Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

HydraVong manualny vaporizer nieelektryczny VapCap

419,00 779,00  brutto
Kontynuacja kultowego już modelu DynaVap NanoVong. Niesamowicie wydajny waporyzator ogrzewany płomieniem lub indukcyjnie. Poprawiono przepływ powietrza dla większej swobody zaciągania. Unowocześniona obudowa ze szlachetnego drewna skrywa tytanową komorę o skróconym czasie nagrzewania. Możliwość bezpośredniego podpięcia pod filtrację wodną. Wyjątkowy sprzęt dla konesera.

NonaVong waporyzator butanowy

399,00 499,00  brutto
Oszałamiająco wydajny vaporizer o tytanowej konstrukcji stylowo zamkniętej w gatunkowym drewnie. Prosty w obsłudze i niezawodny. Uwalnia opary o wspaniałym smaku i prawidłowej gęstości. Możliwość podłączenia do fajki wodnej.

OmniVap Titanium przenośny waporyzator butanowy

729,00 889,00  brutto
Super-wydajny waporyzator bezelektryczny. Doskonałe rezultaty nawet przy minimalnych porcjach suszu. Generuje mocno nasycone, gładkie opary o niesamowitym aromacie. Błyskawiczne nagrzewanie dzięki zastosowaniu tytanu jako głównego budulca. Vaporizer dla wymagających amatorów medycznej marihuany i koncentratów konopi.

VapCap M 2019 analogowy vaporizer bezelektryczny

249,00 379,00  brutto
Ekstremalnie wydajny vaporizer, który gwarantuje upragnione efekty nawet z najmniejszych porcji suszu. Wytwarza gęste kłęby pary o świetnym smaku. Flagowy produkt kalifornijskiej firmy Dynavap

VapCap M 2020 waporyzator DynaVap

299,00  brutto
Niezniszczalny waporyzator o ogromnej wydajności. Pozwala osiągać efekty z minimalnych porcji suszu. Wytwarza opary o doskonałym smaku. Czwarta, najbardziej zaawansowana generacja vaporizera VapCap M marki DynaVap

VapCap M 2021

299,00  brutto
  • Oszczędna waporyzacja
  • Dokładne zużycie konopi
  • Autentyczny smak
  • Dobra produkcja pary
  • Dyskrecja
  • Wytrzymałość

WISPR 2 waporyzator manualny

499,00  brutto
Prosty w obsłudze waporyzator butanowy z wbudowanym palnikiem i zbiornikiem na gaz. Wygodny waporyzator manualny. Wytwarza gęste, smaczne chmury.

Vaporizery Dynavap w ofercie sklepu

Szukasz waporyzatorów, które wyróżnia się dużą ilością gęstej, aromatycznej pary i są przy tym niezwykle oszczędne? W ofercie znajdziesz odpowiednie urządzenia. Dostępne w sklepie DynaVap to vaporizery manualne opalane gazem lub podgrzewaczem indukcyjnym. To analogowe wapki butanowe, które nie posiadają żadnych elektronicznych podzespołów.

Planujesz kupić DynaVap vaporizer? Warto poznać kilka interesujących faktów dotyczących tych urządzeń. To wysokiej jakości produkty, idealnie nadające się do wapowania zarówno suchych ziół, jak i koncentratów. Są starannie wykonane z wysokogatunkowych materiałów oraz stanowią rozwiązanie niezwykle poręczne i trwałe. Ponieważ nie posiadają żadnej diody ani wyświetlacza, o odpowiednim poziomie nagrzania informują dźwiękiem charakterystycznego podwójnego kliknięcia. Wytwarzają doskonałe opary o wysoce intensywnym smaku oraz optymalnej gęstości. Są ultrawydajne i gwarantują oczekiwane efekty nawet przy użyciu porcji suszu poniżej 0,1g. Kupując Dynavap zapewniasz sobie efektywną waporyzację na wysokim poziomie.

Waporyzatory DynaVap cena najlepszych efektów

Jedną z najważniejszych zalet prezentowanych produktów jest przede wszystkim ekonomiczność. Jeśli postawisz na waporyzatory DynaVap cena na pewno miło Cię zaskoczy. Już za niewielkie kwoty możesz cieszyć się efektami, które do tej pory osiągało się jedynie przy wykorzystaniu bardzo drogich i zaawansowanych modeli.

