Mieszadełko do suszu konopnego
  • Instrukcja obsługi urządzenia

Skromnie i surowo, ale nie oczekujmy futerału po waporyzatorze poniżej 300PLN. Nie ma co się oszukiwać, zestaw jest raczej minimalistyczny. W pudełku zawarto tylko to, co konieczne. Skupmy się na tym, jak działa sprzęt.

Akcesoria 5/10

Użytkowanie waporyzatora AirVape XS GO

Na korpusie urządzenia jest tylko jeden przycisk, więc poziom skomplikowania ograniczony jest do minimum. Pięciokrotnie wciskamy guzik i waporyzator się uruchamia, a wyłączyć możemy go w ten sam sposób.

Ustawianie ciepła też nie sprawia problemów. Producent umieścił w modelu XS GO pięć poziomów intensywności grzania odpowiednich do waporyzacji marihuany medycznej, których aktywowanie sygnalizowane jest przez zapalenie odpowiedniej diody. Zmieniamy poziom grzania poprzez przytrzymanie przycisku przez krótką chwilę.

Waporyzator nagrzewa się szybko. Na osiągnięcie temperatury czekamy tylko około 20 sekund i zostajemy powiadomieni wibracjami. Napełnianie komory jest proste – wystarczy zdjąć magnetyczny ustnik aby mieć do niej dostęp. Czyszczenie komory i ustnika na pewno nie przysporzy problemów.

Wygodne obsługa 8,5/10

Efektywność uwalniania kannabinoidów

Hybrydowy waporyzator AirVape XS GO wykorzystuje dwie metody podgrzewania suszu: konwekcję i kondukcję. Efektem jest maksymalne wykorzystanie mieszanki konopnej. W sprawnym uwalnianiu kannabinoidów z pewnością pomoże przemieszanie zawartości komory w połowie inhalacji, dlatego mieszadełko schowane w korpusie jest przydatnym elementem zestawu.

Wydajność 9/10

Kup AirVape XS GO w dobrej cenie

Zamknij

AirVape XS GO waporyzator

299,00  brutto
Dyskretny, mały waporyzator hybrydowy. Wydajny, przenośny vaporizer z ceramiczną komorą na susz.

Ocena produkcji pary

Produkcja vaporu to najbardziej istotna kwestia dotycząca vaporizerów. Jak radzi sobie testowany vaporizer z wytwarzaniem oparów?

Smak i czystość

Ceramiczna komora vaporizera AirVape XS GO dobrze oddaje aromat waporyzowanej mieszanki. Smak jest zaskakująco autentyczny. Wdychanie wytwarzanej mgiełki to czysta przyjemność. Zastosowanie ceramiki nie tylko w komorze, ale także wewnątrz ustnika pozwala zachować czystość pary i zapewnia bezpieczeństwo.

AirVape XS GO wytwarza widoczny vapor

Gęsty vapor

Jesteśmy zaskoczeni. Ten nieduży waporyzator daje widoczne opary już pary średnich temperaturach. Gdy podnosimy poziom ciepła do maksimum, chmurka robi się pokaźna. Warunkiem osiągnięcia gęstych obłoczków jest odpowiednie upakowanie suszu. Komorę napełniamy do pełna ale nie ubijamy na siłę, aby nie blokować przepływu powietrza. Suszu nie mielimy na miał.

Jakość vaporu 8,5/10

Dyskrecja, dyskrecja i jeszcze raz dyskrecja!

Urządzenie jest na tyle nieduże, że chowa się w zamkniętej dłoni i tylko ustnik wystaje, więc można przeprowadzić waporyzację na świeżym powietrzu bez wzbudzania podejrzeń. Malutki waporyzator AirVape XS GO zmieścimy nawet w najmniejszej kieszeni, dzięki czemu można łatwo ukryć urządzenie, a transportowanie sprzętu nie stanowi wyzwania.

Dyskrecja 10/10

Dyskretny waporyzator AirVape XS GO

Czy vaporizer jest solidnie wykonany?

Dokładność wykonania zaskakuje, do czego zdążyła już nas przyzwyczaić firma produkująca waporyzatory AirVape. Elementy są dobrze dopasowanie, a producentowi nie można zarzucić oszczędzania na materiałach. Zastosowanie ceramiki wewnątrz urządzenia jest dużym plusem. Sprzęt sprawia wrażenie bardzo solidnego o odpornego na zniszczenia.

Solidne wykonanie 8/10

Czy AirVape XS GO jest wart swojej ceny?

Kiedy bierzemy pod uwagę jakość materiałów i wytwarzany vapor cena AirVape XS GO wydaje się bardzo atrakcyjna. Za hybrydowe vaporizery najczęściej trzeba więcej zapłacić. Naszym zdaniem zakup waporyzatora XS GO jest rozsądną decyzją.

Atrakcyjna cena 10/10

Co nam przeszkadza w tym wapku?

Wadą vaporizera jest zastosowanie niedostatecznie silnego magnesu dociskającego ustnik. Wprawdzie element nie wypada samoistnie ani podczas wykonywania wdechów, ale można go bez problemu usunąć jednym palcem. Istnieje ryzyko odłączenia się ustnika podczas przenoszenia w kieszeni, dlatego najlepiej nie podróżować z napełnioną komorą. Rozwiązaniem problemu jest zakup futerału.

Nasz werdykt

Ogólne wrażenia z waporyzacji są bardzo pozytywne. Sprzęt jest dobrej jakości i wykonany jest z dbałością o szczegóły. Z waporyzatora korzysta się przyjemnie. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe kryteria oceniamy urządzenie wysoko. Naszym zdaniem kupno waporyzatora AirVape XS GO to dobra i korzystna finansowo decyzja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *