Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Menu boczne
Promocja
Zamknij

CRAFTY+ waporyzator hybrydowy do suszu i koncentratów

1250,00  999,00  brutto
Waporyzator CRAFTY + do medycznej marihuany. Nowa, zgrabna konstrukcja zapewniająca optymalny chwyt i przyjemne wrażenia dotykowe. Ulepszony materiał obudowy. Super-Boost: trzykrotne naciśnięcie przycisku zasilania pozwala uzyskać maks. temperatura 210°C. Ulepszona elektronika i zoptymalizowana kontrola urządzenia
Promocja
Zamknij

Volcano Mighty MEDIC do medycznej marihuany i koncentratów

1399,00  1239,00  brutto
Przenośny vaporizer hybrydowy. Zbudowany z materiałów klasy medycznej Mighty zapewnia bezkonkurencyjną jakość pary, osiągalną dotychczas tylko dla waporyzatorów stacjonarnych. Bez wątpienia najbardziej udane urządzenie przenośne do inhalacji konopi na świecie.

Przenośne waporyzatory Storz&Bickel Mighty i Crafty. Profesjonalne urządzenia do waporyzacji medycznej marihuany i jej koncentratów. Waporyzator Mighty jest atestowanym inhalatorem do konopi leczniczej. Przeznaczony jest do użytku prywatnego oraz w placówkach medycznych. Oferuje najwyższą jakość waporyzacji. Vaporizer Mighty wytwarza wolne od zanieczyszczeń opary o świetnych walorach smakowych i zapachowych. Tak, jak wszystkie vaporizery Storz Bickel, słyną z wysokich standardów produkcji i solidnej budowy. Crafty vaporizer jest bardziej kompaktową opcją przenośnych waporyzatorów Storz & Bickel. Tak, jak jego większy brat Mighty, wytwarza doskonałą parę. Inhalacja konopi z wykorzystaniem waporyzatora Crafty+ to czysta przyjemność. Wykonane z materiałów klasy medycznej, certyfikowane waporyzatory przenośne Storz&Bickel gwarantują bezpieczeństwo podczas przyjmowania kannabinoidów. Oferują waporyzację suszu na najwyższym poziomie oraz wysoką wydajność w uwalnianiu kannabinoidów CBD, THC oraz pozostałych. Nie bez powodu waporyzatory spod logo Storz&Bickel uważane są za królów waporyzacji. Każdy amator konopi będzie zadowolony z efektów inhalacji z użyciem tych markowych, niemieckich vaporizerów.