Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Menu boczne
Promocja
Zamknij

Volcano Classic. Waporyzator na balon Easy Valve

1499,00  1369,00  brutto
Legendarny waporyzator Volcano o szerokim zastosowaniu. Prawdziwie wydajne urządzenie do inhalacji medycznej marihuany, koncentratów i wosków z konopi, a także ziół stosowanych z powodzeniem od lat w fitoterapii.
Promocja
Zamknij

Volcano Hybrid waporyzator stacjonarny

2499,00  1999,00  brutto
Nowa, ulepszona wersja bezapelacyjnie najdoskonalszego na świecie waporyzatora stacjonarnego Volcano. Niezrównana jakość pary i niespotykana wydajność w wydobywaniu substancji aktywnych to tylko nektóre atuty modelu Hybrid. Niemiecki producent Storz&Bickel jak zwykle stanął na wysokości zadania, dostarczając zaawansowany technologicznie sprzęt do waporyzacji.
Promocja
Zamknij

Volcano MEDIC 2 waporyzator medyczny

2899,00  2499,00  brutto
Waporyzator z atestem - urządzenie medyczne. Najwyższej klasy materiały. Bezpieczeństwo inhalacji. Do użutku prywatnego oraz w placówkach medycznych.  
Promocja
Zamknij

Volcano Plenty Vaporizer stacjonarny

1299,00  1089,00  brutto
Plenty to stacjonarny waporyzator do suszu i koncentratów o niestandardowym wyglądzie. Produkuje ogromne ilości pary i dostarcza ją w przyswajalnej, idealnie schłodzonej postaci. Pomimo przynależności do grupy urządzeń desktopowych, korzysta się z niego jak z vaporizerów przenośnych, trzymając go w dłoni.

Innowacyjne urządzenia do suszu CBD

W naszym sklepie internetowym znajduje się szeroki wybór produktów, które umożliwiają waporyzację substancji roślinnych czy ziół stosowanych w ziołolecznictwie. Urządzenia zwane waporyzatorami minimalizują szkodliwe skutki palenia, a także pozwalają na delektowanie się suszem CBD. Ekstrakcja takich składników odbywa się za pomocą odparowywania – w procesie podgrzewania materiału. Waporyzacja wydobywa czynne związki chemiczne, a przy tym nie powoduje przypalania suszu. Vaporizer wytwarza parę, która jest wolna od toksycznych substancji smolistych. Bezdymna inhalacja pozwala na większą efektywność procesu spalania oraz zapewnia bezpieczeństwo. Waporyzowane zioła są mniej szkodliwe dla organizmu, poza tym nie generują dość specyficznego zapachu. Za takim wyborem przemawia komfort użytkowania, przyjemny aromat i aspekty zdrowotne. Nowoczesna aromaterapia posiada właściwości lecznicze oraz pozytywnie wpływa na samopoczucie.

Waporyzatory Storz Bickel

Nasza oferta dotyczy urządzeń znanego producenta. Waporyzatory Storz Bickel zostały wykonane przez niemiecką firmę z Tuttlingen, która jest rozpoznawana na całym świecie. Marka słynie z produkcji waporyzatorów przenośnych oraz stacjonarnych. Wszystkie modele cechuje wysoka jakość i staranność wykonania. W wielu zestawach znajdują się również dodatkowe akcesoria czy części zamienne. Vaporizer Storz Bickel umożliwia odparowywanie suszu bądź koncentratów. Posiadamy urządzenia w różnych rozmiarach – zarówno w wersji tańszej, jak i droższej. W niektórych egzemplarzach dostępne są wkładki do oleju lub ekstraktu CBD, który ma zastosowanie w przemyśle spożywczym czy farmaceutycznym. Oferujemy wyłącznie oryginalne urządzenia pochodzące od firmy Storz & Bickel. Podczas wyboru odpowiedniego modelu należy wziąć pod uwagę nie tylko cenę, ale też materiał użyty do jego produkcji.

