Wyświetlanie jednego wyniku

Firefly 2+ waporyzator konwekcyjny

1249,00  brutto
  • Najlepszy smak pary
  • Ogromna wydajność
  • Natychmiastowa produkcja vaporu
  • Innowacyjne rozwiązania
  • Doskonała jakość
 

Waporyzatory przenośne Firefly

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór przenośnych waporyzatorów. Wśród nich są obecne produkty renomowanej amerykańskiej marki Firefly Vapor. Firma zyskała popularność już w 2013 roku, kiedy wypuściła swój pierwszy model, będący wówczas jedynym na rynku waporyzatorem ogrzewającym zioła całkowicie konwekcyjnie. Pomimo pewnych wad, do których zaliczała się wysoka cena, urządzenie zyskiwało na ogół bardzo pozytywne opinie. W 2019 roku w sprzedaży pojawił się vaporizer przenośny Firefly 2, będący długo oczekiwanym następcą pierwszego modelu. Nie tylko odświeżono wygląd, ale też poprawiono wiele parametrów, dzięki czemu wapowanie stało się jeszcze wygodniejsze i bardziej efektywne. Co więcej, kilka miesięcy później ukazała się udoskonalona wersja oznaczona symbolem 2+, która spotkała się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem użytkowników oraz recenzentów.

Waporyzator Firefly – opinie i zalety

Najnowszy vaporizer Firefly należy do najdroższych urządzeń tego typu, jakie są aktualnie dostępne w sprzedaży. Jednak osoby, które miały już nim do czynienia, są zgodne, że cena w tym przypadku jest adekwatna do jakości. Pod wieloma względami to niedościgniony waporyzator, choć zdarzają się też nieco bardziej krytyczne opinie, wskazujące na pewne problemy z użytkowaniem. Waporyzator Firefly jest bowiem przeznaczony przede wszystkim dla zaawansowanych użytkowników, którzy potrafią opanować dość skomplikowaną technikę wdechów, polegająca na robieniu ich jak najwolniej. Odrobina praktyki pozwoli jednak na pełne wykorzystanie możliwości tego modelu.

Vaporizer Firefly – nowoczesna technologia

Przechodząc do zalet, warto zacząć od wyglądu. Pod tym względem Firefly 2 prezentuje się naprawdę elegancko. Na pierwszy rzut oka staje się oczywiste, że to urządzenie z najwyższej półki, wykonane ze starannie dobranych materiałów. W porównaniu ze swoim poprzednikiem pierwszej generacji jest wyraźnie lżejszy, a także mniejszy. To jeden z efektów zastosowania najnowocześniejszej technologii. Miniaturyzacja różnych układów pozwoliła na wyposażenie sprzętu w dodatkową baterię. To zdecydowanie jedna z największych zalet Firefly 2. Wydłużona żywotność pozwala na co najmniej pięć sesji, co w przypadku waporyzatora jednoosobowego przeznaczenia stanowi całkiem dobry wynik. Jeśli odpowiednio się przygotujesz, dostajesz gwarancję, że urządzenie będzie gotowe do użytku przez cały dzień. Obudowa vaporizera Firefly 2+ nie zawiera żadnych przycisków, a jedynie dwa sensory ruchu umieszczone po bokach. Jednoczesne dotknięcie obu powoduje rozgrzewanie urządzenia, które w ciągu 3 do 5 sekund jest gotowe do wapowania. Przypadkowe muśnięcie jednego sensora nie spowoduje żadnej reakcji. Jeśli chodzi o kwestie techniczne, to należałoby też wspomnieć o bogatym zestawie akcesoriów, w tym komplecie do czyszczenia. Z jego pomocą czynność ta będzie bardzo prosta i przebiegnie błyskawicznie.

Jakie osiągi ma waporyzator Firefly?

Dla użytkowników ważniejsze od samej technologii jest oczywiście to, co dzięki niej otrzymają. Vaporizer przenośny Firefly 2 i pod tym względem wydaje się nie mieć konkurencji. Koneserzy podkreślają niesamowite walory waporu produkowanego przez to urządzenie. Prawidłowe użytkowanie pozwala osiągnąć gęstą, mocną, a także wyjątkowo aromatyczną oraz smaczną parę. Sam zapach nie utrzymuje się w powietrzu przez dłuższy czas, co ułatwia dyskrecję. Co więcej, nawet przy wysokich ustawieniach temperatury, uzyskana para zawsze będzie przyjemnie chłodna. Na podkreślenie zasługuje też wyjątkowa wydajność. Choć w komorze Firefly 2 mieści się zaledwie 0,15 g ziół, jest to wystarczająca ilość na co najmniej pięć głębokich wdechów. Mało który waporyzator pozwala na uzyskanie aż takiej ilości pary w przeliczeniu na wielkość wkładu. Oznacza to spore oszczędności na substancjach do wdychania. To właśnie jakość pary oraz wydajność najbardziej wyróżniają vaporizer przenośny Firefly 2 spośród podobnych urządzeń, czyniąc go jednym z najlepszych produktów na rynku. Jeśli wysokie osiągi są dla Ciebie ważniejsze niż cena, warto rozważyć zakup właśnie tego urządzenia.

Dla kogo przeznaczone są przenośne waporyzatory Firefly?

To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby oddawać się odprężeniu nie tylko w domu, ale również w innych miejscach. Waporyzatory Firefly umożliwiają delektowanie się naturalnym, intensywnym zapachem ulubionych mieszanek suszu. Urządzenie jedynie je podgrzewa, co jest znacznie zdrowsze od spalania, w wyniku którego do dymu dostają się szkodliwe substancje. Niewielkie rozmiary, jakimi charakteryzuje się vaporizer Firefly, ułatwiają dyskrecję, a także zwiększają komfort oraz swobodę użytkowania w przestrzeniach publicznych. Uważać trzeba jedynie, aby nie łamać obowiązujących w danym miejscu zasad. Posiadanie CBD o niskiej zawartości THC jest w Polsce legalne, jednak nie wszędzie dobrze widziane będzie korzystanie z takich urządzeń. Rozważne stosowanie pozwoli cieszyć się zachwycającymi efektami w wielu sytuacjach.