Jeżeli zastanawiasz się, jak znaleźć skuteczny waporyzator, jesteś we właściwym miejscu. Przygotowaliśmy zestawienie najbardziej wydajnych urządzeń do odparowywania suszu konopi oraz kilka wskazówek, na co zwracać uwagę podczas zakupu efektywnego vaporizera. Mamy nadzieję, że lektura poniższego artykułu pomoże Ci w odnalezieniu sprzętu do waporyzacji, który pozwoli Ci rozsądnie wykorzystywać ulubione zioła.

Oszczędne zużycie konopi

Chcąc wykorzystać susz konopi w sposób maksymalnie wydajny, należy rozważyć zakup urządzenia, które umożliwi stosowanie niedużych porcji. Ponieważ waporyzacja zapewnia dużo bardziej efektywne uwalnianie kannabinoidów niż palenie zioła, można osiągać efekty z mniejszej ilości surowca roślinnego. Większość zwolenników vapowania marihuany medycznej cieszy się leczniczym działaniem Cannabis po inhalacji nawet tak niewielkich dawek, jak 0,1g. Jak wiadomo, skuteczne waporyzatory wydajnie zużywają zioła po wypełnieniu całej przestrzeni komory (lub przynajmniej większej części). Dlatego warto zainteresować się sprzętem do waporyzacji, który umożliwi efektywne odparowywanie małych porcji.

Mała komora na susz

Jeżeli zależy Ci na małej pojemności i chcesz zużywać nieduże porcje konopi, rozważ zakup manualnego vaporizera. Każdy sprzęt z linii DynaVap to skuteczny waporyzator butanowy posiadający niewielkich wymiarów komorę umożliwiającą oszczędne dawkowanie ziół. Podstawowy model VapCap M to odświeżany każdego roku inhalator suszu ogrzewany zewnętrznie przy pomocy zapalniczki żarowej, bądź indukcyjnej grzałki. Korzysta się z niego podobnie, jak z lufki. Po nabiciu komory ogrzewa się jej pokrywę, a następnie wdycha bogaty w kannabinoidy vapor. Dzięki komorze o małej pojemności możesz stosować niewielkie ilości Cannabis, a fakt, że napełnisz komorę do pełna, zagwarantuje wytwarzanie pary o optymalnej gęstości. W modelu z 2021 roku jest możliwość regulowania wielkości komory – możesz nabić 0,1g lub spróbować mikrodawkowania stosując 0,05g suszu.

VapCap M 2021 waporyzator manualny DYNAVAP

299,00  brutto
 • Oszczędna waporyzacja
 • Dokładne zużycie konopi
 • Autentyczny smak
 • Dobra produkcja pary
 • Dyskrecja
 • Wytrzymałość
 • SZYBKA DOSTAWA !

Dokładne wydobywanie kannabinoidów

Aby dokładnie wykorzystać terapeutyczny potencjał ziół, warto wybrać odpowiedni sposób ekstrakcji cieplnej kannabinoidów. Maksymalny pobór substancji czynnej zapewni Ci hybrydowy waporyzator grzejący susz na dwa sposoby. Połączenie ogrzewania konopi poprzez kontakt z ciepłymi ścianami komory z ekstrakcją strumieniem rozgrzanego powietrza gwarantuje dokładne wykorzystanie całości suszu umieszczonego wewnątrz urządzenia. Używając vaporizera łączącego zalety kondukcji i konwekcji zyskujesz pewność, że wydobędziesz maksymalną ilość aktywnych składników konopnych.

Skuteczny waporyzator do wydajnej ekstrakcji kannabinoidów

Spośród sprzętów do vapowania suszu posiadających hybrydowy system grzewczy, na szczególną uwagę zasługuje wysoce skuteczny waporyzator Arizer Solo 2. To inhalator, którego wyjątkowa wydajność poparta jest badaniami nad skutecznością waporyzacji pod względem uwalniania kannabinoidów. Urządzenie jest nie tylko efektywne. Posiadacze Solo 2 chwalą sprzęt za jakość vaporu i najlepszy smak pary. Dzięki szklanej ścieżce oparów można vapować czystą, wysokogatunkową mgiełkę o wyjątkowo autentycznym aromacie marihuany. Taka inhalacja, oprócz dokładnego zużycia konopi i silnych efektów terapeutycznych, dostarcza także przyjemne doznania smakowe.

Arizer SOLO 2 waporyzator przenośny

699,00  brutto
 • Uwalnia 2 razy więcej składników aktywnych niż palenie
 • Oddaje naturalny aromat ziół
 • Produkuje czyste opary roślinne
 • Pełna kontrola grzania
 • Brak oporu wdychanego powietrza
 • Światowy bestseller
 • DARMOWA WYSYŁKA
 • SZYBKA DOSTAWA !!!

Ekstrakcja tylko w momencie zaciągania się

Kolejnym sposobem dbania o wysoką efektywność waporyzacji jest wybór sprzętu z konwekcyjnym systemem grzania suszu. Takie wapki zaliczane są do grona urządzeń on-demand, czyli skutecznych waporyzatorów uwalniających kannabinoidy wyłącznie w momencie zaciągania się. Inhalatory te podgrzewają powietrze, które następnie przepuszczane jest przez napełnioną komorę. Takie rozwiązanie gwarantuje, że nie dochodzi do marnowania THC i CBD pomiędzy wdechami ani po zakończeniu sesji. Temperatura suszu po wykonaniu wdechu szybko spada, dzięki czemu masz pewność, że cały potencjał leczniczy konopi trafi do Twoich płuc, a inhalację możesz przerwać w dowolnym momencie bez utraty leczniczych kannabinoidów.

Nie musisz zużywać wszystkiego naraz

Przykładem skutecznego waporyzatora on-demand jest Fenix 2.0. Konwekcyjne grzanie pozwala dokładnie wydobywać kannabinoidy oraz uwalniać naturalne zapachy konopi. Jego komora wykonana jest z tytanu, który charakteryzuje się niższą przewodnością cieplną, niż popularnie stosowana w konwekcyjnych waporyzatorach stal. Rozwiązanie to zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu komory, co dodatkowo chroni przed marnotrawstwem konopnych składników i powoduje, że uwalnianie kannabinoidów ustaje zaraz po wykonaniu wdechu. Ten sprzęt to świetne rozwiązanie dla miłośników Cannabis, którzy czasem wolą zachować część suszu na później.

FENiX 2.0 waporyzator konwekcyjny

545,00  brutto
 • Wysoka wydajność
 • Duże ilości pary
 • Czysty smak vaporu
 • Solidne wykonanie
 • Potężna bateria

Jeśli ważny jest dla Ciebie komfort podczas wapowania, dowiedz się więcej na temat airflow z artykułu, w którym wyjaśniamy na co wpływa opór wdychanego przez waporyzator powietrza. Jesteś pacjentem konopnym? Zobacz jaki waporyzator do medycznej marihuany będzie najlepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.