Vaporizery przenośne i stacjonarne

Producent Storz & Bickel oferuje przenośne oraz stacjonarne akcesoria do waporyzacji suszu CBD. Najnowsze modele umożliwiają szybsze nagrzewanie i bezpośrednią inhalację pary z węża. Przenośne waporyzatory Storz Bickel to urządzenia o dobrych parametrach, z których można korzystać poza domem. Warto wymienić kilka z nich:

  • model Crafty sterowany przy pomocy telefonu z systemem Android lub iOS,
  • vaporizer Storz Bickel – Crafty+ posiada o 30% szybszy czas nagrzewania, nową elektronikę i zmienioną konstrukcję obudowy,
  • Mighty wyposażony w kolorowy wyświetlacz LED oraz pojemny akumulator.

Stacjonarne waporyzatory Storz Bickel to urządzenia większych rozmiarów, które ze względu na brak wyposażenia w baterie, muszą być podpięte do gniazdka. Wśród najpopularniejszych modeli znajdują się akcesoria przeznaczone do stosowania w domu, m.in.:

  • vaporizer Storz Bickel – Volcano Solid Valve lub Volcano Classic Easy Valve, czyli tańsze warianty,
  • droższe wersje Volcano Digit Solid Valve oraz Volcano Digit Easy Valve.

Waporyzatory Volcano od Storz Bickel

Waporyzatory Volcano  to urządzenia hybrydowe, które łączą w sobie metodę podgrzewania suszu za pomocą gorącego powietrza z wykorzystaniem ciepła wytwarzanego przez wewnętrzne ściany komory. Waporyzatory Volcano są propozycją dla tych klientów, którzy poszukują sprzętów gwarantujących ponadprzeciętny komfort podczas waporyzacji. Umożliwia to znajdujący się wewnątrz urządzenia konwekcyjny system grzewczy, który minimalizuje powstawanie toksycznych produktów ubocznych, pozwalając jednocześnie na zachowanie maksymalnego stężenia aktywnych substancji.

Natomiast podgrzewacz przepuszczający gorące powietrze przedostające się do torebki balonowej, zapewnia bezpieczny transport wyłącznie czystej pary, co gwarantuje uniknięcie ulatniania się szkodliwych oparów w czasie inhalacji. Napełniona torebka balonowa może zostać odłączona od reszty urządzenia i pozwala na pełne korzystanie ze znajdującej się w niej pary w dowolnym momencie dnia.

Nasz asortyment składa się wyłącznie z wysokiej klasy produktów pozwalających w pełni cieszyć się trwałym smakiem i aromatem wdychanej pary. Dla tych, którzy szukają wyjątkowego sprzętu z najwyższej półki, mamy wysoko wyspecjalizowane waporyzatory Volcano. Urządzenia te wyposażone zostały w wymiennik ciepła z podwójną spiralą, co pozwala na znaczne skrócenie czasu nagrzewania się suszu. Ponadto przejrzysty, dotykowy wyświetlacz zapewnia sprawną obsługę waporyzatora i pełne korzystanie z niego w każdych warunkach.

Czym wyróżnia się najnowszy vaporizer Storz Bickel?

Przenośne waporyzatory Storz Bickel – Mighty są zasilane baterią o żywotności 1,5-2h. Kieszonkowy rozmiar urządzenia spodoba się każdemu miłośnikowi waporyzacji. Opatentowana technologia wykorzystuje połączenie ogrzewania konwencyjnego i przewodzenia. Model Mighty nagrzewa się w ciągu kilku sekund, posiada widoczny wyświetlacz LED oraz automatyczny czujnik wibracyjny, który minimalizuje zużywanie baterii. Kontrola temperatury jest możliwa za pomocą wygodnych przycisków + lub -. Pojemny akumulator zapewnia do 90 minut pracy. Vaporizer hybrydowy Mighty to odpowiednik stacjonarnej wersji Volcano.

Użytkownik nie powinien mieć problemu z obsługą urządzenia marki Storz & Bickel. Intuicyjna komora grzewcza pozwala na sterowanie dopasowane do indywidualnego upodobania. W takim zestawie znajduje się zasilacz, PAD, 3 sztuki filtrów, gumki uszczelniające, szczotka do czyszczenia, młynek do ziół i instrukcja obsługi. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją producenta. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem na naszej stronie internetowej!