Wyświetlanie 1–9 z 19 wyników

Menu boczne
Zamknij

AirVape Legacy waporyzator

899,00  brutto
Elegancki waporyzator konwekcyjny do suszu, koncentratów i olejków konopnych oraz aromaterapii ziołowej.
Zamknij

AirVape XS GO waporyzator

299,00  brutto
Dyskretny, mały waporyzator hybrydowy. Wydajny, przenośny vaporizer z ceramiczną komorą na susz.
Zamknij

ARIA waporyzator Xvape

339,00  brutto
Mały waporyzator do suszu i koncentratu. Dyskretne urządzenie o solidnej budowie. Wytwarza parę dobrej jakości.
Zamknij

Boundless CFC 2.0 kondukcyjny waporyzer kieszonkowy

349,00  brutto
Kompaktowy vaporizer o zwiększonym przepływie powietrza produkuje parę o świetnym smaku. Doskonały wybór dla amatorów konopi ceniących dyskrecję. Idealny kompan wszelkich podróży, przez swoje podobieństwo do e-papierosa nie przyciąga uwagi osób postronnych.
Boundless CFC Lite
Zamknij

Boundless CFC Lite

299,00  brutto
 • Dyskretny
 • Uwalnia autentyczny aromat suszu
 • Intensywny smak pary
 • Prosta obsługa
 • Wykonany z bezpiecznych materiałów
 • Przystępna cena
Promocja
Zamknij

DAVINCI IQ2 vaporizer

1250,00  1149,00  brutto
Rewolucyjny waporyzator przenośny z najwyższej półki. Innowacyjne urządzenie amerykańskiego producenta o wyjątkowym designie i obudowie ze szczotkowanego aluminium. Pełna kontrola nad parametrami waporyzacji i wgląd w raporty inhalacji. Kondycyjny waporyzator on-demand.
Zamknij

DAVINCI MIQRO waporyzator on-demand do suszu

499,00  brutto
DAVINCI MIQRO to mały, elegancki waporyzator typu on-demand klasy PREMIUM. Model MIQRO znany jest z produkcji jakościowej pary i precyzji w ogrzewaniu suszu. Idealny wybór dla amatorów konopi ceniących dyskrecję oraz naturalny smak medycznej marihuany i pozostałych produktów konopnych.
Promocja
Zamknij

Fenix MINI Waporyzator do suszu konopnego (kolory)

399,00  319,00  brutto
Fenix Mini to niewielkich rozmiarów waporyzator konwekcyjny. Wydajne urządzenie do inhalowania kannabinoidów. Swobodny przepływ powietrza sprawia, że waporyzacja jest przyjemna.
Flowermate CAP PRO
Zamknij

Flowermate CAP PRO

329,00  brutto
Główne zalety:
 • Dyskrecja
 • Łatwa obsługa
 • Odporny na uszkodzenia
 • Wytrzymała bateria
 • Intensywny smak vaporu
 • Niska cena

Jaki powinien być dyskretny waporyzator do suszu konopnego?

Dyskretne waporyzatory to urządzenia do waporyzacji, które nie przyciągają uwagi. Ich wygląd nie wywołuje skojarzeń z marihuaną. Dyskretny vaporizer powinien być niewielkich rozmiarów i mieścić się w dłoni lub najmniejszej kieszeni. Mały waporyzator CBD, wygodny w transportowaniu, z wystarczająco szczelnym wieczkiem, aby zapach marihuany medycznej nie wydostawał się na zewnątrz. Nieduży, dyskretny wapek to doskonały sposób na zachowanie anonimowości każdego amatora konopi.

Czy mały vaporizer zawsze jest dyskretny?

Najmniejsze waporyzatory do suszu niekoniecznie pozwolą Ci zachować najwyższą dyskrecję. Przykładem są malutkie waporyzatory opalane płomieniem. Pomimo kieszonkowych wymiarów, waporyzacja przeprowadzona za ich pomocą może zwracać uwagę. Dlatego istotne jest, aby dyskretny waporyzator był nie tylko mały, ale i zasilany baterią. Korzystanie z małego vaporizera elektrycznego znacząco eliminuje ryzyko ściągnięcia spojrzenia osoby postronnej. Przenośny wapek elektryczny w kompaktowym rozmiarze to bilet do dyskretnego waporyzowania konopnego suszu.

Wybierz urządzenie, które zapewni Ci dyskretną waporyzację suszu

Nie wiesz, jaki waporyzator kupić, aby nie przyciągać uwagi podczas zaciągania się marihuaną medyczną? Znalazłeś się we właściwym miejscu. W tej kategorii konopnego sklepu z waporyzatorami online znajdziesz odpowiedni sprzęt. Oferujemy nieduże waporyzatory, które pozwolą Ci pozostać niezauważonym podczas delektowania się oparami konopi.