Snoop Dogg G Pen Herbal Vaporizer to urządzenie elektroniczne, które służy do podgrzewania suszu konopnego. Jest popularnym na całym świecie sprzętem do inhalacji kannabinoidów. Jego niska cena i marka wykorzystująca wizerunek znanego amerykańskiego rapera zachęca niedoświadczonych adeptów waporyzacji. Wyjaśniamy dlaczego nie warto inwestować w ten produkt.

Czy Snoop Dogg G Pen to waporyzator?

Snoop Dogg G Pen wyglądem bardziej przypomina e-papierosa, niż przenośny waporyzator. Jest podłużny, wąski i ma podświetlany przycisk charakterystyczny dla tanich elektronicznych fajek z Chin. Jego obsługa jest prosta i wymaga przyciśnięcia jednego guzika, lecz nie pozwala precyzyjnie kontrolować temperatury grzania, jak w niedrogim Xmax V3 Pro. Sprzęt do wapowania powinien powodować parowanie aktywnych składników pod postacią czystej pary, jednak w tym przypadku mamy do czynienia z produkcją dymu. Określanie tego podgrzewacza mianem waporyzatora to poważna nadużycie.

Recenzja waporyzatora Snoop Dogg G Pen

Jak działa Snoop Dogg G Pen?

Snoop Dogg G Pen działa inaczej, niż wysokiej klasy urządzenia do waporyzacji. Grzałka znajduje się w komorze grzewczej i ma bezpośredni kontakt z suszem. Podgrzewa surowiec w momencie przytrzymania tandetnego guzika z podświetleniem LED. Podobne efekty można uzyskać umieszczając zioło na rozgrzanej zapalniczce samochodowej. Zamiast parować, zioła zwyczajnie się przypalają. A my nie chcemy palić, tylko inhalować opary. Ten model vaporizera od Snoop Dogg’a wytwarza nie vapor, a zwykły dym, który smakuje marnie i ma się nijak do wraz1eń, jakich zapewnia Arizer Solo 2 albo Fenix Neo. To nie jest waporyzacja. Jedyną zaletą jest to, że susz grzeje się szybko i wystarczy przytrzymać przycisk przez kilka sekund, aby zacząć palenie i wdychać mieszaninę powietrza i spalin.

Opinie na temat podgrzewaczy do suszu i wosków konopnych od Snoop Dogg’a

G Pen Herbal Vaporizer zawdzięcza swój sukces sławie muzyka kojarzonego z paleniem marihuany. Użytkownicy zazwyczaj są zawiedzeni jakością wykonania i efektami pracy urządzenia. Model z pierwszej edycji był bardzo niebezpieczny i powodował topnienie części ustnika. Następne edycje podgrzewacza zostały poprawione, lecz upgrade nie spowodował zauważalnego wzrostu jakości wytwarzanego dymu. Posiadacze urządzenia skarżą się, że trudno uzyskać gładki smak ziół. Problemem jest też mała pojemność baterii. Pojemność akumulatora to tylko 650 mAh i nie wystarcza na wiele sesji. Choć opłacani przez producenta Grenco Science recenzenci piszą pozytywne opinie, klienci są zwykle zawiedzeni zarówno oryginalnym G pen, jak i najnowszym G Pen Elite. Dlatego ten podgrzewacz nie jest dostępny w VaporRoom i cieszy nas, że każdy szanujący się sklep CBD w Polsce nie ma go w ofercie. Można go kupić na stronach typu marketplace jak Allegro, Ebay i Amazon.

Bezpieczeństwo

Wątpliwej jakości materiały i archaiczny system grzewczy budzą obawy co do czystości wyziewów roślinnych. Brak izolowanej ścieżki pary przemawia na niekorzyść urządzenia. Istnieje ryzyko wdychania szkodliwych substancji wytwarzanych podczas gazowania elektroniki. W przeszłości użytkownicy wrzucali do internetu zdjęcia stopionego ustnika. Te niedociągnięcie sprawiają, że przenośny waporyzator Snoop Dogg G Pen nie jest bezpiecznym inhalatorem cannabis. Daleko mu nie tylko do medycznego Mighty Plus, ale nawet do tanich podgrzewaczy, jak Fenix Mini Plus.

Czy warto kupić Snoop Dogg G Pen?

Zależy nam, aby klienci byli zadowoleni ze swoich urządzeń. Wolimy uczciwie oceniać wapki, bo wtedy kupujący chętniej do nas wracają. Dlatego szczerze odradzamy zakup G Pen Herbal Vaporizer. Nawet najtańsze podgrzewacze, jak Fenix Mini i Xmax V3 Pro potrafią lepiej radzić sobie z produkcją oparów i dzięki nim można inhalować bezpieczne opary. Opisywany sprzęt, pomimo łatwości użycia i atrakcyjnej ceny, ma więcej wad niż zalet, a używanie go nie jest przyjemne i potrafi zniechęcić do waporyzacji. Opisywane urządzenie nie może się równać z prawdziwymi waporyzatorami. Nie warto wydawać na niego pieniędzy i lepiej wypalić skręta, niż skorzystać z G Pen’a. Ten model nie ustrzeże Cię przed wdychaniem substancji smolistych i rakotwórczych toksyn powstających w procesie spalania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.