Jedno nabicie urządzenia materiałem umożliwia przeprowadzenie kilku cykli grzewczych. Podczas każdego z nich możesz nabrać od jednego do trzech zaciągnięć gęstej pary. Prezentowane urządzenia sprawiają, że substancje aktywne zawarte w suszu zostają w pełni wykorzystane. Wysoka wydajność prowadzi do oszczędności – nie musisz zużywać dużych ilości suszu. Do wypełnienia całej komory wystarczy zazwyczaj 0,1 grama produktu. To sprawia, że ceny DynaVap są bardzo atrakcyjne w zestawieniu z jakością wykonania i oszczędnościami konopi, które osiągamy stosując te vapki.

Waporyzatory DynaVap opinie tysięcy zadowolonych klientów

Niskie koszty zakupu DynaVap oraz ekonomiczne wykorzystywanie suszu to nie wszystko. Z modeli tej marki korzystają doświadczeni miłośnicy waporyzacji, którzy o tego typu produktach wiedzą wszystko. Dostrzegają i podkreślają istotne zalety, a także ewentualne niedoskonałości. Wśród najważniejszych cech waporyzatorów DynaVap wymieniają m.in. bardzo wytrzymałe konstrukcje. Niektóre modele wykonano z tytanu, inne ze stali nierdzewnej. Tutaj mogą pojawić się pierwsze dylematy przy wyborze konkretnego modelu – choć tytan jest lżejszy, trwalszy i lepiej rozprowadza ciepło, ale stal cechuje się większą odpornością na zarysowania oraz niższą ceną.

Waporyzatory DynaVap opinie mają świetne, a zawdzięczają je także swojej niezawodności dzięki uniezależnieniu od energii elektrycznej. Korzystając z nich, nie musisz zwracać uwagi na poziom naładowania baterii. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą zapalniczkę żarową lub klasyczną, ale w ostateczności sprawdzi się także płomień świecy. Podgrzewanie suszu stanowi więc proces bardzo prosty, który może stać się przyjemnym rytuałem. Płomień kieruje się na wieczko zwane CAP'em. Ta powinna być nagrzewana do momentu, w którym usłyszysz charakterystyczne podwójne kliknięcie. Oznacza ono, że susz osiągnął odpowiednią temperaturę. Cały proces trwa zwykle nie dłużej niż 15 sekund i nie zwraca zbędnej uwagi otoczenia. Ponowne kliknięcie oznacza schłodzenie komory oraz gotowość do kolejnego ogrzewania. Dzięki temu nie istnieje ryzyko przegrzania wkładu.

Zamawiając DynaVap kupujesz jakość w świetnym stylu

Niewielkie, wyjątkowo poręczne akcesorium marki DynaVap oferuje wszystko, co potrzebne najbardziej wymagającym miłośnikom wapo i jest przy tym bardzo atrakcyjne wizualnie. Charakterystyczna smukła forma waporyzatora cieszy oko i doskonale leży w dłoni. Akcesorium łatwo utrzymuje się w czystości. Za znakomitym designem vaporizerów przenośnych DynaVap kryje się także kilka bardzo praktycznych funkcji. Komorę tych modeli wyposażono w spiralne żłobienia, które zapewniają dopływ większej ilości tlenu, co wpływa na zdecydowanie lepszy aromat suszu.

Chętnie kupowane DynaVap umożliwiają łatwe regulowanie ograniczenia przepływu, co zapewnia pełną kontrolę stosunku pary do powietrza i powoduje jeszcze lepsze doznania. To produkty, które usatysfakcjonują nawet bardzo zaawansowanych użytkowników, a przy tym będą niezawodnie służyć przez długi czas. Sprawdź naszą ofertę i wybierz jednego spośród oferowanych vaporizerów.

VapCap M to model udoskonalany każdego roku, który cieszy się największym zainteresowaniem w naszym kraju. Dostępny w dobrej cenie VapCap M jest najbardziej popularnym vaporizerem gazowym nad Wisłą, dzięki któremu spora ilość wielbicieli cannabis przerzuciło się z palenia z lufki na wapor.

OmniVap Titanium jest tytanową wersją VapCapa dostępną w różnych rozmiarach. Wykorzystanie cennego materiału gwarantuje trwałość sprzętu i ekspresowe nagrzewanie CAPa.

HydraVong jest linią waporyzatorów Dynavap dostępnych w trzech rozmiarach. Charakterystyczna dla nich jest drewniana rękojeść. HydraVong dedykowane są vapowaniu połączonemu z filtracją wodną, a ustnik pasuje do większości dostępnych bongosów.

Oferta bogata jest w doskonałe i niezawodne urządzenia. Jeśli więc zdecydujesz się na zakup DynaVap cena, jakość, wydajność i styl tych akcesoriów na pewno utwierdzą Cię w przekonaniu, że dokonałeś słusznego wyboru.