Wyświetlanie jednego wyniku

GHOST MV1 waporyzator do suszu i koncentratów

899,00  brutto
Najbardziej udany debiut w historii waporyzacji. Doskonała jakość pary i innowacyjne rozwiązania wraz z zaawansowanym systemem podgrzewania konopi kategoryzują ten vaporizer w klasie PREMIUM. Waporyzator  firmy GHOST VAPES powstało we współpracy z najbardziej wpływowym recenzentem waporyzacji w USA. Zaowocowało to spektakularną jakością oparów i idealnie schłodzonej temperaturze na wyjściu z ustnika.

Dlaczego nigdzie nie można już kupić Ghost vaporizer?

Z przykrością informujemy, że firma Ghost Vapes przestała istnieć. Pomimo wielu zalet flagowego waporyzatora tej marki i początkowego sukcesu, przedsięwzięcie założycieli nie powiodło się. Krąży wiele plotek na temat przyczyn upadku przedsiębiorstwa, o których można przeczytać w internecie. Ponieważ nie ma już możliwości serwisowania sprzętu i składania reklamacji u producenta, podjęliśmy decyzję o wycofaniu popularnego vaporizera Ghost MV1 z oferty sklepu. Za niedogodność przepraszamy i zachęcamy do zapoznania się z waporyzatorami innych marek, które produkują równie doskonałe urządzenia.

Udany początek producenta waporyzatorów Ghost Vapes

Ghost Vapes zadebiutował kilka lat temu jako producent waporyzatorów, a w krótkim czasie mógł poszczycić się wielkim sukcesem. Vaporizer przenośny Ghost MV1 należał swojego czasu do grupy najchętniej wybieranych urządzeń tego typu. Potężny system grzejący susz konwekcyjnie oferował intensywną produkcję pary. Wydajny nie tylko w kwestii wytwarzania gęstych chmur, ale takz1e pod względem dostarczania aktywnych składników.

Ghost MV 1 – rewelacyjny debiut

Pierwszy waporyzator Ghost Vapes okazał się strzałem w dziesiątkę - opinie użytkowników waporyzatorów są w tym temacie jednoznaczne. Nie może uciec uwadze fakt, że w procesie jego projektowania brał udział nie nikt inny, jak sam Vape Critic, czyli najbardziej wpływowy recenzent urządzeń do waporyzacji w Stanach Zjednoczonych. Efekt tej współpracy zaowocował wprowadzeniem na rynek produktu klasy premium, którego cena wydaje się też przystępna.

Idealna para z waporyzatora GHOST MV1

W Ghost MV 1 zastosowano specjalną technologię, dzięki której w zaledwie kilka sekund możliwe jest otrzymanie chłodnej i czystej pary. Konwekcyjny system grzewczy zapewnia wręcz oszałamiającą jakość pary. Nie tylko wyróżnia się ona mocnym oraz wyrazistym smakiem, lecz także ma idealną gęstość i temperaturę, przez co nie drażni dróg oddechowych. Jeśli chodzi o moc oraz smak podawanego wyciągu, vaporizer przenośny Ghost Vapes zdecydowanie wyróżnia się na tle innych urządzeń tego typu, osiągając poziom stacjonarnych waporyzatorów. Inhalacje można w każdym momencie przerwać, nie tracąc przy tym ani odrobiny pary.

Vaporizer do koncentratów i suszu

Waporyzator Ghost Vapes zapewnia szybką i bezproblemową wymianę magazynków na susz. Wyposażone ono zostało w ceramiczne, wyjmowane kapsułki do nabijania, które są bardzo wygodne w użyciu. Ich niewątpliwą zaletę stanowi łatwość czyszczenia, a także opcja dokupienia dodatkowych kapsułek, dzięki czemu wymianę można jeszcze bardziej przyspieszyć. Jedna kapsułka ma pojemność 0,1-0,15 g, co w połączniu z prawie natychmiastową ekstrakcją sprawia, że opinie o dużej oszczędności tego waporyzatora są jak najbardziej zasadne. Ghost MV 1 doskonale nadaje się także do waporyzacji koncentratów. Do tego celu służy dołączona do zestawu specjalna wkładka, którą umieszcza się w komorze, po czym napełnia koncentratem.

Zaawansowana technologia

Vaporizer przenośny Ghost Vapes dopracowany jest w każdym szczególe, zgodnie ze standardami, jakie stawia się urządzeniom medycznym. W waporyzatorze Ghost MV 1 zastosowano szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych, czyniących z tego urządzenia wyjątkowy produkt na rynku. Kluczową rolę odgrywa tutaj wspomniany już system chłodzenia pary, zapewniający najwyższy standard waporyzacji.

