Przywykliśmy już do wysokiej jakości, jaką cechują się przenośne waporyzatory PAX. Producent tych wyjątkowych urządzeń postanowił wypuścić w 2020 roku nową edycję najbardziej udanego waporyzatora PAX 3. Inhalator pojawił się w odświeżonych wersjach kolorystycznych. Poprzednie, intensywne kolory zastąpione zostały stonowanymi barwami, które niewątpliwie nadają urządzeniom elegancji.

Nowe kolory waporyzatorów PAX 3

W najnowszej edycji vaporizerów PAX na rok 2020 wprowadzono nowe warianty kolorystyczne, aby dopasować urządzenia do różnych temperamentów amatorów waporyzacji, a przy okazji nadać urządzeniom jeszcze bardziej wysublimowany wygląd. Zerknijmy, jak prezentują się najnowsze waporyzatory PaxLabs.

Burgundy PAX 3 vaporizer w stylowej czerwieni

Waporyzator PAX w odcieniu burgundu prezentuje się niezwykle stylowo. Rubinowa czerwień rozpala zmysły. Urządzenie w tym odcieniu dedykowane jest osobom wrażliwym i uczuciowym, kochającym życie i płynące z niego przyjemności, jaką niewątpliwie jest swobodna waporyzacja przy użyciu wapka PAX 3.

Onyx PAX 3 waporyzator w eleganckiej czerni

Czarny vaporizer Pax 3 prezentuje się nadzwyczaj dostojnie. Nazwą nawiązuje do rzadko występującej skały o wyjątkowych walorach estetycznych. Czerń kojarzy się z władzą. Dlatego urządzenie w tym kolorze doskonale pasuje do ludzi zdecydowanych oraz buntowników nieuznających kompromisu.

Sand PAX 3

Kolor piaskowy jest ciepłą, stonowaną barwą. Kojarzy się ze spokojem i relaksem. Przedmioty w piaskowych kolorach nie rzucają się w oczy i wydają się mniejsze, niż są w rzeczywistości. Nadanie waporyzatorowi tego odcienia jest ukłonem w stronę łagodnych i opanowanych osób, dla których dyskrecja podczas waporyzowania odgrywa wielkie znaczenie.

Waporyzatory PAX 3 w odcieniu Sage

Pax 3 w szałwiowej zieleni idealnie dopasowany jest do ludzi energicznych. Mieszanina zieleni i szarości kojarzy się z życiem i nadzieją. Waporyzator w tym kolorze balansuje porywczość i wpływa relaksująco na umysł. Przynosi harmonię i poprawia trzeźwość myślenia.

 

Najlepsze vaporizery kondukcyjne na świecie

Waporyzatory PAX 3 w nowych kolorach oferują, tak jak poprzednia edycja tego modelu, waporyzację na najwyższym poziomie. Pozostają najdoskonalszymi vaporizerami opierającymi swoje działanie na zjawisku kondukcji. Pośród urządzeń sesyjnych nie mają sobie równych. Nie tylko poz względem jakości waporu, ale i udogodnień, jakie oferują. Wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły vaporizery PAX3 posiadają szereg technologicznych rozwiązań, pozwalających osiągać niesamowite efekty. PaxLabs od lat dostarcza nam minimalistyczne waporyzatory, które oferują intuicyjną, naturalną i swobodną inhalację. Jednocześnie, we wnętrzu urządzeń drzemie zaawansowana technologia strzegąca prawidłowego i bezpiecznego przebiegu waporyzacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *