Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Menu boczne
Flowermate CAP PRO
Zamknij

Flowermate CAP PRO

329,00  brutto
Główne zalety:
  • Dyskrecja
  • Łatwa obsługa
  • Odporny na uszkodzenia
  • Wytrzymała bateria
  • Intensywny smak vaporu
  • Niska cena
Promocja
Zamknij

Flowermate CROSS waporyzator

499,00  399,00  brutto
Innowacyjny waporyzator hybrydowy. Oddzielne komory na zioła oraz hasz/koncentraty. Wibracyjne powiadomienia.
Promocja
Zamknij

Flowermate Slick vaporizer

350,00  299,00  brutto
Kondukcyjny waporyzator z ceramiczną komorą na susz. Świetny smak oparów. Przeznaczony do wapowania ziół, suszu i koncentratów. Dyskretny i wydajny. Wymienna bateria o dużej pojemności.
Promocja
Waporyzator Flowermate UNO
Zamknij

Flowermate UNO waporyzator

699,00  599,00  brutto
Wydajny, przenośny vaporizer konwekcyjny do waporowania suszu konopi, koncentratów konopnych i wszelkich ziół leczniczych
Zamknij

Flowermate V5 NANO – waporyzator kondukcyjny

539,00  brutto
Profesjonalny, kompaktowy, dyskretny vaporizer kondukcyjny. Ceramiczna komora na susz. Doskonały smak pary. Do waporyzacji suszu oraz koncentratów konopi. Wytrzymała bateria.
Zamknij

Flowermate V5.0s PRO mini – waporyzator

549,00  brutto
Profesjonalny, kompaktowy, dyskretny vaporizer kondukcyjny. Ceramiczna komora na susz. Doskonały smak pary. Do waporyzacji suszu oraz koncentratów konopi. Wytrzymała bateria.
Zamknij

Flowermate V5.0s PRO waporyzator

599,00  brutto
Profesjonalny kondukcyjny vaporizer przenośny z ceramiczną komorą na zioła. Doskonały smak pary. Do waporyzacji suszu i koncentratów. Niezwykle żywotna bateria.

Przenośne waporyzatory Flowermate

W sklepie VaporRoom.pl znajdziesz najwyższej klasy przenośne waporyzatory Flowermate. Urządzenia od tego sprawdzonego, cenionego w Polsce i na świecie producenta cechują się wydajnością oraz funkcjonalnością. Są do nabycia w korzystnych cenach, a ze swojej strony oferujemy też szybką dostawę.

Nasz asortyment obejmuje najpopularniejsze modele urządzeń, w tym szczególnie lubiane przez użytkowników waporyzatory Flowermate V5 Nano, Aura oraz Slick. Sprzęty są łatwe i wygodne w obsłudze, a ich niewielkie wymiary sprawiają, że bez trudu zmieszczą się w każdym plecaku lub kieszeni. Pozwalają na szybkie nagrzewanie, a przy tym dostarczają wysokiej jakości parę o świetnym smaku i zapachu. Są ponadto proste w czyszczeniu, a wymienne baterie zapewniają skuteczne działanie przez bardzo długi czas.

Sprawdź także: Jak czyścić waporyzator?

Kieszonkowy vaporizer Flowermate V5 Nano

Flowermate V5 Nano to przenośne urządzenie polecane osobom początkującym, a także wszystkim poszukującym niezawodnego, użytecznego waporyzatora. Dzięki kieszonkowym rozmiarom i prostemu designowi model jest bardzo dyskretny. Sprzęt wyposażono w opcję cyfrowej kontroli temperatury, pozwalającej na wygodne ustawienie pożądanych parametrów. Zakres temperatur w urządzeniu wynosi od 40 do aż 230 stopni Celsjusza. Czytelny wyświetlacz LED pokazuje szczegółowe odczyty temperatury. Vaporizer Flowermate V5 Nano składa się z solidnych, wysokiej jakości elementów: ceramicznej komory i gładkiego, szklanego ustnika gwarantującego najwyższy poziom higieny.

