Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Menu boczne
Zamknij

Boundless CFC 2.0 kondukcyjny waporyzer kieszonkowy

349,00 
Kompaktowy vaporizer o zwiększonym przepływie powietrza produkuje parę o świetnym smaku i zaskakującej gęstości. Doskonały wybór dla amatorów konopi ceniących dyskrecję. Idealny kompan wszelkich podróży, przez swoje podobieństwo do e-papierosa nie przyciąga uwagi osób postronnych.
Promocja
Zamknij

Flowermate Slick vaporizer

350,00  299,00 
Kondukcyjny waporyzator z ceramiczną komorą na susz. Świetny smak oparów. Przeznaczony do wapowania ziół, suszu i koncentratów. Dyskretny i wydajny. Wymienna bateria o dużej pojemności.
Promocja
Zamknij

HydraVong manualny vaporizer nieelektryczny VapCap

399,00 479,00 
Kontynuacja kultowego już modelu DynaVap NanoVong. Niesamowicie wydajny waporyzator ogrzewany płomieniem lub indukcyjnie. Poprawiono przepływ powietrza dla większej swobody zaciągania. Unowocześniona obudowa ze szlachetnego drewna skrywa tytanową komorę o skróconym czasie nagrzewania. Możliwość bezpośredniego podpięcia pod filtrację wodną. Wyjątkowy sprzęt dla konesera.
Promocja
NonaVong DynaVap ciemne drewno
Zamknij

NonaVong waporyzator butanowy

399,00 489,00 
Oszałamiająco wydajny vaporizer o tytanowej konstrukcji stylowo zamkniętej w gatunkowym drewnie. Prosty w obsłudze i niezawodny. Uwalnia opary o wspaniałym smaku i prawidłowej gęstości. Możliwość podłączenia do fajki wodnej.
Promocja
Zamknij

OmniVap Titanium przenośny waporyzator butanowy

729,00 889,00 
Super-wydajny waporyzator bezelektryczny. Doskonałe rezultaty nawet przy minimalnych porcjach suszu. Generuje mocno nasycone, gładkie opary o niesamowitym aromacie. Błyskawiczne nagrzewanie dzięki zastosowaniu tytanu jako głównego budulca. Vaporizer dla wymagających amatorów medycznej marihuany i koncentratów konopi.
Promocja
Zamknij

SMONO 3 waporyzator do suszu i koncentratów

399,00  339,00 
Udoskonalona wersja FENiX mini niemieckiego producenta waporyzatorów SMONO. Wydajne, kompaktowe urządzenie o podwójnym ogrzewaniu komory - hybryda z przewagą konwekcji - zapewnia maksymalną wydajność przy rewelacyjnych walorach smakowych.
Zamknij

SMONO 4 PRO waporyzator do suszu i koncentratów

359,00 
Przenośny waporyzator niemieckiego producenta SMONO. Urządzenie wytwarza gęstą parę o autentycznym smaku. Wykonany z bezpiecznych materiałów, posiada czystą, izolowaną ścieżkę strumienia powietrza.
Promocja
Zamknij

VapCap M 2019 analogowy vaporizer bezelektryczny

249,00 379,00 
Ekstremalnie wydajny vaporizer, który gwarantuje upragnione efekty nawet z najmniejszych porcji suszu. Wytwarza gęste kłęby pary o świetnym smaku. Flagowy produkt kalifornijskiej firmy Dynavap

Tanie i sprawdzone waporyzatory

Wiele osób uważa, że za przeciętny waporyzator trzeba zapłacić przynajmniej 1000 zł. Oczywiście na rynku można zdobyć również modele znacznie przekraczające tą kwotę. Nie brakuje jednak także tańszych wersji. Jaki waporyzator do 500 zł wybrać, aby móc cieszyć się z zakupu? Najlepiej jeden z naszego sklepu.

Wyjątkowe vaporizery do 500 zł

W kategorii prezentujemy najlepsze urządzenia w rozsądnej cenie. Pochodzą od uznanych w branży producentów. Są oni specjalistami w swojej dziedzinie, dzięki czemu mogą zaproponować wysokiej jakości waporyzatory do 500 zł. W efekcie może na nie pozwolić sobie każdy zainteresowany inhalacjami.

Czy względnie niska cena powinna budzić podejrzenia? Zdecydowanie nie! To po prostu bardziej ograniczone pod względem mocy czy sposobów użytkowania urządzenia. Vaporizery do 500 zł to przede wszystkim niewielkie, przenośne sprzęty, które można bez problemu schować go do kieszeni i zabrać ze sobą gdziekolwiek. Ze względu swoje na kompaktowe wymiary kosztują znacznie mniej.

Waporyzatory do 500 zł potrafią wytworzyć niemal taką samą ilość dymu, jak droższe modele. Potrzebują przy tym zaledwie kilkunastu do kilkudziesięciu sekund do osiągnięcia wymaganej temperatury. Vaporizery do 500 zł stanowią więc idealny sposób na dyskretną inhalację w dowolnym momencie.

Wapowanie może też być tanie ze względu na niewielkie zużycie suszu. W przeciętnym waporyzatorze do 500 zł zmieści się maksymalnie 0,15-0,3 g. Na pierwszy rzut oka wydaje się to bardzo niewielka liczba. Efekty jednak zaskakują - nawet tak mała zawartość suszu potrafi wytworzyć satysfakcjonującą, gęstą chmurę. Brak konieczności dostarczania urządzeniu dużych ilości materiału przekłada się na wyraźną oszczędność. Za niewielkie pieniądze można cieszyć się wyjątkowym, prozdrowotnym działaniem.

Ze względu na możliwość przenoszenia urządzenia do 500 zł wymagają regularnego ładowania. Sprzęty mają niewielkie rozmiary, dlatego trzeba dbać o stałe utrzymywanie akumulatorów w pełni mocy. Urządzenie do 500 zł może pracować nieprzerwanie przez około 90 minut.

Dla kogo przeznaczony jest najlepszy tani waporyzator?

Naszą ofertę kierujemy do osób pełnoletnich, które chcą rozpocząć swoją przygodę z wapowaniem. To opłacalna inwestycja – zamiast wydawać czterocyfrową kwotę, możesz zaopatrzyć się w znacznie tańsze, ale równie dobre urządzenie. Poza tym najlepszy tani waporyzator będzie ci towarzyszyć latami. Cena w żadnym stopniu nie wpływa na jakość sprzętu. Niedrogie modele wykazują odporność na zniszczenia taką sama jak ich droższe odpowiedniki – wszystkie warianty powstawały przy użyciu wysokogatunkowych materiałów. Waporyzatory do 500 zł mogą zostać z Tobą na dłużej niż sam początek wapowania. Wystarczy o nie dbać i użytkować zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji.

Jeśli interesuje Cię najlepszy tani waporyzator, to dobrze trafiłeś. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby otrzymać więcej informacji na ten temat. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się, jaki waporyzator do 500 zł będzie dla ciebie najlepszy, służymy pomocą w zakresie wyboru modelu.