Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Menu boczne
-18%
Zamknij

Arizer Extreme Q 6.0 waporyzator stacjonarny

850,00  699,00 
Stacjonarny vaporizer od ArizerTech to wydajne i wszechstronne urządzenie do inhalacji. Umożliwia waporyzację poprzez balon, lub silikonowy przewód. Obsługa urządzenia przy użyciu zdalnego pilota niewątpliwie podnosi komfort użytkowania.
-16%
Zamknij

Arizer V-Tower vaporizer stacjonarny

699,00  589,00 
Urządzenie stacjonarne uznanego producenta waporyzatorów ArizerTech to wydajny i wszechstronny sprzęt do inhalacji. Wdechy wykonuje się za pośrednictwem elastycznego przewodu. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
-9%
Zamknij

Volcano Classic. Waporyzator na balon Easy Valve

1499,00  1369,00 
Legendarny waporyzator Volcano o szerokim zastosowaniu. Prawdziwie wydajne urządzenie do inhalacji medycznej marihuany, koncentratów i wosków z konopi, a także ziół stosowanych z powodzeniem od lat w fitoterapii.
-20%
Zamknij

Volcano Hybrid waporyzator stacjonarny

2499,00  1999,00 
Nowa, ulepszona wersja bezapelacyjnie najdoskonalszego na świecie waporyzatora stacjonarnego Volcano. Niezrównana jakość pary i niespotykana wydajność w wydobywaniu substancji aktywnych to tylko nektóre atuty modelu Hybrid. Niemiecki producent Storz&Bickel jak zwykle stanął na wysokości zadania, dostarczając zaawansowany technologicznie sprzęt do waporyzacji.
-14%
Zamknij

Volcano MEDIC 2 waporyzator medyczny

2899,00  2499,00 
Waporyzator z atestem - urządzenie medyczne. Najwyższej klasy materiały. Bezpieczeństwo inhalacji. Do użutku prywatnego oraz w placówkach medycznych.  
-16%
Zamknij

Volcano Plenty Vaporizer stacjonarny

1299,00  1089,00 
Plenty to stacjonarny waporyzator do suszu i koncentratów o niestandardowym wyglądzie. Produkuje ogromne ilości pary i dostarcza ją w przyswajalnej, idealnie schłodzonej postaci. Pomimo przynależności do grupy urządzeń desktopowych, korzysta się z niego jak z vaporizerów przenośnych, trzymając go w dłoni.

Solidne i niezawodne waporyzatory stacjonarne

Dla osób szukających nowoczesnego, a przede wszystkim niezawodnego urządzenia do inhalacji, pozwalającego na przeprowadzenie zabiegów rekreacyjnych lub leczniczych przy pomocy różnego rodzaju suszu z ziół mamy doskonałą wiadomość. W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki asortyment wysokiej jakości waporyzatorów umożliwiających klientom poddanie się zabiegom aromaterapii oraz fitoterapii w domowych warunkach. Ponadto dostępne u nas produkty mają niezbędne atesty jakości i bezpieczeństwa.

Czym są i do czego służą vaporizery stacjonarne

Vaporizer to urządzenie służące do przeprowadzania inhalacji ze specjalnie przygotowanych mieszanek suszu ziołowego lub koncentratów. Dostępne w naszym sklepie waporyzatory stacjonarne umożliwiają uzyskanie maksymalnego stężania substancji aktywnych bez utraty ich właściwości leczniczych, co przekłada się na większą skuteczność stosowanej terapii. Ponadto sprzęty te gwarantują wysoką jakość i doskonały smak pary podczas każdej inhalacji zapewniając długotrwały efekt terapeutyczny oraz rekreacyjny.

Dzięki zaawansowanym funkcjom wyróżniają się prostą oraz szybką obsługą, co pozwoli na sprawne przygotowanie dowolnej inhalacji, nawet w sytuacji, gdy będziesz dysponować ograniczoną ilością czasu. Sprzedawane przez nas vaporizery stacjonarne pozwalają na inhalację zarówno marihuany medycznej, suszy konopnych,  jak i czystych ziół. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego dla siebie waporyzatora, nasi specjaliści służą Ci pomocą, zarówno przy zakupie właściwego modelu sprzętu, jak i jego prawidłowej obsługi oraz konserwacji.

Wybierz najlepszy waporyzator i ciesz się doskonałym smakiem

W naszym sklepie online można kupić vaporizery stacjonarne, dostępne w rozmaitych wielkościach, kształtach, kolorach oraz sposobach nagrzewania suszu. U nas znajdziesz liczne waporyzatory konwekcyjne, kondukcyjne oraz hybrydowe. Pierwsze z nich podgrzewają susz za pomocą ciepłego powietrza, które przepływa przez zioła znajdujące się wewnątrz urządzenia. Z kolei w vaporizerach kondukcyjnych susz rozgrzany zostaje dzięki specjalnym ściankom wewnątrz komorowym wytwarzającym odpowiednią ilość ciepła.

To, co wyróżnia dostępne u nas towary, to ich wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz bardzo niska awaryjność. Wszystkie elementy vaporizerów zostały wyprodukowane z trwałych tworzyw, odpornych na zużycie wskutek długotrwałego i częstego korzystania z nich. Elementy metalowe każdej z konstrukcji są ze stali posiadającej powierzchnię antykorozyjną niewchodzącą w żadne interakcje fizykochemiczne.

Natomiast części wykonane z plastiku (m.in.: fragmenty obudowy) cechuje wytrzymałość na pęknięcia i trwałość na urazy powstałe m.in.: w wyniku upuszczenia sprzętu na ziemię. Powierzchnie wytworzone z tworzyw sztucznych oraz z metalu, łatwo poddają się konserwacji, dzięki temu urządzenia te zachowują nienaganny wygląd przez bardzo długi czas. Ponadto konstrukcje komór grzewczych powodują, że czyszczenie ich wnętrza przebiega w sposób prosty i szybki, zapewniając higieniczne przygotowywanie kolejnych porcji suszu. Designerski kształt obudowy vaporizerów oraz ich estetyczny wygląd sprawiają, że urządzenie prezentuje się bardzo efektownie.

Innowacyjne vaporizery stacjonarne

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie klientów nowoczesnymi waporyzatorami pozwalającymi na pełne korzystanie z dobrodziejstw inhalacji nasz sklep stworzył wyjątkową ofertę sprzętów, wyposażonych w innowacyjne rozwiązania technologiczne. U nas kupisz waporyzatory stacjonarne podsiadające zintegrowane systemy podgrzewania suszu i jego inhalowania. Urządzenia te wyprodukowane zostały z myślą o najbardziej sprecyzowanych oczekiwaniach konsumentów, którzy poszukują sprzętów oraz akcesoriów zaufanych marek.