Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Menu boczne
Promocja
Zamknij

Arizer Extreme Q 6.0 waporyzator stacjonarny

850,00  699,00  brutto
Stacjonarny vaporizer od ArizerTech to wydajne i wszechstronne urządzenie do inhalacji. Umożliwia waporyzację poprzez balon, lub silikonowy przewód. Obsługa urządzenia przy użyciu zdalnego pilota niewątpliwie podnosi komfort użytkowania.
Promocja
Zamknij

Arizer V-Tower vaporizer stacjonarny

699,00  589,00  brutto
Urządzenie stacjonarne uznanego producenta waporyzatorów ArizerTech to wydajny i wszechstronny sprzęt do inhalacji. Wdechy wykonuje się za pośrednictwem elastycznego przewodu. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
Zamknij

VapeXhale Cloud Evo waporyzator Helio Kit

2099,00  brutto
Stacjonarny waporyzator wytwarzający największe chmury. Najwyższy poziom waporyzacji konopi. Profesjonalny vaporizer do suszu konopnego i koncentratów.
Promocja
Zamknij

Volcano Classic. Waporyzator na balon Easy Valve

1499,00  1369,00  brutto
Legendarny waporyzator Volcano o szerokim zastosowaniu. Prawdziwie wydajne urządzenie do inhalacji medycznej marihuany, koncentratów i wosków z konopi, a także ziół stosowanych z powodzeniem od lat w fitoterapii.
Promocja
Zamknij

Volcano Hybrid waporyzator stacjonarny

2499,00  1999,00  brutto
Nowa, ulepszona wersja bezapelacyjnie najdoskonalszego na świecie waporyzatora stacjonarnego Volcano. Niezrównana jakość pary i niespotykana wydajność w wydobywaniu substancji aktywnych to tylko nektóre atuty modelu Hybrid. Niemiecki producent Storz&Bickel jak zwykle stanął na wysokości zadania, dostarczając zaawansowany technologicznie sprzęt do waporyzacji.
Promocja
Zamknij

Volcano MEDIC 2 waporyzator medyczny

2899,00  2499,00  brutto
Waporyzator z atestem - urządzenie medyczne. Najwyższej klasy materiały. Bezpieczeństwo inhalacji. Do użutku prywatnego oraz w placówkach medycznych.  
Promocja
Zamknij

Volcano Plenty Vaporizer stacjonarny

1299,00  1089,00  brutto
Plenty to stacjonarny waporyzator do suszu i koncentratów o niestandardowym wyglądzie. Produkuje ogromne ilości pary i dostarcza ją w przyswajalnej, idealnie schłodzonej postaci. Pomimo przynależności do grupy urządzeń desktopowych, korzysta się z niego jak z vaporizerów przenośnych, trzymając go w dłoni.

Solidne i niezawodne waporyzatory stacjonarne

Dla osób szukających nowoczesnego, a przede wszystkim niezawodnego urządzenia do inhalacji, pozwalającego na przeprowadzenie zabiegów rekreacyjnych lub leczniczych przy pomocy różnego rodzaju suszu z ziół mamy doskonałą wiadomość. W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki asortyment wysokiej jakości waporyzatorów umożliwiających klientom poddanie się zabiegom aromaterapii oraz fitoterapii w domowych warunkach. Ponadto dostępne u nas produkty mają niezbędne atesty jakości i bezpieczeństwa.

Czym są i do czego służą vaporizery stacjonarne

Vaporizer to urządzenie służące do przeprowadzania inhalacji ze specjalnie przygotowanych mieszanek suszu ziołowego lub koncentratów. Dostępne w naszym sklepie waporyzatory stacjonarne umożliwiają uzyskanie maksymalnego stężania substancji aktywnych bez utraty ich właściwości leczniczych, co przekłada się na większą skuteczność stosowanej terapii. Ponadto sprzęty te gwarantują wysoką jakość i doskonały smak pary podczas każdej inhalacji zapewniając długotrwały efekt terapeutyczny oraz rekreacyjny.

Dzięki zaawansowanym funkcjom wyróżniają się prostą oraz szybką obsługą, co pozwoli na sprawne przygotowanie dowolnej inhalacji, nawet w sytuacji, gdy będziesz dysponować ograniczoną ilością czasu. Sprzedawane przez nas vaporizery stacjonarne pozwalają na inhalację zarówno marihuany medycznej, suszy konopnych,  jak i czystych ziół. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego dla siebie waporyzatora, nasi specjaliści służą Ci pomocą, zarówno przy zakupie właściwego modelu sprzętu, jak i jego prawidłowej obsługi oraz konserwacji.

Wybierz najlepszy waporyzator i ciesz się doskonałym smakiem

W naszym sklepie online można kupić vaporizery stacjonarne, dostępne w rozmaitych wielkościach, kształtach, kolorach oraz sposobach nagrzewania suszu. U nas znajdziesz liczne waporyzatory konwekcyjne, kondukcyjne oraz hybrydowe. Pierwsze z nich podgrzewają susz za pomocą ciepłego powietrza, które przepływa przez zioła znajdujące się wewnątrz urządzenia. Z kolei w vaporizerach kondukcyjnych susz rozgrzany zostaje dzięki specjalnym ściankom wewnątrz komorowym wytwarzającym odpowiednią ilość ciepła.

To, co wyróżnia dostępne u nas towary, to ich wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz bardzo niska awaryjność. Wszystkie elementy vaporizerów zostały wyprodukowane z trwałych tworzyw, odpornych na zużycie wskutek długotrwałego i częstego korzystania z nich. Elementy metalowe każdej z konstrukcji są ze stali posiadającej powierzchnię antykorozyjną niewchodzącą w żadne interakcje fizykochemiczne.

Natomiast części wykonane z plastiku (m.in.: fragmenty obudowy) cechuje wytrzymałość na pęknięcia i trwałość na urazy powstałe m.in.: w wyniku upuszczenia sprzętu na ziemię. Powierzchnie wytworzone z tworzyw sztucznych oraz z metalu, łatwo poddają się konserwacji, dzięki temu urządzenia te zachowują nienaganny wygląd przez bardzo długi czas. Ponadto konstrukcje komór grzewczych powodują, że czyszczenie ich wnętrza przebiega w sposób prosty i szybki, zapewniając higieniczne przygotowywanie kolejnych porcji suszu. Designerski kształt obudowy vaporizerów oraz ich estetyczny wygląd sprawiają, że urządzenie prezentuje się bardzo efektownie.

Innowacyjne vaporizery stacjonarne

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie klientów nowoczesnymi waporyzatorami pozwalającymi na pełne korzystanie z dobrodziejstw inhalacji nasz sklep stworzył wyjątkową ofertę sprzętów, wyposażonych w innowacyjne rozwiązania technologiczne. U nas kupisz waporyzatory stacjonarne podsiadające zintegrowane systemy podgrzewania suszu i jego inhalowania. Urządzenia te wyprodukowane zostały z myślą o najbardziej sprecyzowanych oczekiwaniach konsumentów, którzy poszukują sprzętów oraz akcesoriów zaufanych marek.