Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

SMONO 3 waporyzator do suszu i koncentratów

339,00  brutto
ZALETY SMONO 3 VAPORIZER:
 • Wydajna waporyzacja konopi
 • Widoczne opary
 • Swobodne zaciąganie pary
 • Oddaje naturalny aromat suszu
 • Kieszonkowy rozmiar

SMONO 4 PRO waporyzator do suszu

359,00  brutto
 • intensywny smak pary
 • regulacja gęstości vaporu
 • prosta obsługa
 • niezawodny sprzęt
 • solidna konstrukcja
 • szybkie nagrzewanie

SMONO 5 waporyzator

699,00  brutto
 • Obfita produkcja pary
 • Czysty, jakościowy vapor
 • Wysoka wydajność
 • Prosta obsługa
 • Autentyczny smak
 • Szybkie nagrzewanie

Oryginalne waporyzatory Smono

Szukasz waporyzatora, który zapewni Ci ponadprzeciętny poziom relaksu podczas wapowania, a jednocześnie pozwoli na łatwe oraz przyjemne korzystanie ze sprzętu zaraz po jego wyjęciu z pudełka? Jeśli tak, polecamy oryginalne waporyzatory Smono 3, Smono 4 oraz Smono 5 – urządzenia niemieckiej marki, tworzącej wysokiej jakości akcesoria i sprzęt do wapowania. Zadbaliśmy o to, aby każde urządzenie firmy Smono znajdujące się w asortymencie naszego sklepu internetowego, spełniło oczekiwania zarówno początkujących użytkowników, jak i wprawionych miłośników wapowania.

Sprzedawane u nas kieszonkowe waporyzatory Smono to starannie wykonane urządzenia, zaprojektowane w taki sposób, aby ich obsługa była prosta i szybka w każdych warunkach. Pozwala to na ich swobodne użytkowanie również osobom niemającym wystarczającego doświadczenia w użytkowaniu tego typu sprzętu. Ponadto modele Smono Vaporizers oparte zostały na nowoczesnej generacji, dzięki czemu zyskały wielu zwolenników. Potwierdzeniem tego są opinie, wszystkich tych, którzy zaufali niezawodnej marce, która jest synonimem ponadprzeciętnej precyzji wykonania, przy jednoczesnej gwarancji najwyższego poziomu smaku inhalowanych substancji.

Intuicyjny wyświetlacz znajdujący się w modelach Smono zapewnia sprawne oraz bezproblemowe uruchomienie urządzenia bez uciążliwego wczytywania się w instrukcję obsługi. Tym, co wyróżnia dostępne w naszej ofercie towary to proporcjonalny stosunek jakości do ceny. Potwierdzeniem tego są liczne opinie zadowolonych klientów, którzy zwracają szczególną uwagę na najwyższy poziom relaksu oraz oryginalnego smaku uzyskanego podczas wapowania.

Nowoczesne waporyzatory Smono

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych metod produkcji vaporyzerów można cieszyć się nie tylko doskonałym smakiem podczas wapowania, lecz również ich designerskim wyglądem pozwalającym poczuć się wyjątkowo jego posiadaczom. Ten efektownie prezentujący się gadżet niewielkich rozmiarów można zabrać w dowolne miejsce i cieszyć się przyjemnością wapowania w każdych warunkach.

Poręczny kształt ułatwia użytkowanie w rozmaitych okolicznościach, na imprezie, na biwaku, podczas podróży oraz w czasie towarzyskich spotkań ze znajomymi. Konstrukcja każdego z dostępnych u nas modeli zapewnia bezpieczeństwo użytkowania oraz niski poziom awaryjności. Vaporizer Smono to synonim luksusu, na jaki może pozwolić sobie coraz więcej osób, ponieważ jego ceny są niskie w porównaniu do innych tego typu urządzeń przenośnych służących do wapowania. Dodatkowym atutem jest fakt, że urządzenia Smono Vaporizers są zasilane za pomocą ładowarki na kablu USB, którą można zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

Co można waporyzować za pomocą Smono Vaporizers?

Dostępne w ofercie naszego sklepu urządzenia pozwalają na waporyzację suszu pochodzenia roślinnego w postaci mieszanek ziół, kwiatostanów i liści oraz różnego typu liquidów, wosku, olejów CBD, koncentratów oraz innych produktów o wysokim stężeniu kanobinoidów. Natomiast przy wykorzystaniu specjalnej wkładki możesz również użyć do wapowania izolatów, czyli aromatycznych kryształków. Masz wątpliwości, czy vaporizer Smono to dobry wybór, a jego ceny są adekwatne do Twoich oczekiwań? Sprawdź opinie innych użytkowników lub skontaktuj się ze sprzedawcą z naszego sklepu.

Smono 3 waporyzatory konwekcyjne

Jeżeli szukasz urządzenia gwarantującego smaczną i aromatyczną parę, którą uzyskasz zaraz po uruchomieniu urządzenia, wybierz vaporizer Smono 3 – modele o niezwykle wysokim stopniu wydajności. Znajdująca się wewnątrz sprzętu zawartość, zostaje rozgrzana za pomocą zamkniętego systemu ogrzewania konwekcyjnego. Ciepłe powietrze przechodzi przez mieszankę ziół lub koncentrat i rozgrzewa je, następnie rozpoczyna proces waporyzacji. Czas rozgrzania zawartości jest niezwykle krótki – około 35 sekund, co ułatwia znacznie obsługę urządzenia, gdy znajdziesz się w podróży.

Szklany ustnik znajdujący się w waporyzatorach Smono 3 pozwoli na wapowanie olejków, koncentratów, a także suszu w dowolnej temperaturze między 170 a 210°C. Z kolei komora została wykonana z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Gwarantuje ona uzyskanie najwyższej jakości doznań smakowych zarówno suszu, jak i wosku oraz olejków. Ponadto tego typu komory bardzo łatwo się oczyszcza, ponieważ umieszczane w nich substancje, w szczególności płynne nie przyklejają się do ścianek. Zapobiega to przedwczesnemu zużyciu się sprzętu oraz powstaniu uszkodzeń. Dzięki temu nasz gwarancję uzyskania czystej i higienicznej inhalacji.

Smono 4 waporyzatory kondukcyjne

Tym, co szczególnie charakteryzuje dostępne w naszym sklepie internetowym modele Smono 4, to ogrzewanie kondukcyjne. Polega ono na przekazywaniu ciepła bezpośrednio przez komorę grzewczą, w której znajduje się substancja do wapowania. Przenośny vaporizer Smono 4 to doskonałe rozwiązanie, zarówno do suszu, jak i koncentratu, ponieważ umieszczona wewnątrz komory zawartość, jest ogrzana bezpośrednio przez ścianki.  Zostały one wykonane z ultra wysokiej jakości ceramiki zapewniającej ponadprzeciętną czystość. Ponadto szklany ustnik znajdujący się w modelach Smono 4  gwarantuje wyjątkowy smak podczas wapowania, bez zmiany jego oryginalnych właściwości.

Najnowszy model smono 5

Jeżeli szukasz najlepszego urządzenia w ofercie, vaporizer Smono 5 jest opcją dla Ciebie. Jest superwydajnym vapkiem działającym na zasadzie konwekcji. Produkuje doskonałe i duże chmury konopnej pary. Jest nieskomplikowany, dlatego pozwoli Ci cieszyć się ulubionym ziołem bez zawracania głowy innymi rzeczami. Intuicyjna obsługa jest charakterystyczna dla tej marki i umożliwia skupienie się na tym, co najważniejsze – wdychaniem pary o doskonałych walorach.