Izolowana ścieżka powietrza sprawia, że wytwarzana w urządzeniu para cechuje się odpowiednią gęstością oraz czystością. Powstała para nie zawiera metalicznego posmaku, jak również szkodliwych toksyn. Flowermate V5 Nano działa na baterie zapewniające nieprzerwaną pracę nawet przez 50 minut. Sprzęt może być ładowany poprzez USB. Pozwala uzyskać maksymalną temperaturę w czasie krótszym niż minuta, co umożliwia rozpoczęcie sesji w krótkim czasie po włączeniu urządzenia. Vaporizer Flowermate V5 Nano zawiera szeroki ustnik, który można bezproblemowe wyczyścić wacikiem.

Dyskretny, podręczny Flowermate Slick

Model Flowermate Slick to niewielkie, wydajne urządzenie z ceramiczną komorą na susz. Waporyzator kondukcyjny wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami oraz opływowymi kształtami. Przypomina wyglądem elektroniczny papieros, co czyni z niego dyskretny, elegancki przedmiot, który z łatwością zmieści się w kieszeni. Sprzęt znajdzie zastosowanie w wapowaniu koncentratów, suszu lub ziół. Został wyposażony w wymienną baterię o dużej pojemności i znakomitej żywotności.

Komora na susz w urządzeniu została wykonana z czarnego spieku ceramicznego, gwarantującego autentyczność i świetną moc smaku oraz aromatu. Specjalna konstrukcja komory zapewnia uwalnianie składników aktywnych z materiału bez konieczności mieszania ich w trakcie trwania sesji. Szklany ustnik równomiernie oddaje ciepło do otoczenia, czego efektem są opary o optymalnej temperaturze. W modelu Flowermate Slick zastosowano opcję powiadomień wibracyjnych o gotowości do użycia.

Wydajny vaporizer Flowermate Aura

Waporyzator Flowermate Aura to nieduży, lekki i wydajny model, idealny do stosowania poza domem. Charakterystyczny kształt urządzenia przypomina długopis lub pióro, dzięki czemu sprzęt jest bardzo dyskretny. Nowoczesny vaporizer wyposażono w czytelny wyświetlacz LED prezentujący m.in. bieżący stan naładowania baterii i aktualną temperaturę. Wbudowany akumulator pozwala na 70 minut nieprzerwanej pracy. Sprzęt można ładować za pomocą portu microUSB.

Model nadaje się do waporyzowania ziół, olejków i innych substancji płynnych. Flowermate Aura składa się z ceramicznej komory dającej wyjątkowo czyste doznania smakowe, a także specjalnych kapsułek na susz oraz koncentraty. Innowacyjna komora została połączona z całkowicie izolowaną ścieżką powietrza, co gwarantuje świetny smak i przyjemny zapach pary. W zestawie z urządzeniem znajdują się również metalowe sitka, ubijak oraz praktyczny wycior do czyszczenia komory.

Nowoczesny vaporizer Flowermate V5.0s PRO

Vaporizer Flowermate V5.0s PRO to najwyższej klasy sprzęt dla osób poszukujących wydajnych, dyskretnych waporyzatorów przenośnych. Urządzenie wyróżnia się bardzo krótkim czasem nagrzewania (zaledwie 30 sekund), długą żywotnością baterii (nawet do 3 godzin) oraz kompaktowymi wymiarami. Wersja podstawowa przypomina wielkością i kształtem telefon komórkowy. Idealnie leży w dłoni, jak również świetnie mieści się do torebki, plecaka lub kieszeni. Ponadto dostępny jest też vaporizer Flowermate V5.0s PRO mini, czyli model cechujący się jeszcze mniejszym rozmiarem.

Sprzęt pozwala na całkowitą kontrolę temperatury ogrzewanego materiału. Waporyzatory Flowermate z serii PRO są bardzo łatwe, a przy tym wygodne w użyciu. Czytelny wyświetlacz OLED stale prezentuje bieżący poziom baterii oraz temperatury. Urządzenia są wszechstronne, umożliwiają bowiem waporyzację olejków, wosków i ziół. Posiadają w pełni izolowane ścieżki powietrza wpływające na doskonałą czystość oraz smak i zapach oparów.