Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Menu boczne
Zamknij

ARIA waporyzator Xvape

339,00 
Mały waporyzator do suszu i koncentratu. Dyskretne urządzenie o solidnej budowie. Wytwarza parę dobrej jakości.
Zamknij

Boundless CFC 2.0 kondukcyjny waporyzer kieszonkowy

349,00 
Kompaktowy vaporizer o zwiększonym przepływie powietrza produkuje parę o świetnym smaku i zaskakującej gęstości. Doskonały wybór dla amatorów konopi ceniących dyskrecję. Idealny kompan wszelkich podróży, przez swoje podobieństwo do e-papierosa nie przyciąga uwagi osób postronnych.
Promocja
Zamknij

DAVINCI IQ2 vaporizer do suszu i koncentratów

1250,00  1149,00 
Rewolucyjny waporyzator przenośny z najwyższej półki. Innowacyjne urządzenie amerykańskiego producenta o wyjątkowym designie i obudowie ze szczotkowanego aluminium. Pełna kontrola nad parametrami waporyzacji i wgląd w raporty inhalacji. Kondycyjny waporyzator on-demand.
Zamknij

DAVINCI MIQRO waporyzator on-demand do suszu

499,00 
DAVINCI MIQRO to niewielki, elegancki i wyrafinowany waporyzator typu on-demand klasy PREMIUM. Model MIQRO znany jest z produkcji jakościowej pary i precyzji w ogrzewaniu suszu. Idealny wybór dla amatorów konopi ceniących dyskrecję oraz naturalny smak medycznej marihuany i pozostałych produktów konopnych. Waporyzator kondukcyjny.
Promocja
Zamknij

Flowermate Slick vaporizer

350,00  299,00 
Kondukcyjny waporyzator z ceramiczną komorą na susz. Świetny smak oparów. Przeznaczony do wapowania ziół, suszu i koncentratów. Dyskretny i wydajny. Wymienna bateria o dużej pojemności.
Zamknij

Flowermate V5 NANO – waporyzator kondukcyjny

539,00 
Profesjonalny, kompaktowy, dyskretny vaporizer kondukcyjny. Ceramiczna komora na susz. Doskonały smak pary. Do waporyzacji suszu oraz koncentratów konopi. Wytrzymała bateria.
Zamknij

FURY 2 Waporyzator do suszu i haszu

519,00 
Dyskretny waporyzator konwekcyjny. Bardzo wydajny. Obfita produkcja pary.

LINX EDEN waporyzator do suszu i koncentratów konopnych

639,00  549,00 
Stylowy i trwały przenośny vaporizer konwekcyjny. Niesamowicie wydajne urządzenie zapewniające autentyczność aromatu inhalowanej substancji. Dyskretny sprzęt z możliwością łatwego podłączenia pod filtrację wodną.
Promocja
Zamknij

LINX Gaia przenośny vaporizer do suszu

750,00  599,00 
Wydajny waporyzator konwekcyjny do suszu knopnego. Starannie wykończone urządzenie o kwarcowej komorze dba o naturalność smaku pary. Gaia błyskawicznie się nagrzewa i pozwala na inhalację także podczas ładowania baterii.
Promocja
Zamknij

PAX 2 vaporizer sesyjny

799,00  639,00 
Kondukcyjny waporyzator kieszonkowy o stylowym wyglądzie. Pax 2 dostarcza jakościową parę o wysokiej gęstości i pierwszorzędnym smaku. Dyskretny inhalator o solidnej konstrukcji z szeregiem inteligentnych rozwiązań sprosta potrzebom wymagających użytkowników.
Zamknij

PAX 3 waporyzator przenośny

749,00 1089,00 
Wydajny vaporizer kondukcyjny. Gwarantuje niewalający smak i zaskakująca gęstość pary. Szereg zaawansowanych technologicznie dodatków sprawiają, że PAX 3 jest jednym z najchętniej kupowanych waporyzatorów klasy PREMIUM. Stylowy wygląd i solidne wykonanie.
Promocja
Zamknij

WISPR 2 waporyzator manualny

599,00  499,00 
Prosty w obsłudze waporyzator butanowy z wbudowanym palnikiem i zbiornikiem na gaz. Wygodny waporyzator manualny. Wytwarza gęste, smaczne chmury.

Dyskretne waporyzatory to urządzenia do waporyzacji, które nie przyciągają uwagi. Ich wygląd nie wywołuje skojarzeń z marihuaną. Dyskretny vaporizer powinien być niewielkich rozmiarów i mieścić się w dłoni lub najmniejszej kieszeni. Mały waporyzator CBD, wygodny w transportowaniu, z wystarczająco szczelnym wieczkiem, aby zapach marihuany medycznej nie wydostawał się na zewnątrz. Nieduży, dyskretny waporyzator to doskonały sposób na zachowanie anonimowości każdego amatora konopi.