Wyświetlanie jednego wyniku

Hydrology 9 waporyzator z filtracją wodną

1099,00  brutto
Nowoczesny Bongo-Vaporizer filtrujący parę. Dostarcza doskonałe walory smakowe i nie drażni gardła. Wytrzymałe i innowacyjne urządzenie o nietuzinkowym wyglądzie. Wysoce wydajny!

Nowoczesne waporyzatory Cloudious9

Przenośne waporyzatory Cloudious9. Niezwykle wydajna waporyzacja na najwyższym poziomie. Producent popularnego vaporizera Hydrology9. Sprzęt do inhalacji konopnej tej marki to urządzenia wysokiej klasy. Odznaczają się solidnym wykonaniem i przemyślaną konstrukcją. Innowacyjny producent sprzętu do waporyzacji medycznej marihuany, suszu CBD oraz koncentratów konopi, jak zawsze staje na wysokości zadania i oferuje bezpieczne i wydajne wapki. Wysoki poziom uwalniania kannabinoidów i świetny smak waporyzowanych oparów są typowe dla vaporizerów Cloudious9.

Polecane przez załogę sklepu Cloudious9

Jeżeli poszukujesz nowoczesnego inhalatora, warto zatrzymać się w tej kategorii i poświęcić uwagę tej marce. Urządzenia tego producenta słyną z innowacyjnych rozwiązań i niezawodności. Pozwalają inhalować konopne chmury bez narażania zdrowia oraz oferują oszczędne wykorzystanie suszu roślinnego. Zapewniają autentyczne wrażenia smakowe i produkują spore obłoki pary. Jeżeli pragniesz wejść w posiadanie nietuzinkowego urządzenia, które wyróżnia na tle pozostałych, popularnych vaporizerów przenośnych, warto zainteresować się rekomendowanym przez nasz sklep Cloudious9.