Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Menu boczne
Promocja
Zamknij

Arizer Extreme Q 6.0 waporyzator stacjonarny

850,00  699,00  brutto
Stacjonarny vaporizer od ArizerTech to wydajne i wszechstronne urządzenie do inhalacji. Umożliwia waporyzację poprzez balon, lub silikonowy przewód. Obsługa urządzenia przy użyciu zdalnego pilota niewątpliwie podnosi komfort użytkowania.
Promocja
Zamknij

Arizer V-Tower vaporizer stacjonarny

699,00  589,00  brutto
Urządzenie stacjonarne uznanego producenta waporyzatorów ArizerTech to wydajny i wszechstronny sprzęt do inhalacji. Wdechy wykonuje się za pośrednictwem elastycznego przewodu. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
Zamknij

VapeXhale Cloud Evo waporyzator Helio Kit

2099,00  brutto
Stacjonarny waporyzator wytwarzający największe chmury. Najwyższy poziom waporyzacji konopi. Profesjonalny vaporizer do suszu konopnego i koncentratów.
Promocja
Zamknij

Volcano Classic. Waporyzator na balon Easy Valve

1499,00  1369,00  brutto
Legendarny waporyzator Volcano o szerokim zastosowaniu. Prawdziwie wydajne urządzenie do inhalacji medycznej marihuany, koncentratów i wosków z konopi, a także ziół stosowanych z powodzeniem od lat w fitoterapii.
Promocja
Zamknij

Volcano Hybrid waporyzator stacjonarny

2499,00  1999,00  brutto
Nowa, ulepszona wersja bezapelacyjnie najdoskonalszego na świecie waporyzatora stacjonarnego Volcano. Niezrównana jakość pary i niespotykana wydajność w wydobywaniu substancji aktywnych to tylko nektóre atuty modelu Hybrid. Niemiecki producent Storz&Bickel jak zwykle stanął na wysokości zadania, dostarczając zaawansowany technologicznie sprzęt do waporyzacji.
Promocja
Zamknij

Volcano MEDIC 2 waporyzator medyczny

2899,00  2499,00  brutto
Waporyzator z atestem - urządzenie medyczne. Najwyższej klasy materiały. Bezpieczeństwo inhalacji. Do użutku prywatnego oraz w placówkach medycznych.  
Promocja
Zamknij

Volcano Plenty Vaporizer stacjonarny

1299,00  1089,00  brutto
Plenty to stacjonarny waporyzator do suszu i koncentratów o niestandardowym wyglądzie. Produkuje ogromne ilości pary i dostarcza ją w przyswajalnej, idealnie schłodzonej postaci. Pomimo przynależności do grupy urządzeń desktopowych, korzysta się z niego jak z vaporizerów przenośnych, trzymając go w dłoni.

Solidne i niezawodne waporyzatory stacjonarne

Dla osób szukających nowoczesnego, a przede wszystkim niezawodnego urządzenia uwalniania konopnych oparów, pozwalającego na przeprowadzenie zabiegów rekreacyjnych lub leczniczej waporyzacji marihuany medycznej mamy doskonałą wiadomość. W VaporRoom można kupić stacjonarne waporyzatory wiodących marek. W ofercie naszego sklepu znaleźć można wysokiej jakości urządzenia oraz medyczny sprzęt do inhalowania kannabinoidów.

Zależy Ci na bezpiecznym vapowaniu jakościowego vaporu? Przejrzyj ofertę stacjonarnych waporyzatorów do użytku domowego. Jeśli szukasz solidnego wapka, który wytwarza parę w dużych ilościach, jesteś we właściwym miejscu. Prezentowany sprzęt to profesjonalne urządzenia uwalniające kannabinoidy i inne aktywne składniki ziołowe. Przenośny waporyzator o dużej mocy zapewni gęsty vapor wolny od zanieczyszczeń.

Czym są i do czego służą vaporizery stacjonarne

Vaporizer desktopowy to urządzenie służące do przeprowadzania inhalacji ze specjalnie przygotowanych mieszanek suszu ziołowego lub koncentratów. Dostępne w naszym sklepie stacjonarne waporyzatory umożliwiają uzyskanie maksymalnego stężania substancji aktywnych bez utraty ich właściwości leczniczych, co przekłada się na większą skuteczność stosowanej terapii. Ponadto sprzęty te gwarantują wysoką jakość i doskonały smak pary podczas każdej inhalacji, zapewniając długotrwały efekt terapeutyczny oraz rekreacyjny.

