Następca legendarnego vaporizera przenośnego pojawił się w teledysku muzyka o pseudonimie Marteria. Czy producent właśnie uchylił rąbka tajemnicy? Choć jakość zdjęć jest słaba, mamy możliwość podejrzeć, jak może wyglądać nowy waporyzator Mighty+.

Wyciek, czy celowe działania promocyjne?

Amatorzy bezdymnej inhalacji marihuany zgromadzeni wokół portali, jak Reddit, czy VapeLife, snują teorie na temat pojawienia się waporyzatora w muzycznym wideo do utworu o tytule “Niemand bringt Marten um” niemieckiego rapera Marteria. Najbardziej wiarygodnym wyjaśnieniem wydaje się być twierdzenie, że Storz&Bickel postanowiło wykorzystać influencer marketing do promocji nowego urządzenia. Muzyk, w którego wideoklipie pojawia się vaporizer, znany jest między innymi z zamiłowania do konopi indyjskich. Teledysk ukazał się w marcu 2021 i do tej pory ma już ponad 2 miliony wyświetleń.

Jak wygląda następca najlepszego wapka?

Różnice w wyglądzie oryginalnego Mighty i jego następcy są subtelne. Tak, jak w przypadku mniejszej wersji inhalatora Crafty+, zmieniona została linia rowków chłodzących sprzęt. Jodełkowy wzór nacięć to nie jedyna różnica, jaką możemy dostrzec. Przyciski do regulacji temperatury zastąpione zostały czerwonymi klawiszami. Trudno dostrzec kolejne różnice. Intro do teledysku jest słabej jakości, a waporyzator widać jedynie przez moment. Poniżej prezentujemy zrzuty z video umieszczonego na YouTube:

Plotka głosi, że wejście zasilania zastąpiono portem USB-C, co byłoby ukłonem w stronę nabywców vaporizera. Jak donosiliśmy we wpisie dotyczącym zapowiedzi nowej wersji Mighty, twórcy przyznali, że skupiają się na skróceniu czasu nagrzewania komory na susz. W kwestii pozostałych zmian Storz Bickel milczy jak grób.

Kiedy premiera?

Oficjalnych informacji na ten moment brak. Jeżeli teoria o influencer-marketingu jest prawdziwa, prawdopodobnie producent szykuje się właśnie do premiery nowej wersji legendarnego inhalatora. Data pojawienia się następcy hybrydowego wapka jest tajemnicą, ale będziemy trzymać rękę na pulsie i postaramy się informować na bieżąco naszych czytelników oraz zadbamy, aby nowy model dostępny był w vaporroom.pl zaraz po premierze.

AKTUALIZACJA:

Premiera odbyła się 23.09.2021. Wraz z nowym modelem zaprezentowano czarną linię stacjonarnych Volcano. Unowocześniono też inhalator Crafty+.

Szukasz wydajnego urządzenia w niedużym rozmiarze? Przeczytaj recenzję ArGo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.