Waporyzator Ghost Vapes wyposażony jest w Bluetooth, dzięki czemu można zsynchronizować go z aplikacją, dającą wiele nowych opcji. Jeśli pojawiają się powiadomienia, zapala się dioda, a urządzenie zaczyna wibrować. Do produkcji Ghost MV 1 wykorzystywane są wysokiej klasy materiały, m.in. szkoło borokrzemowe, z którego wykonano ustnik. Cena waporyzatora biorąc pod uwagę fakt, że urządzenie działa bez zarzutu przez wiele lat dobrze współgra z jakością.

Niezawodna bateria

Doskonałe opinie o baterii, w którą został wyposażony waporyzator Ghost Vapes, nie są przesadzone. Urządzenie posiada specjalnie zaprojektowany, wymienny i niesamowicie wydajny akumulator, który pozwala cieszyć się aż ok. 75 zaciągnięciami na jednym ładowaniu. Biorąc pod uwagę, że waporyzator działa bardzo szybko, w praktyce przekłada się to na waporyzację 10 napełnień kapsułek suszem. Bateria jest wymienna, więc dobrym rozwiązaniem będzie zakup drugiej, dzięki czemu, gdy rozładuje się jeden akumulator, do urządzenia można włożyć kolejny, już naładowany. Akumulator potrzebuje ok. 8 godzin do pełnego naładowania przez kabel USB, ale można dokupić dedykowaną ładowarkę (Ghost MV 1 Fast Charger), która skraca ten czas do 2 godzin.

Efektowny design GHOST MV1

Vaporizer przenośny Ghost Vapes spełnia nie tylko najwyższe standardy, jeśli chodzi o jakość pary i niezawodność, lecz także, gdy bierzemy pod uwagę atrakcyjność wizualną urządzenia. Choć jest ono dość masywne i niemałe, bardzo dobrze leży w dłoni, dzięki czemu zapewnia dużą wygodę użytkowania. Już na pierwszy rzut oka widać, że projektanci dołożyli wszelkich starań, by Ghost MV 1 wyróżniał się designem. Obudowę wykonano z lśniącego metalu, który nie tylko wyjątkowo się prezentuje, lecz także jest przyjemny w dotyku. Waporyzator ma jeden przycisk oraz diodę, które zapewniają sprawną obsługę produktu. Kapsułka na susz znajduje się pod wieczkiem, a z tyłu urządzenia zamontowano akumulator. Szklany ustnik umieszczono na samej górze waporyzatora.

Dla kogo jest dobry Ghost MV1 vaporizer?

Waporyzator Ghost Vapes to dobre urządzenie dla wszystkich, którzy cenią sobie ponadprzeciętny smak i jakość pary, a ponadto zależy im na produkcie efektownie się prezentującym. Kupując vaporizer przenośny Ghost Vapes można mieć pewność, że będzie działał niezawodnie, dostarczając codzienną satysfakcję ze swego użytkowania.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie! Cena waporyzatorów, jaką proponujemy, z pewnością mile Cię zaskoczy. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się – z chęcią na wszystkie odpowiemy i pomożemy Ci w wyborze odpowiednich produktów.

Konkurencyjne waporyzatory Boundless

Ponieważ Ghost MV1 jest coraz trudniej dostępny, miłośnikom waporyzacji polecane są równie wydajne waporyzatory Boundless. Są równie wydajnymi inhalatorami CBD, gwarantującymi niepowtarzalne doznania podczas wdychania oparów konopi. Szczerze polecane przez nasz sklep vaporizery Boundless cieszą się doskonałą opinią zwolenników cannabis. Na szczególną uwagę zasługuje wszechstronny waporyzator Boundless Tera.

Tańsze vaporizery o dobrych parametrach 

Amatorom konopi, którzy dopiero wkraczają w świat waporyzacji THC i CBD, często poleca się przenośne waporyzatory Fenix. Są to konwekcyjne vaporizery w rozsądnych cenach. Dedykowane konsumentom cannabis, którzy jeszcze nie zdecydowali, czy waporyzowanie CBD to ich ulubiony sposób przyjmowania kannabinoidów. Vaporyzery Fenix są małymi i wydajnymi urządzeniami do inhalacji kannabinoidów. Linię waporyzatorów Fenix znajdziesz na stronach naszego wapo-sklepu.