Zamierzasz palić cannabis za pomocą e-papierosa? Wystarczy, że zrobisz liquid z marihuaną, a będziesz mógł wdychać opary leczniczych konopi. Sprawdź jak wykonać Vape Juice z THC domowym sposobem.

Najlepsza metoda produkcji liquidów z konopi indyjskiej

Aby otrzymać e-liquid z marihuany, musisz rozpuścić kannabinoidy w bazie do e-papierosa przystosowanej do upłynniania koncentratów cannabis. Zamiast kwiatów cannabis można użyć popularnych ekstraktów z konopi. Najprostszym ekstraktem do produkcji liquidu z marihuaną jest Rosin, który można wydobyć z pąków marihuany bez użycia rozpuszczalników. Zaletą Roisin jest wysoka czystość ekstraktu, naturalny smak wyciągu roślinnego i lepsza jakość finalnego produktu. Użycie RSO, BHO i innych koncentratów do wytwarzania liquidów z marihuaną obarczone jest ryzykiem zanieczyszczenia Vape Juice’a chlorofilem, alkoholem lub rozpuszczalnikiem i zapchaniem atomizera waporyzatora. To może obniżyć poziom bezpieczeństwa i niekorzystnie wpłynąć na aromat i smak. Dlatego najlepiej użyć żywicę Rosin.

Co jest potrzebne aby wykonać liquid z marihuany?

Aby samodzielnie zrobić liquid z marihuany potrzebujesz tylko dwa składniki i akcesoria kuchenne, które usprawnią mieszanie kannabinoidów i terpenów z bazą do e-papierosa. Zanim przystąpisz do wykonywania psychoaktywnego płynu do waporyzacji, przygotuj:

 • Żywica konopna Rosin – żywica konopna wyciskana z topów marihuany prasą lub prostownicą do włosów
 • Wax Liquidizer – baza do elektronicznego papierosa na bazie glikolu propylenowego, przystosowana do rozpuszczania koncentratów konopi.
 • Słoik szklany
 • Zapalniczka jako źródło ciepła

Produkcja liquidu z ekstraktu marihuany Rosin

Jak zrobić liquid z marihuaną domowym sposobem?

Wykonanie konopnego Vape Juice’a z THC jest proste i nie wymaga żadnej wprawy. Wystarczy przestrzegać poniższych wskazówek. Oto instrukcja jak zrobić liquid z marihuany krok po kroku:

 1. Umieść porcję koncentratu w słoiczku i zalej ją odpowiedną ilością bazy. Zachowaj stosunek objętości Rosin do Wax Liquidizer 1:2.
 2. Podgrzewaj słoik płomieniem palnika, aż żywica osiągnie płynną konsystencję.
 3. Dokładnie wymieszaj Rosin z Wax Liquidizer.
 4. Po ostygnięciu liquid z marihuaną jest gotowy do użycia.

ZAPAMIĘTAJ: na każdy gram żywicy konopnej trzeba dodać nie mniej niż 2 gramy bazy glicerynowej, aby liquid zachował płynną konsystencję. Zamiast podgrzewania mieszaniny zapalniczką można zrobić kąpiel wodną. Wystarczy umieścić słoik w naczyniu z wrzącą wodą i poczekać, aż koncentrat się rozpuści, lub podgrzać mieszankę przez kilka sekund w kuchence mikrofalowej na najniższej mocy.

Wax Liquidizer

39,90  brutto
 • Tacka do napełniania
 • 40 kapsułek
 • Szpatułka
 • Młynek XL
 • Magazynek na kapsułki
 • Waga jubilerska

Zalety robienia THC Vape Juice z Rosin

Wykonywanie liquidów z marihuany na bazie koncentratów jest łatwe, a proces trwa krótko i po chwili będziesz mógł używać swój Vape Pen. Żywica zawiera pełne spektrum kannabinoidów, w tym THC i CBD oraz konopne terpeny zapachowe. Rosin wykonuje się bez użycia chemicznych rozpuszczalników i bez potrzeby dekarboksylacji konopi. Ziołowy liquid wykonany tą metodą wierniej oddaje naturalny aromat cannabis i ma wysokie stężenie psychoaktywnych substancji. Samodzielne wykonanie liquidu THC da Ci wgląd w skład produktu i zminimalizuje ryzyko wdychania szkodliwych substancji pozostających po ekstrakcji butanowej i alkoholowej.

Czy samodzielnie wykonany liquid z marihuany jest bezpieczny?

Istnieje wiele kontrowersji wokół vapingu. Do dziś nie mamy stuprocentowej pewności, że gliceryna i glikol propylenowy są obojętne dla płuc. Istnieje też obawa, że grzałka epapierosa THC może wydzielać metale ciężkie. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z bezpieczniejszą waporyzacją suszu, która uwalnia tylko naturalne substancje z surowca roślinnego.

Czy susz jest lepszy od liquidów?

Dlaczego warto wapować naturalny surowiec roślinny?

Poznaj różnice między waporyzacją suszu, a e-paleniem kannabinoidów

Artykuł ma charakter poglądowy. Autor nie zachęca czytelników do łamania prawa. Samodzielne eksperymentowanie z ekstraktami i mieszanie kannabinoidów z PG i VG obarczone jest ryzykiem powstania uszczerbku na zdrowiu.

One thought on “Jak zrobić liquid z marihuany w prosty sposób

 1. Lukasz pisze:

  Można kupić gotowy olej / Liquid thc, komunikator Element, użytkownik: vapepod .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.