Chcesz stworzyć własny koncentrat marihuany? Możesz wyprodukować ekstrakt z THC samodzielnie. Do produkcji Rosin rozpuszczalników typu butan i alkohol. Wystarczą proste narzędzia, które znajdziesz w swoim domu. Sprawdź jak wyprodukować własny DAB z suszu konopi, kiefu lun haszu.

Czym jest Rosin?

Rosin to koncentrat marihuany otrzymywany metodą bezrozpuszczalnikową. Jest żywicą pozyskiwaną z pąków konopi pod wpływem wysokiego ciśnienia i temperatury. Rosin jest ekstraktem cannabis używanym do dabbingu i waporyzacji. To wysokiej jakości koncentrat cannabis, który zawiera od 75% do 85% THC. Ceniony jest ze względu na czysty skład oraz naturalny zapach i smak.

Wyciskanie Rosin prostownicą do włosów

Źródło: herbiesheadshop.com

Co jest potrzebne aby wykonać konopną kalafonię?

Żywiczny ekstrakt marihuany to najprostsza forma dab’ów. Proces wytwarzania Rosin jest łatwy i szybki. Aby otrzymać kalafonię z konopi, wystarczy zaopatrzyć się w kilka składników:

  • Susz konopi indyjskiej / Kief / Haszysz / Trym
  • Papier do pieczenia
  • Prasa do koncentratów lub prostownica do włosów

Jak zrobić Rosin domowym sposobem

Proces ekstrakcji żywicy z kwiatów marihuany odbywa się pod naciskiem rozgrzanych płyt Prady hydraulicznej lub prostownicy do włosów. Pozyskiwanie Rosin z konopi odbywa się w kilku krokach:

  1. Złóż papier do pieczenia w pół.
  2. Umieść marihuanę pomiędzy płatami pergaminu.
  3. Wsuń pergamin z konopiami pomiędzy płytki rozgrzanej prostownicy do włosów / prasy do ekstraktów. Zwróć uwagę, aby materiał roślinny nie wystawał poza obrys płyt.
  4. Naciskaj płytki prostownicy z dużą siłą przez 3 – 7 sekund, aż żywica wypłynie z pąków.

Dopilnuj, aby temperatura płytek nie przekraczała 150°C. Zbyt wysoka temperatura spowoduje, że kannabinoidy zaczną przedwcześnie ulatniać się. Uważaj, żeby się nie poparzyć! Podczas wyciskania Rosin z konopi można usłyszeć skwierczenie. Ten dźwięk to sygnał, że żywica wyciekła z konopi na pergamin i można zwolnić nacisk. Gęsta i lepka ciecz, która wypłynęła z topów marihuany to gotowy koncentrat marihuany Rosin.

Jak stosować ekstrakt marihuany Rosin

Ekstrakty konopi odparowuje się, a opary wdycha się do płuc. Aby skonsumować Rosin, należy zaopatrzyć się w urządzenie do dabbingu lub waporyzator do koncentratów. Żywicę umieszcza się na rozgrzanym elemencie sprzętu do dabowania lub w komorze waporyzatora do ekstraktów. Koncentrat Rosin odparowuje aktywne składniki w kontakcie z gorącą powierzchnią. Powstają opary, które następnie się inhaluje.

Żywica konopna Rosin

Rosin może także posłużyć do produkcji płynu do e-palenia z wysoką zawartością THC. Jeśli zamierzasz waporyzować olejki konopne, sprawdź jak zrobić e-liquid z marihuany.

Płyn do e-papierosa z Rosin

Stwórz własny płyn z THC do e-palenia

Profesjonalna prasa Rosin

Domowa ekstrakcja żywicy prostownicą do włosów pozwoli Ci otrzymać porcję koncentratu, która wystarczy na kilka sesji inhalacji. Wyprodukowanie większych ilości Rosin wymagać będzie użycia profesjonalnej prasy hydraulicznej z opcją grzania płytek. Urządzenia, jak Rosin Tech Smash i prasa Tarik+Rosin T-Rex służą do komercyjnej produkcji żywicznego koncentratu. Umożliwiają dokładne wyciskanie żywic z konopi na masową skalę.

Produkcja Rosin Dab

Źródło: gopurepressure.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.