Dzięki zaawansowanym funkcjom wyróżniają się prostą oraz szybką obsługą, co co zwiększa wygodę konopnej inhalacji nawet w sytuacji, gdy będziesz dysponować ograniczoną ilością czasu. Oferowane modele umożliwiają nieszkodliwe zaciąganie się medyczną marihuaną i każdym innym ziołem. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego sprzętu, nasi specjaliści służą pomocą zarówno przy zakupie stacjonarnego waporyzatora oraz doradzą w kwestii korzystania z wapka.

Waporyzatory do użytku domowego

Jak sama nazwa wskazuje waporyzator stacjonarny przeznaczony jest do domowego użytku. Aby włączyć urządzenie, konieczne jest podłączenie do gniazda elektrycznego. Tego typu wapki posiadają imponujące systemy do podgrzewania konopnej mieszanki, dlatego dostęp do prądu jest warunkiem rozpoczęcia waporyzacji. Brak mobilności desktopowych wapo dla wielu jest wadą. Prawdą jest, że kieszonkowe urządzenia są bardziej popularne, jednak, jak deklarują użytkownicy, w większości przypadków i tak wapują w domu. Dlaczego więc nie postawić na solidny i wydajny sprzęt, który dostarczy nieporównywalnie większe ilości widocznej pary?

Jak wygląda korzystanie ze stacjonarnych waporyzatorów?

Po podłączeniu do prądu i włączeniu urządzenia nastawiamy temperaturę waporyzacji. Ponieważ waporyzatory stacjonarne posiadają pokaźne podzespoły i pojemne komory, nagrzanie zajmuje około 1-3 minuty, w zależności od wybranego modelu. Po osiągnięciu gotowości można przystąpić do inhalowania. Urządzenia stacjonarne oferują różne metody zaciągania się:

  • bezpośrednie wdechy przez silikonowy wężyk
  • wdychanie vaporu wtłoczonego balonu
  • zaciąganie się poprzez bubbler z filtracją wodną

Niektóre modele dają możliwość wybrania dowolnej metody, a inne posiadają tylko jedną, wybraną opcję. Dlatego wybierając stacjonarny vaporizer upewnij się, czy oferuje preferowaną przez ciebie metodę vapowania.

Wybierz najlepszy stacjonarny waporyzator i delektuj się smakiem vaporu

W naszym sklepie kupisz stacjonarne vaporizery on-line. Znajdziesz u nas urządzenia konwekcyjne i hybrydowe do waporyzacji w domowym zaciszu. To, co wyróżnia dostępne wapki, to ich wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz bardzo niska awaryjność. Wszystkie elementy vaporizerów zostały wyprodukowane z trwałych tworzyw, odpornych na zużycie wskutek długotrwałego i częstego korzystania z nich. Elementy metalowe każdej z konstrukcji są ze stali posiadającej powierzchnię antykorozyjną niewchodzącą w żadne interakcje fizykochemiczne.

Natomiast części wykonane z plastiku (m.in.: fragmenty obudowy) cechuje wytrzymałość na pęknięcia i trwałość na urazy powstałe m.in.: w wyniku upuszczenia sprzętu na ziemię. Powierzchnie wytworzone z tworzyw sztucznych oraz z metalu łatwo poddają się konserwacji, dzięki cz urządzenia te zachowują nienaganny wygląd przez bardzo długi czas. Ponadto konstrukcje komór grzewczych powodują, że czyszczenie  wnętrza vaporizerów stacjonarnych przebiega w sposób prosty i szybki, zapewniając higienę podczas wapowania kolejnych porcji suszu. Designerski kształt obudowy vaporizerów oraz ich estetyczny wygląd sprawiają, że urządzenie prezentuje się bardzo efektownie.

Innowacyjne vaporizery stacjonarne

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie klientów nowoczesnymi waporyzatorami pozwalającymi na pełne korzystanie z dobrodziejstw inhalacji nasz sklep stworzył wyjątkową ofertę sprzętów, wyposażonych w innowacyjne rozwiązania technologiczne. W vaporroom.pl kupisz stacjonarne vaporizery klasy premium, jak Storz-Bickel Volcano i VapeXhale oraz wydajne i bardziej przystępne cenowo stacjonarne Arizery. Urządzenia te wyprodukowane zostały z myślą o najbardziej sprecyzowanych oczekiwaniach konsumentów, którzy poszukują sprzętu oraz akcesoriów zaufanych marek.